My Talking Angela - آنجلای سخنگو

My Talking Angela - آنجلای سخنگو

نسخهٔ ۷.۰.۲.۵۷۱۹
نصب +۵ میلیون
دسته‌بندی تفننی
حجم ۱۰۲ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳
My Talking Angela - آنجلای سخنگو

My Talking Angela - آنجلای سخنگو

Outfit7 Limited
نسخهٔ ۷.۰.۲.۵۷۱۹
نصب +۵ میلیون
دسته‌بندی تفننی
حجم ۱۰۲ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

بازی آنجلای سخنگو، همراه‌ همیشگی خانه‌ی شما

اگر اهل بازی‌های تعاملی باشی، بازی آنجلای سخنگو یک غافلگیری جالب برای تو خواهد بود. My Talking Angela، از آن ایده‌های جذابی است که به سرعت جای خود را میان مخاطبانش باز کرد. این بازی درواقع نسخه‌ی دیگری از تام سخنگو به ‌شمار می‌رود. با این تفاوت که در آنجلای سخنگو، با محیطی لطیف و دخترانه روبه‌رو می‌شوی. با My Talking Angela اعتیاد به یک تعامل مجازی هوشمند را تجربه می‌کنی.

جالب است بدانی بازی آنجلای سخنگو بیشتر از 500 میلیون‌بار در گوگل‌پلی دانلود شده که نشان‌دهنده‌ی محبوبیت زیاد آن است. اگر می‌خواهی ساعت‌ها سرگرم شوی، همین حالا این بازی مفرح را از بازار دریافت و نصب کن.

داستان بازی آنجلای سخنگو چیست؟

تاکنون بازی‌های سبک تفننی را تجربه کرده‌ای؟ لذت همراهی با شخصیتی مجازی و ایجاد تعامل بین گیمر و کاراکتر، جزو جذاب‌ترین تجربه‌های بازی‌های موبایلی محسوب‌ می‌شود. هوش مصنوعی به‌کاررفته در بازی آنجلای سخنگو، حس بازی با یک موجود تقریبا واقعی را برای کاربران بازسازی می‌کند.

سازندگان بازی آنجلای سخنگو سرگرمی‌های بسیاری ازجمله تام سخنگو، لری پرنده‌ی سخنگو، رابی ربات سخنگو و… را در حوزه‌ی بازی‌های تعاملی در کارنامه‌ی خود دارند. My Talking Angela هم مثل سری‌های دیگر این بازی، به رابطه‌ی یک شخصیت مجازی با پلیر ارتباط دارد. با نصب بازی آنجلای سخنگو، درحقیقت یک بچه گربه‌ی سفید و ناز را مهمان خانه‌ی خودت می‌کنی که اوقات فراغتت را پر خواهد کرد.

بازی در یک اتاق زیبا با لوازم دخترانه آغاز می‌شود. در این فضا، یک گربه‌ی دوست‌داشتنی کوچک، منتظر تو است تا لحظات شیرین زیادی را باهم پشت‌سر بگذارید. آنجلای سخنگو یک چالش مهیج برای نگهداری حیوانات خانگی و مواظبت از آن‌هاست. با پیشرفت در قسمت‌های مختلف بازی، مهارت‌هایت در همراهی این گربه‌ی زیبا و رفع نیازهای آن بهبود پیدا می‌کند.

گربه‌ی سخنگو با گذشت زمان و طی مراحل متعدد، رشد می‌کند و شبیه یک حیوان خانگی واقعی، جایی در زندگی تو باز خواهد کرد. با آنجلا می‌توانی لحظات زیادی را درحال بازی، کلنجار با گربه و محافظت از آن بگذرانی. اگر برای اوقات فراغت به هم‌نشینی غیرواقعی ولی هوشمند نیاز داری، بازی آنجلای سخنگو را از بازار دریافت و لحظات شیرین بازی با این بچه گربه را تجربه کن.

