Talking Tom Jetski 2

Talking Tom Jetski 2

نسخهٔ ۱.۵.۳.۴۹۷
نصب +۱ میلیون
دسته‌بندی تفننی
حجم ۸۰ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱۱ خرداد ۱۴۰۱
Talking Tom Jetski 2

Talking Tom Jetski 2

Outfit7 Limited
نسخهٔ ۱.۵.۳.۴۹۷
نصب +۱ میلیون
دسته‌بندی تفننی
حجم ۸۰ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۱۱ خرداد ۱۴۰۱
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

با تام سخنگو و دوستانش آماده مسابقات جت اسکی شوید. هنگام رقابت با حریف‌های خود، در جزایر گرمسیری کاوش کنید. موانع را رد کنید و تمام سکه‌ها را جمع آوری کنید! خیلی سریع با جت ‌اسکی خود بروید و یک خانه ساحلی عالی بسازید.

از بین پنج جت اسکی‌سوار رایگان انتخاب کنید: تام، آنجلا، هنک، بن و جینجر. کل باند اینجاست. آماده مسابقه شوید!

۲۵ جت اسکی منحصر به فرد جمع آوری کنید: اعم از جت اسکی ببر تا جت اسکی افسانه‌ای صورتی و جت‌اسکی تک شاخ! خودتان را انتخاب کنید و بهترین راننده شوید!

آپ‌گریدهای تقویت کننده: جت‌اسکی خود را با قطعات ویژه سفارشی کنید تا در برابر حریفانی که برای پیروزی هر کاری انجام می‌دهند رقابت کنید.

مسابقه در پنج جهان مختلف: با مسابقه در ساحل آنجلا، آزمایشگاه بن، قلعه شنی جینجر، کلبه هنک و جزیره گنج تام مناظر دیدنی را با مسابقه مشاهده کنید.

بسته‌ها را برنده شوید: هر پیروزی بسته‌ای پر از وسایل رازآلود برای شما به ارمغان می آورد. آیا جایزه مورد نظر خود را دریافت خواهید کرد؟

استراحتگاه ساحلی خود را بسازید: پول مسابقه خود را صرف ساخت یک خانه ساحلی مجلل منحصر به فرد برای هر شخصیت کنید.

هر کسی می تواند بازی کند: سیستم کنترل ساده به بازیکنان در هر سطح مهارت اجازه می دهد تا از هیجان راننده جت‌سکی بودن لذت ببرند.

این بازی بیشتر به شما عملکرد جت‌اسکی را که دوست دارید می دهد اما با گرافیک بهتر، جت‌اسکی‌های قابل ارتقا و جوایز هیجان انگیز با هر پیروزی برنده شوید. روی جت‌اسکی خود بروید و بیایید مسابقه دهیم!

نظرات کاربران - ۲،۵۵۱ رأی
۴.۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
دخی
دخی
۱۴۰۱/۰۲/۰۳
خیلی بازی خوبی بود👍👍👍 دست سازندش درد نکنه👏👏 من که خیلی از این بازی خوشم اومد👌👌 بهترین بازی بود✌✌ هرکس با من هم سلیقس بزنه اون لایکو👍👍👍
مطهره
مطهره
۱۴۰۱/۰۳/۱۶
خیلی بازیش خوب هست
فائزه نژادی
فائزه نژادی
۱۴۰۱/۰۳/۳۱
سلام من نوشین ساداتی هستم این بازی بسیار جذاب است حتما حتما نصب کنید چون بهتر از این نیست اگه خوشتون اومد لایک کنید ممنونم چون ۵ ستاره براش کمه ممنون از سازندش 💐💐💐💐