آموزش زبان انگلیسی - ویکی زبان

آموزش زبان انگلیسی - ویکی زبان

Version ۱.۲.۰
In-app Purchases
نصب +۱۰ هزار
Category آموزش
Size ۱۴ مگابایت
Last Update ۱۹ بهمن ۱۴۰۱
آموزش زبان انگلیسی - ویکی زبان

آموزش زبان انگلیسی - ویکی زبان

بروزاین
Version ۱.۲.۰
In-app Purchases
نصب +۱۰ هزار
Category آموزش
Size ۱۴ مگابایت
Last Update ۱۹ بهمن ۱۴۰۱
View the antivirus scan results

Images

Introduction

More Info

آموزش زبان انگلیسی یک بار برای همیشه با متدهای روانشناسی شده و بسیار معتبر بین المللی در ویکی زبان از مبتدی تا پیشرفته . ویکی زبان دارای مجوز نشر دیجیتال و نشان ملی از وزارت ارشاد اسلامی و همچنین مجوز اینماد از وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد که همگی در پایین وب سایت ویکی زبان قابل مشاهده می باشند. محتوای آموزشی منظم و درس محور جامع ، تقویت مکالمه ، شنیدار ، درک مطلب و افزایش دایره لغات ، یادگیری اصطلاحات انگلیسی ، سادگی استفاده ، سرعت بالا در یادگیری و عدم فراموشی از ویژگی های خاص ویکی زبان و متدهای ما می باشد. اپلیکیشن اموزش زبان انگلیسی Wikizaban شامل بخش هایی است که در زیر به صورت خلاصه معرفی شده اند.

۱. دروس سطح بندی شده از آسان تا سخت : شامل آموزش مکالمه انگلیسی ، یادگیری لغات زبان ، جمله سازی ، یادگیری زبان با موزیک انگلیسی ، داستان انگلیسی صوتی

۲. مکالمه انگلیسی : شامل صد ها مکالمه زبان در شرایط مختلف اجتماعی با موضوعات مختلف بانک ، دکتر ، کلاس ، فرودگاه ، خرید ، رستوران ، پارتی ، آب و هوا ، کشورها و... با امکان شرکت در مکالمه بجای کارکتر دلخواه شما و گرفتن نمره.

۳. لغات زبان : یادگیری بیش از ۲ هزار واژه کاربردی و مهم همراه با تصویر و تلفظ در دل متون و مکالمه های انگلیسی در بخش درس های انگلیسی سطح بندی شده.

۴. داستان انگلیسی صوتی : بیش از ۳ هزار داستان صوتی همراه با متن انگلیسی در ۱۴ سطح از آسان تا سخت. روی لغات متن داستان ها بزنید تا دیکشنری شناور معنای آن واژه را برای شما به صورت آفلاین پیدا کند.

۵. دیکشنری آفلاین : یک دیکشنری جامع شناور و افلاین شامل یک میلیون رکورد در برنامه وجود دارد که قادر است به شما معنی  ، تعریف ، مثال ها ، مترادف و متضاد های هر کلمه را نمایش دهد. این دیکشنری شناور بوده و حتی در هنگام بسته بودن برنامه می توانید از آن در دیگر برنامه ها نیز استفاده کنید.

۶. مترجم صوتی : در ویکی زبان بخشی با نام مترجم صوتی نیز وجود دارد که در قالب یک صفحه چت طراحی شده است. شما می توانید به فارسی یا انگلیسی حرف بزنید یا بنویسید تا برنامه به صورت خودکار و آنی ترجمه کلمه یا متون ارسالی را برای شما نمایش دهد. مترجم صوتی ابزاری مفید در سفرهای خارجی با قابلیت ترجمه انگلیسی به فارسی و ترجمه فارسی به انگلیسی بصورت نوشاری و گفتاری می باشد.

۷.  جعبه لایتنر : یادگیری لغات انگلیسی به صورت همیشگی و دائمی بدون فراموشی با سیستم لایتنر امکان پذیر است. آموزش واژگان انگلیسی با جعبه لایتنر زبان شامل لغات کنکور ، لغات تافل  ،  لغات  ۵۰۴ ،  لغات  ۱۱۰۰ و... می باشد. امکان اضافه کردن لغات دستی و دلخواه نیز به جعبه لایتنر وجود دارد.

