چاغری (رژیم فرانسوی)

چاغری (رژیم فرانسوی)

نسخه ۱.۳
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۲۰۰
نصب فعال
ورزش و تغذیه سالم
دسته
۷
مگابایت
حجم

میخواهید سریع وزن کم کنید؟ فقط چربی بسوزانید و  نه ماهیچه؟ بعد از رها کردن رژیم لاغری سریع  وزنتان برنگردد؟ گرسنگی نکشید؟ یک متخصص تغذیه شما را تحت نظر داشته باشد؟ کالری شماری و رژیم های قدیمی را فراموش کنید؟


اپ چاغری براساس رژیم موفق و معروف فرانسوی دوکان دایت طراحی شده و پس از دو سال تجربه موفق و کاهش هزاران کیلو وزن کاربران در شکلی جدید تقدیم شما عزیزان شده است.


توجه:


۱- لطفا اول اپلیکیشن را نصب نموده و پس از بررسی و اطمینان از کارکرد صحیح آن بر روی گوشی اقدام به تهیه اشتراک  سه ماهه نمایید.👉۲- توصیه میشود پبش از شروع هر رژیم کاهش وزن با پزشک خود مشورت نموده و آزمایش خون و ادرار دهید تا از سلامت عمومی خود برای این سفر اطمینان حاصل نمایید به خصوص اگر با مواردی نظیر کبد چرب یا مشکلات کلیه یا موارد مشابه مواجه هستید. در کل مشاوره کردن با پزشک کار خوبیست.۳-برای دریافت اطلاعات بیشتر به کانال ما در تلگرام ( DukanDietAPP )  سر بزنید و یا ما را در اینستاگرام فالو کنید Persian.Dukan . اگر سوالی داشتید از داخل اپ درخواست تماس مشاور نمایید تا با شما تماس بگیرند.


4- این اپ و کلا رژیم دوکان مبتنی بر کالری شماری نبوده لذا به شما برنامه روزانه ریز مثل (امروز صبح 70 گرم پنیر و گردو) نمیدهد و بر اساس محدود کردن ورودی کربو‌هیدرات و چربی کار میکند که نکته قوت و دلیل کارایی منحصر به فرد این رژیم است. 

5- جهت آشنایی بیشتر با تیم دوکان دایت به خصوص کارشناس تغذیه سرکار خانم صحاف زاده به سایت اپ رژیم لاغری  چاغری  مراجعه نمایید.


موفق و پیروز باشید


www.Dukan.ir

برنامه‌های دیگر توسعه‌دهنده

بیشتر
logo-enamad logo-samandehi