Blow your Way

Blow your Way

نسخه ۱.۴
۱۰
نصب فعال
اکشن
دسته
۶۳
مگابایت
حجم

نسخه کامل بازی به‌روزرسانی شد. این بازی با هماهنگی و رضایت تولیدکننده به فروش می رسد. درآمد حاصل از آن نیز به دست تولیدکننده خواهد رسید.
در بازی Blow your Way سرعت‌عمل و مهارت‌های خود را در تعقیب و گریز و دفاع در برابر مجرمین به چالش بکشید!
از محموله‌ی پولی که در اتومبیل شما قرار دارد در برابر تمامی موانع محافظت کرده و در خیابان‌های Manhattan راه را برای عبور خود باز کنید!
در این بازی مهیج، بازیکنان باید از اتومبیلی که مقدار زیادی پول را از نقطه‌ی A به نقطه‌ی B حمل می‌کند محافظت کرده و با استفاده از انواع سلاح‌هایی که در اختیار دارند، مهاجمین را نابود کنند! با لمسِ صفحه‌نمایش، اتومبیل‌هایی که به‌سمت شما حمله می‌کنند را نابود کرده و سکه بگیرید!
در بیشتر مراحل بازی، پس از رسیدن به نقطه‌ی پایان، باید هم‌چنان مراقبِ مواد منفجره‌ای که از سوی مجرمین خطرناک به سمت اتومبیل شما پرتاب می‌شود باشید و از خود دفاع کنید!

هریک از نواحی اصلی در بازی، از مناطق کوچک‌تری تشکیل شده است؛ با عبور از هر منطقه، امتیاز XP بگیرید و سلاح‌های جدیدی به‌دست آورید!
صحنه‌ها و مسیرهای بازی با استفاده از نقشه‌ی واقعی شهر Manhattan طراحی شده و آثاری از قبیلِ Madison Square Garden ، Time Square، Central Park و هم‌چنین شرایط آب و هوایی متفاوت و روشنایی روز و شب به‌صورت واقعی در بازی پیاده‌سازی شده است.

بازیکنان می‌توانند در شبکه‌های اجتماعی، دوره‌های رقابتی یک هفته‌ای درنظر گرفته و دوستان خود را به رقابت دعوت کنند؛ بازیکنانی که بیشترین میزان XP را در یک هفته به‌دست آورند، برنده محسوب خواهند شد.

ویژگی‌های این بازی:

گرافیک سه بُعدی
رانندگی در خیابان‌های واقعی شهر Manhattan
دفاع از اتومبیل حمل پول در برابر سارقان خطرناک
امکان استفاده از مواد منفجره و سلاح‌های قدرتمند
رقابت با دوستان در مسابقات یک هفته‌ای در شبکه‌های اجتماعی
امکان انتخاب اتومبیل
تجربه‌ی رانندگی در Manhattan در شرایط آب و هوایی گوناگون از قبیلِ برفی، بارانی و ...
کسب امتیاز بر اساس تجربه XP و دریافت امتیازهای ویژه

logo-enamad logo-samandehi