در بازی آنجلای سخنگو با چه چالش‌هایی روبه‌رو هستی؟

برای پیشرفت در بازی My Talking Angela و استفاده از ویژگی‌های متنوع، باید به‌اندازه‌ی کافی امتیاز و الماس جمع کنی. با استفاده از این امتیازها، به اتاق‌های دیگر، لباس‌ها و سایر بخش‌های بازی دسترسی پیدا خواهی کرد. بازی آنجلای سخنگو با داستان و محیط کاربری ساده‌اش، فضای خوبی برای بازی کودکان در سنین پایین فراهم کرده ‌است.

همه‌ی ماجراهای بازی، در نگهداری و مراقبت از این گربه‌ی حساس خلاصه می‌شود؛ اما امکانات جانبی و طراحی سه‌بعدی و اعتیادآور بازی، قادر است مدتی طولانی بازیکنان را پای صفحه‌ی گوشی میخکوب کند. در این بازی، تو به‌عنوان سرپرست آنجلا باید نیازهای این حیوان خانگی ملوس را برطرف کنی.

مثلا باید زمان زیادی را با او بگذرانی و با بازی‌های مختلف او را سرگرم کنی. علاوه‌براین نباید از غذا دادن و رسیدگی به آنجلا غافل شوی. درحقیقت هرکاری که برای یک حیوان خانگی انجام می‌دهی، باید برای این شخصیت بازی هم اجرا کنی.

آنجلای سخنگو مانند هر گربه‌ی دیگری، بازیگوش است و به سرگرمی نیاز دارد. به همین دلیل، بازی‌های کوچکی نظیر پازل، برای این دختر حساس وجود دارد. تو هم باید حین بازی با این وسایل آنجلا را همراهی کنی. این مینی‌گیم‌ها روند بازی آنجلای سخنگو را از یکنواختی درمی‌آورد. اگرچه امکانات جانبی بازی جایی برای خستگی باقی نمی‌گذارد.

در بازی آنجلای سخنگو زمان زیادی برای وقت‌گذرانی با گربه‌ی خود داری؛ این گربه علاوه‌بر تفریح به استراحت، غذا و رسیدگی‌هایی از این ‌قبیل هم نیاز دارد. حین بازی باید آنجلا را حمام ببری و لباس‌های زیبایی با انتخاب خودت برایش تهیه کنی. هنگام شب هم مسواک دندان‌ها و خواباندن این گربه‌ی ملوس در تخت راحتش، وظیفه‌ی تو خواهد بود.

با نصب بازی آنجلای سخنگو روی گوشی همراه، یک دوست همیشگی را به زندگی‌ات وارد می‌کنی. همانطور که در طول روز به مسائل شخصی می‌رسی، باید به کارهای آنجلا هم رسیدگی کنی. این گربه‌ی انیمیشنی، روی غذایش بسیار حساس است.

درصورت احساس گرسنگی، نواری پایین صفحه وقت غذا را هشدار می‌دهد. اگر غذای آنجلا را به‌موقع بدهی، امتیاز کسب می‌کنی؛ اما اگر بچه گربه‌ی ملوس گرسنه بماند، حوصله‌ی بازی با صاحبش را ندارد و این تغییر رفتار به‌خوبی توسط طراحان بازی، در کاراکتر آنجلا برنامه‌ریزی شده ‌است. به طوری که با یک نگاه متوجه آن خواهی شد.

ویژگی‌های بازی آنجلای سخنگو

بازی My Talking Angela با قابلیت‌های جدید درمقایسه با بازی تام سخنگو، طرفداران زیادی میان مخاطبان بازی‌های موبایلی پیدا کرده ‌است. فاکتورهای جالب موجود در مراحل مختلف بازی، از کسل‌کنندگی و یکنواختی آن جلوگیری می‌کند. همزمان با پیشروی در سطوح مختلف، گربه‌ی کوچکی که ابتدای بازی دیده‌ای، به یک شخصیت بالغ و بزرگ تبدیل می‌شود.

شخصیت آنجلا با گذر زمان و یادگیری مهارت‌ها، شکل می‌گیرد. درنهایت هرچه زمان بیشتری را با این گربه سپری می‌کنی، وابستگی تو به کاراکتر آنجلا و عادات‌ و رفتارهایش بیشتر می‌شود.

