Clean Master - Antivirus, Applock & Cleaner

Clean Master - Antivirus, Applock & Cleaner

Version 7.4.5
+1
M
Active installs
Tools
Category
22
MB
Size

In Media

سلطان مدیریت حافظه در اندروید!

یکی از مشکلات مرسوم گوشی های اندرویدی (دوستان iOS باز از این مشکلات ندارند!) کمبود رم است، بعد از مدتی کار کردن با گوشی و نصب اپ های مختلف روی آن و افزایش سرویس های فعال،به تدریج سرعتش کمتر و کمتر می شود و گاهی هم کلافه کننده! البته این مشکل به علت ساختار خود سیستم عامل اندروید کاملا قابل حل نیست ولی به جرأت می توان گفت که Clean Master بهترین راهکاری است که برای مدیریت حافظه وجود دارد.

معرفی و بررسی Clean Master

با زیاد شدن حجم برنامه ها در تلفن همراه، به مرور زمان سرعت عملکرد دستگاه پایین می آید. این مشکل به دلیل فعال شدن سرویس هایی است که برخی از اپلیکیشن ها در پشت پرده انجام میدهند و شما آنها را نمی بینید. همچنین بعضی از این برنامه ها برای انجام وظیفه خود، فایل هایی را در پوشه های مخصوص ذخیره میکنند که پس از مدتی کارایی لازم را نداشته اما همچنان در حافظه باقی خواهند ماند. این عوامل سبب میشود تا علاوه بر پر شدن فضای موجود بر روی گوشی، حافظه رم نیز بیشتر اشغال شده و سرعت آن پایین بیاید. برنامه ای که در ادامه و تحت عنوان “Clean Master” معرفی میکنیم، در این زمینه مفید واقع میگردد. برای آشنایی با این اپلیکیشن اندرویدی، همراه ما باشید.

Clean Master - Free Optimizer

Simple, thorough, and safe, Clean Master is the world’s most downloaded Android optimization app designed to clean junk files, regain free storage, boost memory, enhance speed, and secure your device from malicious apps and vulnerabilities. Brought to you by Cheetah Mobile (formerly known as KS Mobile).

Clean Master review

Clean Master review

Clean Master

The World's Most Trusted Optimizer, Clean Master, Helps Clean Up Over 400 Million Phones!

رسانه چیکاو - برنامه Clean Master ؛ اپلیکیشن برای بهینه سازی گوشی هوشمند شما

رسانه چیکاو – اگر از گوشی خود مدت طولانیه که در حال استفاده هستید، حتما متوجه کندی سرعت آن شده اید. ما در این مطلب قصد داریم تا ابزاری را به شما معرفی کنیم تا گوشی خود را بهینه سازی کرده و سرعت آن را ارتقا دهید. با معرفی برنامه کلین مستر – Clean Master عمراه رسانه چیکاو باشید.

logo-enamad logo-samandehi