جامبُد(جمع آوری آنلاین پسماند)

جامبُد(جمع آوری آنلاین پسماند)

نسخه ۱.۱.۵
+۵۰۰
نصب فعال
سبک زندگی
دسته
۱۷
مگابایت
حجم


با استفاده از نرم افزار جامبُد پسماند خشک تفکیک شده خود را در زمان مورد نظر و به هر میزان تحویل دهیم.

در حال حاضر این نرم افزار در شهرستان های لنجان ، نجف آباد،شاهین شهر،فولادشهر،خمینی شهر،گلپایگان،مبارکه،زرین شهر و شهر اصفهان فعال می باشد و به زودی در شهرهای دیگر نیز فعال خواهد شد.

پسماند خشک را از تر جدا کنیم، پسماند های خشک را تا حد امکان در زیر گروه های (کاغذ و مقوا، شیشه، فلز، پلاستیک و...) تفکیک کنیم.

با استفاده از نرم افزار جامبُد ضمن صرفه جویی در زمان و مصرف انرژی بخشی از هزینه های پرداختی ناشی از بسته بندی محصولات به خود شما باز می گردد.

اهداف جامبُد

الف) هوای پاک: هوای پاک را نمی توان خرید ولی می توان ساخت. آلودگی هوا یعنی حضور یک یا چند و یا مخلوطی از آلوده کننده های مختلف در هوای آزاد به اندازه ای که برای انسان مضر بوده و یا موجب زیان رساندن به حیوانات، گیاهان و اموال شود. می دانیم که پسماندها موجب تولید گازهای گلخانه ای و ایجاد انواع آلاینده ها می گردند و بستر انواع بیماری ها می باشند لذا با تفکیک و بازیافت آنها میتوانیم هوای پاک و سالم تری برای تنفس خود و آیندگان ایجاد کنیم.

ب) شهر پاک: پاک نگهداشتن خانه مسئولیت همه ی ماست. آیا این درست است که می گوییم شهر ما خانه ی ماست؟ راستی اگر این حرف درست است ما چقدر به آن باور داریم؟ این درست است که کشور، شهر و محله ما بزرگ تر از خانه ی ماست، اما در هر حال ما بخشی از این کشور، شهر و محله هستیم و اگر به محل زندگیمان اهمیت دهیم و مراقب آن باشیم، به مراقبت از محل زندگیمان عادت می کنیم و این با هدف افزایش آگاهی عموم مردم درباره اهمیت حفظ شهر پاک می باشد و مهمترین کمک مابه شهر و طبیعت است وقتی زباله های خشک و تر را جدا می کنیم یعنی آنها را برای بازیافت و زندگی دوباره آماده می کنیم.

ج) انسان پاک: وقتی از انسان پاک صحبت به عمل می آید منظور سلامت جسم، روح و روان با همدیگر می باشد که این دو عامل به نحوه زندگی انسان ها بستگی دارد. انسان سالم زیبایی ها را می بیند و به زبان می آورد، خوش ذوق است و خلاقیت داشته و برخوردهایش محترمانه است و از همه مهمتر می توان به او اعتماد کرد و اولین قدم در این راه محیط پاک می باشد. گروه ما سعی بر ایجاد این بستر دارد.


نظرات کاربران

متور قوی اینه
۱۳۹۹/۰۸/۲۲
شخصا حال نکردم ضعیف کار کردند
صدف
۱۴۰۰/۰۵/۱۲
چرا نمی تونم برنامه رو نصب کنم
ReyhaneH
۱۴۰۰/۰۵/۱۱
چرا من دیروزو امروز هرچی میزنم کلا وارد برنامه نمیشه؟کسی میدونه چیکار باید بکنم؟
yos
۱۳۹۹/۱۲/۲۹
نجف اباد جزو مناطق ازمایشی نرم افزار هست ولی وقتی درخواست جامبدیار میزنم و ادرس رو وارد میکنم خطا میده شهر یافت نشد!! چرا🤔🤔
rahimi
۱۳۹۹/۰۸/۱۵
بی نظیره هر وقت درخواست دادم اومدن
پوریا رادیو
۱۳۹۹/۰۷/۱۷
سلام . موقعیت را برای تحویل بازیافت اعلام‌می کنم اما کسی نیست!
ali shaban
۱۳۹۹/۰۶/۱۲
قیمتا خیلی پایینه. اصلا ارزش نداره
محمد
۱۳۹۹/۰۴/۱۰
قیمتها افتضاحه خیلی پشیمونم یک ستاره هم زیاده
ابوالفضل
۱۳۹۹/۰۲/۱۱
قیمت‌هاش خیلی پایینه😑😞☹️
مجید@مجید
۱۳۹۹/۰۲/۰۵
خیلی خوب
peiman
۱۳۹۹/۰۱/۱۷
طراحی خیلی زیبا برنامه کاربردی و عالیه
محمد
۱۳۹۸/۱۲/۱۲
سلام به نظر بنده این برنامه نیازی به این همه رمز پسورد کد امنیتی نداره برنامهبانکی نیست یه سفارش بیاد بازیافت ببرید خیلی پر دردسره نصف روز
ALIKH
۱۳۹۸/۱۰/۲۸
عالیه