اَنتی

اَنتی

نسخه ۱.۰
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۵۰
نصب فعال
اکشن
دسته
۲۶
مگابایت
حجم

به «انتی» کمک کنید! مورچه‌ها را نجات دهید!

سلاح‌های مختلف را علیه دشمنان مورچه‌ها به کار بگیرید: آنها را با قرص جاذب فریب دهید؛ با چسب زمین‌گیر کنید؛ سر آنها را نشانه بگیرید و با یک شلیک آنها را از پای درآورید؛ با دینامیت آنها را مضمحل کنید!

سلاح‌های خود را به آسانی و به سرعت عوض کنید. در کشتن دشمنان ماهر شوید. سریع و چالاک عمل کنید.

- کنترل آسان سلاح (با تغییر زاویۀ گوشی می‌توانید سلاح را جابجا کنید، با تپ کردن صفحه شلیک کنید، با کشیدن انگشت روی صفحه سلاح را عوض کنید).
- قابل نصب روی تمامی گوشی‌های اندروید
- اجرای نرم و روان
- گرافیک جذاب
- دوازده مرحله با مأموریت‌های متفاوت
- مبارزه با غول آخر

توجه: این بازی توسط تیم پشتیبانی پلی استور دارای سطح خشونت متوسط (medium maturity) تشخیص داده شده است، لذا برای افراد زیر 12 سال توصیه نمی‌شود.

راهنمایی: این بازی از شتاب‌سنج دستگاه شما برای کنترل سلاح استفاده می‌کند. اگر با بازی‌های مشابه آشنایی ندارید کمی زمان میبرد تا کنترل سلاح را یاد بگیرید. با اندکی صبر و حوصله می‌توانید به‌راحتی در کنترل سلاح ماهر شوید و از بازی لذت ببرید. ابتدای بازی سلاح شما به صورت خودکار با توجه به زاویۀ دستگاه کالیبره می‌شود. اگر در حین بازی موقعیت شما و دستگاه زیاد تغییر کند، سلاح به کناره صفحه میرود و پیغام راهنما روی صفحه ظاهر می‌شود. با کلیک بر روی دکمه بالا سمت چپ سلاح را کالیبره کنید تا در موقعیت مناسب در مرکز صفحه قرار گیرد.

درخواست: لطفا از ارسال سوال، پیشنهاد، نظر، و انتقاد دریغ نورزید.

برنامه‌های دیگر توسعه‌دهنده

بیشتر
logo-enamad logo-samandehi