ایران دخت | مرجع خدمات زیبایی

ایران دخت | مرجع خدمات زیبایی

نسخهٔ ۷.۵.۱
نصب +۵ هزار
دسته‌بندی سبک زندگی
حجم ۳۷ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲ شهریور ۱۴۰۲
ایران دخت | مرجع خدمات زیبایی

ایران دخت | مرجع خدمات زیبایی

ایران دخت
نسخهٔ ۷.۵.۱
نصب +۵ هزار
دسته‌بندی سبک زندگی
حجم ۳۷ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲ شهریور ۱۴۰۲
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

«ایران دخت» مرجع خدمات زیبایی در ایران است.

این شرکت فعالیتهای سالنها و کلینیکهای زیبایی را زیر نظر داشته و به آنها بر اساس پارامترهای مختلف امتیاز داده و رتبه بندی می­کند.

بنابراین اگر به دنبال دریافت خدمات زیبایی از سالنها و کلینیکها هستید با خیالی آسوده به اپلیکیشن  «ایران دخت» مراجعه کنید.

به دو روش، خدمات با کیفیت را با هزینه منصفانه دریافت کنید:

روش اول - در اپلیکیشن «ایران دخت» بهترین سالنها و کلینیکهای رده بندی شده را که بر حسب استان و شهر، دسته بندی شده اند مشاهده کنید، نمونه کارهای آنانرا ببینید، نظرات مشتریان قبلی آنانرا بشنوید، تعرفه خدمات را ملاحظه کنید و با آگاهی کامل، بصورت آنلاین نوبت خود را رزرو کنید.

روش دوم - انتخاب سالن یا کلینیک زیبایی را به اپلیکیشن «ایران دخت» بسپارید. خدمات و زمان دلخواه خود را انتخاب کنید و درخواست رزرو نوبت فوری بدهید. اپلیکیشن «ایران دخت» بصورت زنده و آنی و سریع یک مناقصه برگزار می­کند و سالنها و کلینیکهای زیبایی بر اساس خدمات و زمانی که شما انتخاب کرده اید با هم رقابت کرده و قیمت می­دهند. ده پیشنهاد با قیمت کمتر برای شما نمایش داده می­شود و شما یکی را انتخاب می­کنید. این نوع رزرو نوبت مخصوصاً برای زمانی که شما برای رزرو نوبت خود عجله دارید مناسب بوده و ضمنا کمترین قیمت ممکن را پیدا خواهید کرد.

رزرو نوبت آنلاین شما در افزایش امتیاز آن سالن و کلینیک زیبایی، مؤثر است اما نظرات نهایی و امتیازی که شما بعد از دریافت خدمات، در اپلیکیشن ثبت می­کنید تأثیرگذارتر است.

جوایز همیشگی:  «ایران دخت» هر هفته در سراسر کشور قرعه کشیهای محلی را در همه سالنها و کلینیکهای زیبایی عضو اپلیکیشن برگزار می­کند و به برندگان قرعه کشی در هریک از این سالنها و کلینیکها کل هزینه را بر می­گرداند.

تمامی سالنها و کلینیکهای زیبایی عضو «ایران دخت» دارای مجوز رسمی از نهادهای مربوطه بوده و شما با خیالی آسوده می­توانید در آنها رزرو نوبت خود را انجام داده و خدمات خود را دریافت کنید.

ایران دخت در همایشهای دوره ای و منظم خود از برترین سالنها و کلینیکهای زیبایی کشور تجلیل کرده و آنانرا معرفی خواهد کرد.

نظرات کاربران - ۴۵ رأی
۲.۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
محمود
محمود
2023/09/04
افتضاح
محمد ایوب نظری
محمد ایوب نظری
2024/04/18
عالی
عسل گیسو
عسل گیسو
2023/09/17
جای همچین اپی خیلی خالی بود پر از امکانات کاربردیه هم به نفع سالندارها و کلینیکهاست هم مشتری ظاهر جذابی هم داره از سیستم رزرو نوبت فوری این نسخه خوشم اومد