زبان بیاموز

دسته آموزش
نصب‌های فعال ۵۰٬۰۰۰+
حجم ۱۳٫۴ مگابایت
نسخه 4.0.3
با پرداخت درون‌برنامه‌ای

توضیح

زبان بیاموز یک نرم افزار تخصصی و بسیار گسترده برای یادگیری زبان های انگلیسی، فرانسه و آلمانی است. این نرم افزار دارای حجم شگفت آوری از محتوای طبقه بندی شده برای یادگیری زبان است. برخی از اصلی ترین نکات متمایز کننده زبان بیاموز عبارتند از:


امکانات اولیه


سه بخش آموزشی:


⭕️ آموزش زبان انگلیسی


⭕️ آموزش زبان آلمانی


⭕️ آموزش زبان فرانسه


✔ زبان بیاموز تنها نرم افزار آموزش زبان فارسی ای است که دسته بندی های سطحی مطابق استاندارد CEFR (همان A1، A2، B1 و ...) را در خود جای داده. از طریق این دسته بندی ها می توانید با توجه به سطح فعلی زبان خود، لغات مورد نیاز خود را بخوانید و یا اگر در یک زبان نوآموز هستید از صفر شروع کرده و رفته رفته جلو بروید.


✔ در زبان بیاموز گذشته از دسته بندی سطحی، دسته بندی موضوعی از هزاران واژه هم وجود دارد. از طریق این دسته بندی ها میتوانید لغات مورد نیاز خود را در هر موضوعی که علاقه دارید یاد بگیرید.


✔ بازه لغات زبان بیاموز آنقدر گسترده است که مجموعه لغات چندین کتاب آموزشی مهم تنها بخشی از طبقه بندی آن به شمار می رود. در پایین می توانید برخی از کتاب هایی که مجموعه واژگان آنها در زبان بیاموز قابل دسترسی است را ببینید:


زبان انگلیسی


📖 مجموعه کامل واژگان کتاب 504 Essential Words


📖 مجموعه کامل واژگان کتاب Essential Words​ for the IELTS


📖 مجموعه کامل واژگان کتاب Essential Words​ for the TOEFL


📖 مجموعه کامل واژگان کتاب Essential Words​ for the GRE


📖 مجموعه کامل واژگان کتاب Thosand words for SAT


📖 مجموعه کامل واژگان کتاب Top Notch (کتاب اول A و B)


📖 مجموعه کامل واژگان کتاب Interchange (کتاب ابتدایی، 1،2،3)


📖 مجموعه کتاب های پایه های ششم تا یازدهم مدرسه


زبان آلمانی


📖 مجموعه کامل واژگان کتاب Menschen (شش کتاب A1 تا B1)


📖 مجموعه کامل واژگان کتاب Schritte (یک تا سه)


📖 مجموعه کامل واژگان کتاب 2/DaF kompakt A1


در زبان بیاموز واژه را با مثال یاد می گیرید. در این نرم افزار تقریبا تمام واژه ها مثال دارند که به شما در یادگیری بهتر نحوه استفاده از واژه کمک می کند. زبان بیاموز در مجموع حدود 35000 مثال برای واژه های زبان های آلمانی، فرانسه و انگلیسی را در خود جای داده.


✔ در زبان بیاموز گذشته از امکان شنیدن واژه ها (که توسط موتور متن به صدای گوشی خودتان انجام می شود) تمام واژه ها دارای تلفظ فونتیک هستند. از این طریق می توانید اطمینان حاصل کنید که تلفظ واژه را به خوبی یاد گرفته اید.


✔ در زبان بیاموز برخلاف بیشتر نرم افزارهای آموزش زبان، معانی متفاوت هر واژه با دقت از هم جدا شده و هر معنی به همراه مثال به شما آموزش داده می شود. این کار باعث می شود درک بهترین از نحوه درست به کار بردن هر واژه در معانی متفاوت داشته باشید. همچنین واژه ها برحسب ادات سخن یا Part of speech (مثلا اسم، فعل، قید، صفت و ...) هم از هم جدا شده اند و معانی هر یک به صورت جداگانه آموزش داده می شود.


✔ ما در زبان بیاموز تمام محتوای خود را تولید می کنیم. محتوای این برنامه کپی شده نیست، و با دقت و وسواس زیادی انتخاب و طبقه بندی شده است. تمام محتوای برنامه به صورت تخصصی با هدف آموزش زبان طراحی شده است. پس از مرور واژه ها و استفاده از مثال ها به خوبی به این موضوع پی می برید.


✔ بیاموز علاوه بر این دارای یک دیکشنری انگلیسی، فرانسه و آلمانی آفلاین هم هست که می توان از آن برای پیدا کردن معانی واژه ها استفاده کرد.


امکانات پیشرفته


از طریق تبدیل شدن به کاربرد پیشرفته، شما می توانید از امکانات زیر هم در نرم افزار استفاده کنید:


کتابخانه گرامر: کتابخانه گرامری برنامه به کاربر این امکان را می دهد که موضوعات متفاوت گرامری هر زبان را بیاموزد.


تلفظ و آواشناسی: در این بخش زبان آموز با نحوه تلفظ حروف IPA و ساختار تلفظی در هر زبان آشنا می شود.


