تقویم فارسی

تقویم فارسی

نسخه ۶.۳.۲
میلیون
نصب فعال
ابزارها
دسته
۳
مگابایت
حجم

تقویم، مبدل تاریخ و قطب‌نما/قبله‌نمای ساده با قابلیت پخش اذان


* پشتیبانی از فارسی، دری، پشتو، کردی، آذری، گیکلی، عربی، و انگلیسی

* دسترسی‌پذیر بودن کامل برنامه در تاک‌بک، مناسب برای نابینایان

* تنظیم و اعلام شیفت‌کاری

* پشتیبانی از مناسبت‌های ایران و افغانستان و مناسبت‌های بین‌المللی، به صورت انتخابی

* نوار پایدار اعلان تاریخ که از طریق تنظیمات قابل حذف است

* اوقات شرعی و قبله‌نما که با تنظیم شهر در تنظیمات برنامه قابل استفاده است

* با فشردن طولانی بر روی روزها می‌توانید یک رویداد به تقویم گوگل در گوشی بیافزایید

* این برنامه به صورت شخصی، مستقل، رایگان و متن‌باز نوشته شده‌است و کد آن را می‌توانید از https://github.com/persian-calendar/DroidPersianCalendar دریافت کنید. توضیح در رابطه با مجوز سورس برنامه: مجوز جی‌پی‌ال۳ تقریباً به این معنی است که سورس برنامهٔ آپدیت شده را حداقل به همراه انتشار به صورت عمومی منتشر کرده و لینک آن را هم به شکل واضحی قرار دهید، تقریباً مشابه به شیوه‌ای که سورس را در ابتدا دریافت کرده‌اید،  https://tldrlegal.com/license/gnu-general-public-license-v3-(gpl-3) اینجا توضیحات ساده‌ای در این رابطه آمده است.در رسانه‌ها

معرفی و بررسی تخصصی اپلیکیشن: تقویم فارسی

معمولا در اکثر گوشی‌های هوشمند پشتیبانی از تقویم هجری شمسی، که مورد استفاده ایرانیان است، در نظر گرفته نشده، به همین دلیل بسیاری از توسعه‌دهندگان ایرانی با ساخت اپلیکیشن‌هایی این خلا را تا حد زیادی پر کرده‌اند. تقویم فارسی یک اپلیکیشن ساده و کارآمد است که با داشتن حجمی کمتر از 500 کیلیوبایت به‌راحتی روی هر گوشی‌ای نصب می‌شود.

جعبه ابزار؛ اپلیکیشن های تقویم شمسی برای تبلت و موبایل

اگر از کاربران اندروید هستید و حوصله کار در محیط های شلوغ و پرجزئیات سایر تقویم ها را ندارید، ساده تر و جمع و جور تر از تقویم فارسی را نخواهید یافت. این اپلیکیشن علاوه بر تقویم شمسی، قمری و میلادی قادر است ماه های دَری (که مردم افغانستان از آن استفاده می کنند) را نیز به نمایش بگذارد.

تقویم اذان گوی فارسی - تقویم فارسی زیر ذره بین

تقویم، یک ابزار ضروری برای هر شخصی به شمار می رود. اپلیکیشن های مختلفی در بازار وجود دارند که تقویم را ارائه می دهند. برای انتخاب بهترین اپلیکیشن معمولا به تعداد کاربرانش توجه می کنند. اپلیکیشن تقویم فارسی یکی از پرکاربرترین اپلیکیشن های موجود است که امروز قصد معرفی، نقد و بررسی آن را داریم. در اپلیکیشن تقویم فارسی به تاریخ میلادی، شمسی و قمری به همراه اوقات شرعی دسترسی خواهید داشت. در ادامه برای نقد و بررسی این برنامه با ذره بین همراه باشید.

معرفی و دانلود برنامه تقویم فارسی (Persian Calendar)

امروزه با فراگیر شدن گوشی های هوشمند، بسیاری از افراد از تقویم های دیجیتالی به جای تقویم کاغذی استفاده می‌کنند. همانطور که مطلع هستید، سیستم عامل اندروید به صورت پیش فرض شامل تقویم شمسی نمی‌شود. از این رو کاربران ایرانی نیاز به نصب جداگانه برنامه تقویم شمسی خواهند داشت. اپلیکیشن Persian Calendar یکی از تقویم های پرطرفدار شمسی است که قابلیت های متعددی را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد. شما می‌توانید توسط این تقویم به تاریخ شمسی، میلادی، قمری و حتی دری دسترسی داشته باشید و از اوقات شرعی شهر خود مطلع شوید.

logo-enamad logo-samandehi