۸.  آموزش گرامر انگلیسی : آموزش گرامر انگلیسی از مبتدی تا پیشرفته به زبان ساده و سطح بندی شده در غالب درس ها همراه با مثال و توضیحات کامل. یک بار برای همیشه در کنار دیگر بخش ها نکات دستوری و قواعد زبان انگلیسی را بطور کامل یاد بگیرید.

۹. آهنگ انگلیسی : آموزش زبان با آهنگ روشی بسیار جذاب و کارا برای یادگیری زبان انگلیسی است. با شنیدن آهنگ هم لذت ببرید و هم به تقویت زبان انگلیسی خود بپردازید. با اهنگ انگلیسی می توانید مهارت های شنیداری خود را به شدت افزایش دهید.

در اپلیکیشن اموزش انگلیسی ویکی زبان سعی شده مجموعه خدماتی مفید جهت بهبود و تقویت زبان انگلیسی هر فرد در هر سطح تعبیه شود تا زبان آموز بتواند در قالب یک اپلیکیشن به سادگی به یادگیری زبان بپردازد. برای یادگیری English language یا زبان انگلیسی اگر از ابزار و تکنیک مناسب استفاده نکنید پیشرفت و رشدی هم نخواهید داشت. در آموزشگاه زبان معمولا تکنیک های منسوخ و قدیمی استفاده می شود که همگی باعث دیر یادگیری و عدم یادگیری صحیح شده و خیلی زود مطالب آموخته شده نیز فراموش خواهند شد. همچنین برای شناخت روش های منسوخ و عمل به شیوه مدرن مقالات مربوط به Learning English را می توانید در وب سایت ویکی زبان به طور کامل مطالعه کنید. هنگام یادگیری لذت بردن بسیار مهم است تا فرد از عمل آموختن خسته نشود. یادگیری زبان با شنیدن آهنگ و موزیک انگلیسی همراه با متن و ترجمه هماهنگ با موزیک بدون فیلتر شکن از همان روش های لذت بخش یادگیری هست که در برنامه Wiki Zaban در دسترس می باشد. حتما در بخش شرکت در مکالمه ها نیز باید سعی شود نمره کامل دریافت شود تا مهارت گفتاری یا Speaking شما در کنار مهارت شنیداری یا Listening بهبود و تقویت شود. همچنین بخش لایتنر را جدی بگیرید و روزانه از آن استفاده کنید تا به همه ی لغات کتاب ۵۰۴ و کتاب ۱۱۰۰ و IELTS و TOEFL و کنکور زبان مسلط شوید. آیلتس و تافل دو آزمون و مدرک معروف در حوزه International English Language Testing System می باشند. این آزمون ها نیازمند دانستن این لغات هستند که با جعبه لایتنر و مرور روزانه ۱۰۰ درصد لغات را به صورت همیشگی حفظ خواهید شد.

توی این برنامه کلی امکان و قابلیت جدید برای تو طراحی شدن تا بتونی خیلی سریع تر از اون چیزی که فکرشو میکنی انگلیسی حرف بزنی و بشنوی. وقت رو هدر نده و یک کار مفید به کارای مفیدی که توی کارنامته اضافه کن و Learn English و بعدا به خودت افتخار کن. اگه میخوایی زبانتو قوی کنی همین حالا اپلیکیشن زبان انگلیسی  را دانلود کن و با نهایت لذت شروع به یادگیری انگلیسی کن و یک بار برای همیشه درک کن توی این فیلمای انگلیسی چی میگن!

ویکی زبان :  https://wikizaban.com

User Reviews - ۶۲ Rates
4.4 from 5
5
4
3
2
1
محمدرضا محمدی
محمدرضا محمدی
۱۴۰۱/۰۷/۰۴
Thanks a lot
متین
متین
۱۴۰۲/۰۶/۰۹
دوستانی که میخواهند اشتراک خریداری کنند با استفاده از این این تخفیف میتونند تخفیف بگیرند در بخش کد تخفیف وارد کنید تخفیف اعمال میشه H2Z1MKJH
Noora
Noora
۱۴۰۱/۱۱/۲۱
خیلی عالیه ممنون از برای این برنامه خوبببببب🎀💜