فلش کارت و لایتنر: زبان بیاموز دارای یک فلش کارت پیشرفته به همراه لایتنر است. این فلش کار به صورت خودکار واژه هایی که در هر دسته کمتر یاد گرفته اید بیشتر به شما نمایش می دهد تا در نهایت کل واژه های دسته را یاد بگیرید.


آزمون زبان: در این بخش می توانید یک آزمون پیشرفته از تمام واژه های دسته ای که مطالعه کرده اید را بگذرانید. پس از گذراندن آزمون نتایج آن را میبینید و با واژه هایی که بلد نبودید بیشتر آشنا می شوید.


ساختن دسته های دلخواه: از طریق این امکان در نرم افزار شما می توانید دسته های مورد نظر خود را با استفاده از واژه های موجود در نرم افزار به سادگی بسازید. این دسته ها هم مانند دسته های پیش فرض نرم افزار دارای آزمون و فلش کارت هستند. 

تغییرات آخرین نسخه

در نسخه 4.0 تغییرات زیر در برنامه اعمال شده است:

❇️ در این نسخه برای اولین بار اطلاعات زبان ها از هم تفکیک شده و به صورت جداگانه بر روی سرور خارجی قرار گرفت. در نتیجه از این پس کاربران نیازی نخواهند داشت اطلاعات همه زبان ها را برای هر بار به روز رسانی دانلود کنند و کافیست تنها زبان مورد نظر خود را  پس از نصب یا به‌روز رسانی دانلود کنند. (در صورتیکه در این بخش با مشکل روبه رو شدید با ما در تماس باشید)

✳️ تغییرات اساسی در UI (رابطه کاربری) برنامه اعمال شد. در این نسخه برای اولین بار نوار ابزار پایین صفحه به برنامه اضافه شد که امکان دسترسی به مراتب بهتر به بخش های گرامر، تلفظ، دیکشنری و ... را می دهد. همچنین در UI بخش گرامر و تلفظ تغییراتی ایجاد شده.

همچنین بخش های زیر در این نسخه به برنامه افزوده می شود:

✅ اضافه شدن واژگان سطح C1 زبان انگلیسی

✅ واژگان کتاب های Vocabulary in use for intermediate و Academic vocabulary in use

✅ تکمیل بخش اصطلاحات و ضرب المثل های آلمانی (اضافه شدن 6 بخش)

✅ تکمیل و بهبود بخش واژه آموزی موضوعی آلمانی

✅ اضافه شدن 3 بخش جدید به گرامر زبان فرانسه

✅ اضافه شدن 5 بخش جدید به واژه آموزی موضوعی زبان فرانسه

✅ راه اندازی بخش اصطلاحات و ضرب المثل های فرانسه با 4 بخش جدید

◀️ و اضافه شدن حدود 2000 واژه جدید به زبان های انگلیسی، آلمانی و فرانسه

دسترسی‌ها

  • com.bamooz.vocab.deutsch.permission.C2D_MESSAGE
  • دریافت اطلاعات از اینترنت
  • کنترل لرزش
  • خواندن کارت حافظه
  • تغییر یا حذف محتویات کارت حافظه
  • ممانعت از به خواب رفتن دستگاه
  • مشاهدهٔ اتصالات شبکه
  • دسترسی کامل به اینترنت
  • پرداخت از طریق بازار

در رسانه‌ها

بررسی زبان بیاموز؛ اپلیکیشنی برای یادگیری ساده زبان های مختلف

زبان بیاموز اپلیکیشنی است که می خواهد با تزریق نوآوری های تازه به یک شیوه آموزشی قدیمی، به کاربران در یادگیری زبان های مختلف کمک کند.

به سرعت یاد بگیرید - زبان بیاموز زیر ذره بین

با توجه به گسترش ارتباطات و پیشرفت روزافزون سطح آموزشی کشور، همه ما ملزم به فراگیری زبان های خارجی به خصوص زبان انگلیسی هستیم. اما یادگیری زبان جدید مانند هر مهارت دیگر، پروسه ای طولانی و هزینه بر دارد. اگر می خواهید از زمان های مرده خود برای یادگیری بهره ببرید و با سرعت بالاتری این روند را طی کنید، استفاده از اپلیکیشن های آموزشی بهترین گزینه انتخابی خواهد بود. نرم افزار " زبان بیاموز " می تواند وظیفه آموزش زبان انگلیسی و آلمانی شما را بر عهده گرفته و به دلیل استفاده از روشی ساده و موثر یادگیری شما را تضمین کند. در ادامه با ذره بین همراه باشید تا به بررسی این اپلیکیشن آموزشی بپردازیم.

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن زبان بیاموز؛ شروعی راحت برای یادگیری زبان

شروع هر کاری در ابتدا دشوار است به خصوص وقتی که بحث یادگیری در میان باشد اما خوشبختانه در دنیای پیشرفته امروز، بسیاری از کارها آسان شده اند و به کمک اپلیکیشن های موبایل میتوانیم امور متعددی از جمله آموزش را به راحتی انجام دهیم. هرچند یادگیری زبان های خارجی نیاز به صرف وقت و هزینه دارد اما برنامه “زبان بیاموز” به افرادی که دارای این شرایط نیستند کمک میکند تا زبان انگلیسی و آلمانی را در کنار هم و از پایه آموزش ببینند. با ما در نقد و بررسی این اپلیکیشن اندرویدی همراه شوید.