450 Barron's Essential Words

450 Barron's Essential Words

Version 2
رایگان
In-app Purchases
200
Active installs
Education
Category
10
MB
Size

شما می توانید فلش کارت های حرفه ای 504 واژه را از اینجا دریافت نمایید.

کتاب Barron's Essential Words for the TOEFL در برگیرنده 450 واژه ضروری زبان انگلیسی می باشد که هر زبان آموزی برای موفقیت در آزمون های بین المللی زبان مانند آیلتس، تافل و GRE نیاز به دانستن آن ها خواهد داشت.

شما می توانید برای مشاهده مشخصات کامل تری از برنامه به وب سایت ما مراجعه نمایید.

ما در این برنامه مطالب مهم این کتاب را جمع آوری نموده ایم به طوری که شما با داشتن آن قادر خواهید بود در هر جا و مکانی به مطالعه این کتاب بپردازید و لغات آن را در حافظه خود تثبیت نمایید. ویژگی های این برنامه به شرح زیر می باشند:

- این برنامه در برگیرنده تمام 30 درس این کتاب می باشد.

- هر درس شامل 15 لغت و دو آزمون چهار گزینه ای می باشد. در هر آزمون شما می توانید با کلیک بر روی هر گزینه درستی یا نادرستی حدس خود را دریابید. در این نرم افزار امکان تلفظ هر سوال به صورت شنیداری نیز تعبیه شده است.

- هر لغت دارای تلفظ نوشتاری (فونوتیک) و شنیداری می باشد.

- به همراه هر لغت، یک لغت که هم خانواده لغت اصلی می باشد، آورده شده است.

- به همراه هر لغت دو مثال آورده شده است که شما را با کاربرد آن لغت در جمله بیشتر آشنا می نماید. در این نرم افزار امکان تلفظ هر مثال به صورت شنیداری نیز تعبیه شده است.

- به همراه هر لغت مشتقات آن (فعل، اسم، قید، صفت) نیز بیان شده است. در این نرم افزار امکان تلفظ مشتقات هر لغت به صورت شنیداری نیز تعبیه شده است.

- در پایین هر لغت دکمه ای قرار داده شده است که با فشردن آن تعریف آن لغت در دیکشنری لانگمن (Longman) به همراه ترجمه فارسی آن به کاربر نشان داده می شود. بدین ترتیب شما با جنبه های معنایی بیشتری از هر لغت آشنا خواهید شد.

- در این نرم افزار شما قادر خواهید بود که لغات مشکل را برای مطالعه بیشتر در دو گروه دسته بندی نمایید.

- ابزار جستجو در بین کلمات کتاب، مجهز به پیشنهاد دهنده جستجو می باشد که به شما کمک خواهد کرد کلمه مورد نظر خود را به راحتی و سرعت بیابید. شما حتی قادر خواهید بود در خارج از نرم افزار و از طریق ابزار جستجوی گوشی خود، در بین کلمات کتاب جستجو نمایید. تنها کافیست این نرم افزار را به لیست نرم افزارهای جستجو شونده گوشیتان اضافه نمایید.

- امکان استفاده از نرم افزار در حالتی که گوشی آفلاین است برای تمامی نسخه های آندروید.

- پشتیبانی از آندروید 2.2 و بالاتر.

شما می توانید برای مشاهده مشخصات کامل تری از برنامه به وب سایت ما مراجعه نمایید.


لازم به توضیح است که در این نرم افزار تنها چهار درس اول کتاب به صورت رایگان قابل استفاده می باشند. شما می توانید از طریق پرداخت درون برنامه ای اقدام به فعال سازی بقیه ی درس ها نمایید.

logo-enamad logo-samandehi