Cheltikke

Cheltikke

Version 2.4
<10
Active installs
Books & Reference
Category
2
MB
Size

فوتبال پرطرفدارترین و جذاب‌ترین ورزش دنیای امروز است؛ ورزشی که چه در داخل زمین سبزرنگ چمن و چه در بیرون آن تمامی لحظات آن سرشار از هیجان و حاشیه‌ است. احتمالا شما هم مثل ما عاشق فوتبال هستید که به‌سراغ این اپلیکیشن آمده‌اید! هر روز صدها خبر در مورد فوتبال ایران و دنیا در رسانه‌ها منتشر می‌شود؛ اما در میان این حجم عظیم اخبار، تنها چند خبر معدود، خبرهای داغ و فوری محسوب می‌شوند! مشکل این‌جا است که در ورزش بسیار پرحاشیه و سریعی مثل فوتبال، اغلب این اخبار زمانی در خبرگزاری‌ها منتشر می‌شوند که دیگر "خبر داغ" محسوب نمی‌شوند.


استودیو محتوا و اپلیکیشن دوات برای حل مشکل دسترسی به اخبار فوری فوتبالی، اپلیکیشن چل‌تیکه (همان توپ‌های فوتبال نوستالژیک!) را طراحی کرده که با کمک آن شما می‌توانید:


به سرتیترهای مهم‌ترین اخبار فوتبال ایران و جهان که توسط تیم خبری زبده‌ی ما دست‌چین شده‌اند دسترسی داشته‌ باشید و جزو اولین افرادی باشید که در جریان "اخبار فوری" فوتبالی قرار می‌گیرید!


متن اخبار و عکس‌ها را در یک اپلیکیشن با طراحی بسیار زیبا و مبتنی بر آخرین تکنیک‌های برنامه‌نویسی روز به‌سرعت و راحتی مرور کنید!


با انتخاب موضوعات اخبار مورد علاقه‌ی خود از طریق بخش دسته‌بندی‌ها، بدون نیاز به ثبت‌نام یا تنظمیات خاصی، تنها اخبار فوری فوتبالی مرتبط با موضوع فوتبالی مورد علاقه‌ی خود را مشاهده کنید؛


از طریق خبرخوان داخلی چل‌تیکه به آخرین اخبار سایت برنامه‌ی نود دسترسی داشته باشید؛


اخبار مهم را در تمامی شبکه‌های اجتماعی از جمله شبکه‌های تلگرام و وایبر با دوستان، اعضای خانواده، همکاران و آشنایان خود به‌اشتراک بگذارید.


 

logo-enamad logo-samandehi