جامبُد(جمع آوری آنلاین پسماند)

جامبُد(جمع آوری آنلاین پسماند)

نسخهٔ ۱.۱.۵
نصب +۲ هزار
دسته‌بندی سبک زندگی
حجم ۱۷ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹
جامبُد(جمع آوری آنلاین پسماند)

جامبُد(جمع آوری آنلاین پسماند)

جامبد
نسخهٔ ۱.۱.۵
نصب +۲ هزار
دسته‌بندی سبک زندگی
حجم ۱۷ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر


با استفاده از نرم افزار جامبُد پسماند خشک تفکیک شده خود را در زمان مورد نظر و به هر میزان تحویل دهیم.

در حال حاضر این نرم افزار در شهرستان های لنجان ، نجف آباد،شاهین شهر،فولادشهر،خمینی شهر،گلپایگان،مبارکه،زرین شهر و شهر اصفهان فعال می باشد و به زودی در شهرهای دیگر نیز فعال خواهد شد.

پسماند خشک را از تر جدا کنیم، پسماند های خشک را تا حد امکان در زیر گروه های (کاغذ و مقوا، شیشه، فلز، پلاستیک و...) تفکیک کنیم.

با استفاده از نرم افزار جامبُد ضمن صرفه جویی در زمان و مصرف انرژی بخشی از هزینه های پرداختی ناشی از بسته بندی محصولات به خود شما باز می گردد.

اهداف جامبُد

الف) هوای پاک: هوای پاک را نمی توان خرید ولی می توان ساخت. آلودگی هوا یعنی حضور یک یا چند و یا مخلوطی از آلوده کننده های مختلف در هوای آزاد به اندازه ای که برای انسان مضر بوده و یا موجب زیان رساندن به حیوانات، گیاهان و اموال شود. می دانیم که پسماندها موجب تولید گازهای گلخانه ای و ایجاد انواع آلاینده ها می گردند و بستر انواع بیماری ها می باشند لذا با تفکیک و بازیافت آنها میتوانیم هوای پاک و سالم تری برای تنفس خود و آیندگان ایجاد کنیم.

ب) شهر پاک: پاک نگهداشتن خانه مسئولیت همه ی ماست. آیا این درست است که می گوییم شهر ما خانه ی ماست؟ راستی اگر این حرف درست است ما چقدر به آن باور داریم؟ این درست است که کشور، شهر و محله ما بزرگ تر از خانه ی ماست، اما در هر حال ما بخشی از این کشور، شهر و محله هستیم و اگر به محل زندگیمان اهمیت دهیم و مراقب آن باشیم، به مراقبت از محل زندگیمان عادت می کنیم و این با هدف افزایش آگاهی عموم مردم درباره اهمیت حفظ شهر پاک می باشد و مهمترین کمک مابه شهر و طبیعت است وقتی زباله های خشک و تر را جدا می کنیم یعنی آنها را برای بازیافت و زندگی دوباره آماده می کنیم.

ج) انسان پاک: وقتی از انسان پاک صحبت به عمل می آید منظور سلامت جسم، روح و روان با همدیگر می باشد که این دو عامل به نحوه زندگی انسان ها بستگی دارد. انسان سالم زیبایی ها را می بیند و به زبان می آورد، خوش ذوق است و خلاقیت داشته و برخوردهایش محترمانه است و از همه مهمتر می توان به او اعتماد کرد و اولین قدم در این راه محیط پاک می باشد. گروه ما سعی بر ایجاد این بستر دارد.
نظرات کاربران - ۵۰ رأی
۳.۶ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
z.zamani
z.zamani
۱۴۰۱/۰۶/۰۱
چرا باز نمیشه؟
faezeh
faezeh
۱۴۰۱/۰۵/۱۰
ببخشید نسخه جدید هم دانلود کردم ولی اصلا باز نمیکنه همش میگه اتصال خود را چک کنین
Mohammad
Mohammad
۱۳۹۹/۰۸/۲۲
شخصا حال نکردم ضعیف کار کردند