پولر - بستر نظرسنجی آنلاین

پولر - بستر نظرسنجی آنلاین

نسخه ۴.۱.۰
۱
هزار
نصب فعال
سبک زندگی
دسته
۷
مگابایت
حجم

پولر یک اپلیکیشن اختصاصی برای نظرسنجی‌ های حرفه ای در حوزه تحقیقات بازاریابی است. این اپلیکیشن متعلق به موسسه تحقیقاتی راهبر بازار بعنوان شرکت معتبر و دارای مجوز از سازمان آمار ایران است که کلیه نظرسنجی‌ های آن با مجوزهای رسمی انجام می شود.  

پاسخگویان به نظرسنجی های این اپلیکیشن، گروهی منتخب از مردم هستند که پاسخهای آنها به جامعه بزرگتر مصرف کنندگان ایرانی تعمیم داده می شود تا از نتایج آن، این موسسه پژوهشی بتواند به تولید کنندگان و توزیع کنندگان کالاها و خدمات، مشاوره های بازاریابی بدهد، این فرآیند کمک خواهد کرد تا شرکتها محصولات و خدمات خود را مطابق سلیقه های مختلف مصرف کننده ایرانی تولید نمایند و در نتیجه با بهبود کیفیت تولید کالا و ارائه خدمات در ارتقاء سطح کیفیت زندگی مردم موثر باشند. 

همه افراد می توانند طی فرآیندی عضو اکوسیستم پولر بشوند و در نظرسنجی های عمومی شرکت کنند. برای احراز شرایط شرکت در نظرسنجی هایی که هدایای ویژه دارد (بدون قرعه کشی هستند) لازم است که ابتدا تاییدیه ای از طرف تیم پولر صادر شود. اگر تا کنون از طرف تیم پولر با شما تماس گرفته نشده، از طریق صفحه‌ی landing.poller.ir/register مشخصات خود را ارسال کنید تا در اولین فرصت با شما تماس گرفته شود.  

افراد با عضویت عادی و ویژه، با شرکت در نظرسنجی هایی که برای آنها فعال می‌شود از هدایا و نیز جوایز نفیس قرعه کشی های دوره ای بهره مند خواهند شد.  

برای کسب اطلاعات بیشتر از سایت پولر Poller.ir بازدید نمایید. 

logo-enamad logo-samandehi