خرید لوازم شخصی برای گربه

این بازی در شهر زیبای پاریس و درون قصری باشکوه‌ی اتفاق می‌افتد. با جمع‌آوری امتیاز، می‌توانی اجازه‌ی ورود به سایر اتاق‌های قصر را به‌ دست بیاوری. هم‌چنین با خرید کفش و لباس مد روز برای گربه‌ی دوست‌داشتنی بازی، آن را شخصی‌سازی کرده و با سلیقه‌ی خودت، آراسته می‌کنی.

البته انتخاب لوازم آرایشی گوناگون و رنگ‌آمیزی‌های متعدد هم، لذت بازی را دوچندان می‌کند. با خرید استیکرها، می‌توانی مجموعه‌ی شخصی خودت را کامل و آیتم‌های دیگری را به بازی اضافه‌ی کنی. درصورت تمایل، امکان مبادله‌ی استیکرها با سایر بازیکنان برای کاربران فراهم شده ‌است.

آموزش حرکات مختلف به آنجلا

اما امکانات بازی آنجلای سخنگو به تغییر ویژگی‌های ظاهری مثل مدل مو یا سفارش لباس‌های مد روز محدود نمی‌شود. تو می‌توانی گربه‌ی خانگی‌ات را به گردش ببری؛ با آهنگ‌های مختلف، رقص‌های زیبا را به او یاد بدهی و در نمایش‌های عمومی مثل کنسرت‌ها، رقص آنجلا را تماشا کنی. بازی آنجلای سخنگو دست پلیرها را برای استفاده از آپشن‌های هدیه‌های رنگارنگ، لوازم مختلف آرایشی و استفاده از ویژگی جادوی پاریس باز گذاشته‌ است.

شاید بتوان گفت قسمت هیجان‌انگیز بازی با گربه‌ی سخنگو، تکنولوژی پیشرفته‌ی هوش مصنوعی و توانایی برقراری ارتباط با آنجلاست. در قسمت چت اختصاصی، با گربه‌ی خودت صحبت کن و از همراهی او لذت ببر.

لازم به ذکر است که آنجلا فقط با زبان انگلیسی حرف می‌زند و برای چت، باید کمی در این زبان مهارت داشته ‌باشی. بخش جالب‌تر My Talking Angela، تکرار طوطی‌وار مکالماتی است که با او انجام می‌دهی. برای تماشای این مرحله، با صدایی رسا و شیوا، جمله‌ای را برای گربه بگو تا با شنیدن تکرار آن از زبانش شگفت‌زده شوی.

کمپانی سازنده‌ی بازی آنجلای سخنگو کدام است؟

شرکت Outfit7 Limited که توسعه‌ی بازی‌های ویدئویی را انجام می‌دهد، بازی آنجلای سخنگو را طراحی و منتشر کرده‌ است. پیش ‌از این هم شاهد بازی مشهور تام سخنگو و دوستان از همین کمپانی بوده‌ایم. به‌طورکلی، تمرکز اصلی این شرکت روی ساخت بازی‌های سخنگو است. این کمپانی ابتدا در سال 2004 در اسلوونی تاسیس شد و اکنون در استودیوهای مختلف در نقاط دیگر جهان فعال است.

سوالات متداول

برای بازی آنجلای سخنگو به اینترنت نیاز داریم؟

برای دانلود این بازی از بازار حجم کمی اینترنت، حدود 100 مگابایت نیاز داری. ولی بازی، آفلاین است و بدون اتصال به شبکه پیش می‌رود.

بازی آنجلای سخنگو برای کدام رده‌ی سنی مناسب است؟

My Talking Angela کودکان سه سال به بالا را به‌راحتی سرگرم می‌کند. این بازی با طراحی فضایی آرام و چشم‌نواز، طیف‌های متفاوتی از گروه‌‌های سنی را به ‌خود جذب می‌کند.

برای نصب بازی آنجلای سخنگو به چه نسخه‌ی اندرویدی احتیاج داریم؟

امکان نصب این بازی روی نسخه‌ی اندروید 5.0 و بالاتر وجود دارد.

 

نظرات کاربران - ۴۱،۰۱۱ رأی
۴.۶ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
AMIN
AMIN
2024/05/17
عالی
سلام
سلام
2024/05/17
خوب
فاطمه
فاطمه
2024/05/16
عالی