فضولگیر

فضولگیر

Version 1.6
Install +100 K
Category Tools
Size 2 MB
Last Update 2015 January 6
فضولگیر

فضولگیر

Zakon Apps
Version 1.6
Install +100 K
Category Tools
Size 2 MB
Last Update 2015 January 6
View the antivirus scan results

Images

Introduction

More Info

* کسب امتیاز فوق الاده 4.2/5 از وب سایت AppReview و تایید عملکرد صحیح برنامه توسط این سایت (نقد نسخه 1.2.1 برنامه) *
لینک : http://appreview.ir/%D9%81%D8%B6%D9%88%D9%84%DA%AF%DB%8C%D8%B1/

برنامه های زیادی برای جلوگیری از فضولی درون گوشی ها توسط افراد مختلف ، پیشگیری از دزدی شدن و پیدا کردن گوشی های دزدی شده وجود دارد اما چه تعداد از این برنامه ها کاربردی هستند؟

برنامه هایی که برای پیدا کردن دزدها استفاده می شود معمولا 2 قابلیت اصلی دارند، دریافت پیامک و انجام عملیات از پیش تعریف شده مانند آژیر کشیدن، حذف اطلاعات گوشی و... یا ارسال موقعیت جغرافیایی گوشی. اما آیا این امکانات واقعا تا چه حد به شما برای پیدا کردن دستگاه تان کمک میکند؟ آیا پلیس با کمک این اطلاعات میتواند شما را به گوشی تان برساند؟

مطمئنا راه هایی که بیان شد ناکارامد نیستند اما بهترین راه برای تشخیص دزد گوشی چیست؟ جواب ساده است تصویر دزد!

با داشتن تصویر چهره دزد می توانید به سادگی آنرا به پلیس ارائه داده و منتظر خبر پلیس باشید.

اپلیکیشن فضولگیر یکی از بهترین ابزار های اندرویدی در این زمینه است، در صورتی که این برنامه بر روی گوشی شما نصب باشد هر کسی که رمز ورود گوشی شما را اشتباه وارد کند برنامه توسط دوربین جلوی گوشی عکسی از چهره او می گیرد و اگر گوشی شما به اینترنت متصل بود برنامه آنرا برای ایمیل شما ارسال می کند، حتی اگر اتصال به اینترنت در زمانی دیگر انجام شد برنامه به شکل خودکار در اولین اتصال تصاویر را ارسال می کند، حتی قابلیت حذف تصاویر پس از ارسال ایمیل نیز وجود دارد بنابراین دزد بدبخت به هیچ عنوان متوجه چیزی نخواهد شد و تنها کار شما در این زمان صبر کردن و چک کردن مداوم ایمیلتان است.

از دیگر قابلیت های این برنامه امکان پخش صدای هشدار است، به شکلی که در صورت اشتباه وارد کردن رمز صفحه قفل، برنامه شروع میکند به آژیر کشیدن و تا زمان باز کردن قفل گوشی این صدا ادامه می یابد، البته اگر میخواهید وجود این ابزار در گوشی تان مخفی بماند پیشنهاد می شود هشدار را غیر فعال کنید تا کسی از وجود این برنامه در گوشی یا تبلت تان بویی نبرد!

+ در ساخت این برنامه تاکید بر بهینه سازی حداکثری آن با تمامی ابزارهای اندرویدی بود به همین دلیل این برنامه بر روی ضعیف ترین گوشی های اندرویدی نیز به خوبی کار میکند.

+ حجم بسیار کم برنامه و استفاده ناچیز آن از رم دستگاه باعث شده برنامه بر روی گوشی های با رم کمتر از 256 مگابایت نیز کار کند!

+ برنامه از انواع قفل های امنیتی سیستم عامل اندروید مانند PIN ، Pattern و Password پشتیبانی میکند و میتوانید هر از نوع از آنها که خواستید استفاده کنید.

+ فایل های عکس در آدرس (sd_card/Fozulgir/Ready) ذخیره میشوند و بلافاصله پس از عکاسی از گالری قابل مشاهده نیستند.

نکته : ارسال تصاویر به ایمیلتان ممکن است کمی طول بکشد، این موضوع به سرعت اینترنت و بررسی بهترین شرایط ارسال توسط برنامه بستگی دارد.

User Reviews - 2,088 Rates
3.9 from 5
5
4
3
2
1
DARK SIDERS
DARK SIDERS
۱۳۹۴/۰۴/۰۱
بااینکه نسخه ازمایشیه ولی عالیه .ولی اگر میشد چهره خودتو بشناسه که اگر رمز اشتباه زندی بوق نزنه عالی بود .هرکی موافقه لایک کنه
صدف
صدف
۱۳۹۴/۰۶/۲۶
عالیه فوق العادست میشه نسخه طلاییشم رایگان کنید ممنون میشم و شش ستاره هم کمشه اینم باقیه ستاره هاش ★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
وحید
وحید
۱۳۹۷/۰۷/۱۱
سلام من نسخه کاملشو خریدم ولی نه عکس میگیره تو حافظه گوشی سیو کنه و نه به ایمیلم میفرست مشکل چیه راهنمای کنید