آتایار

آتایار

نسخهٔ ۱.۱.۲۳
نصب +۱ هزار
دسته‌بندی خرید
حجم ۹ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۴ آذر ۰۱
آتایار

آتایار

آتاپایپ
نسخهٔ ۱.۱.۲۳
نصب +۱ هزار
دسته‌بندی خرید
حجم ۹ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۴ آذر ۰۱
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

آتایار سامانه خدمات مشتریان آتاپایپ است که با این اپلیکیشن شما می توانید به تمامی خدمات این سامانه دسترسی داشته باشید.خدماتی از جمله باشگاه مجریان ،باشگاه مهندسین ،صدور ضمانت نامه 25 ساله و سامانه محاسبه گر

باشگاه مجریان :

اگر شما تاسیسات کار هستید و از محصولات آتاپایپ استفاده می کنید کافیه اپلیکیشن آتایار رو بر روی گوشی هاتون نصب کنید و پروفایل خود رو بسازید, بعد از بررسی سوابق , کد و کارت آتایاری دریافت می کنید سپس می توانید بارکد روی محصولات را اسکن کنید و امتیاز بگیرید.مجموع این امتیازات در پایان هر دوره 3 ماهه به صورت نقدی به حساب شما واریز خواهد شد.

باشگاه مهندسین :

اگر مهندس تاسیسات هستید و در پروژه هاتون از محصولات آتاپایپ استفاده می کنید می توانید این اپلیکیشن را بر روی گوشی های خود نصب کنید و با اسکن بارکد محصولات امتیاز کسب کنید.


گروه صنعتی خسرو نیکوپلاست متعهد به حفاظت از حریم شخصی کاربران اپلیکیشن آتایار می باشد این خط مشی نحوه‌ی رفتار با اطلاعات دریافتی از کاربر را تعیین می‌کند.

اگر تصمیم به استفاده از خدمات ما گرفته‌اید، شیوه‌های حفظ حریم خصوصی شما (به عنوان کاربر و استفاده کننده از خدمات آتایار) در این خط مشی رازداری توضیح داده شده است و شما با توجه به آن موافقت خود را اعلام می‌کنید. ما سعی خواهیم کرد که اطلاعات کافی را در اختیار شما قرار دهیم تا بتوانید در مورد استفاده از خدمات ما و همچنین در مورد برخی اطلاعات دریافتی از شما مانند: نام، آدرس پست الکترونیکی، شماره تلفن، شماره گواهینامه و غیره تصمیم آگاهانه بگیرید.

برای ایجاد یک تجربه بهتر و سریعتر در استفاده از خدمات اپلیکیشن آتایار، ما برخی از اطلاعات شما را که توسط خودتان وارد شده است را جمع‌آوری و برای تایید برخی از خدمات از آنها استفاده می‌کنیم. نکته مهم این که، ما فقط اطلاعاتی را جمع آوری می‌کنیم که برای استفاده از خدمات ضروری می دانیم.

در برخی دیگر از خدمات ما قادر هستید تا با دوربین برنامه بارکد خود را اسکن کنید. همچنین در سرویس ثبت بنر نیز دسترسی دوربین مورد نیاز است.

اطلاعات شما در سرورهای امن ما نگهداری می‌شود و ما از این داده‌ها به عنوان دارایی‌های که باید حداکثر حفاظت از آنها وجود داشته باشد ، محافظت خواهیم کرد. ما اطلاعات حساب و کارت اعتباری شما را هیچ وقت ذخیره نمی‌کنیم.

همینطور لازم است جهت احراز هویت در قسمت ثبت اطلاعات شخصی, تصویر4*3,تصویر کارت ملی و مدراک دانشگاهی و تاسیساتی خود رو آپلود کنید.


نظرات کاربران - ۱۲ رأی
۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
فریدون
فریدون
۱۴۰۰/۰۶/۱۲
سلام واقعآ برنامه خوبی هست؛ ولی مال من اسکن نمیاد؟
KHOSROSHAHI
KHOSROSHAHI
۱۳۹۹/۱۲/۱۶
واقعا از یه شرکت ایرانی همچین انتظاری نداشتم که اپلیکیشن عالی طراحی کنه ، خیلی ممنون از کارشناسان شرکت آتاپایپ.
maryam mp
maryam mp
۱۳۹۹/۱۲/۱۶
بهترین اپلیکیشن تاسیساتی کشور.. درود بر آغازگران بی پایان...
Paxit