زبان بیاموز

دسته آموزش
نصب‌های فعال ۲۰٬۰۰۰+
حجم ۱۷٫۳ مگابایت
نسخه 2.0.5
با پرداخت درون‌برنامه‌ای

توضیح

زبان بیاموز یک نرم افزار تخصصی و بسیار گسترده برای یادگیری زبان های انگلیسی و آلمانی است. این نرم افزار دارای حجم شگفت آوری از محتوای طبقه بندی شده برای یادگیری زبان است. برخی از اصلی ترین نکات متمایز کننده زبان بیاموز عبارتند از:


ویژگی های رایگان


✔ زبان بیاموز تنها نرم افزار آموزش زبان فارسی ای است که دسته بندی های سطحی مطابق استاندارد CEFR (همان A1، A2، B1 و ...) را در خود جای داده. از طریق این دسته بندی ها می توانید با توجه به سطح فعلی زبان خود، لغات مورد نیاز خود را بخوانید و یا اگر در یک زبان نوآموز هستید از صفر شروع کرده و رفته رفته جلو بروید.


✔ در زبان بیاموز گذشته از دسته بندی سطحی، دسته بندی موضوعی از هزاران واژه هم وجود دارد. از طریق این دسته بندی ها میتوانید لغات مورد نیاز خود را در هر موضوعی که علاقه دارید یاد بگیرید.


✔ بازه لغات زبان بیاموز آنقدر گسترده است که مجموعه لغات چندین کتاب آموزشی مهم تنها بخشی از طبقه بندی آن به شمار می رود. در پایین می توانید برخی از کتاب هایی که مجموعه واژگان آنها در زبان بیاموز قابل دسترسی است را ببینید:


زبان انگلیسی


📖 مجموعه کامل واژگان کتاب Top Notch – Fundamentals A


📖 مجموعه کامل واژگان کتاب Top Notch – Fundamentals B


📖 مجموعه کامل واژگان کتاب Interchange – Intro


📖 مجموعه کامل واژگان کتاب Interchange – Book


📖 مجموعه کامل واژگان کتاب 504 Essential Words


زبان آلمانی


📖 مجموعه کامل واژگان کتاب Menschen A1.1


📖 مجموعه کامل واژگان کتاب Menschen A1.2


📖 مجموعه کامل واژگان کتاب Schritte 1


📖 مجموعه کامل واژگان کتاب Schritte 2


📖 مجموعه کامل واژگان کتاب DaF kompakt A1


ما همچنین به زودی مجموعه واژگان کتابهای مرتبط با آزمون های IELTS و TOEFL را هم به زبان بیاموز اضافه می کنیم.


در زبان بیاموز واژه را با مثال یاد می گیرید. در این نرم افزار تقریبا تمام واژه ها مثال دارند که به شما در یادگیری بهتر نحوه استفاده از واژه کمک می کند. زبان بیاموز در مجموع حدود 29000 مثال برای واژه های زبان های آلمانی و انگلیسی را در خود جای داده.


✔ در زبان بیاموز گذشته از امکان شنیدن واژه ها (که توسط موتور متن به صدای گوشی خودتان انجام می شود) تمام واژه ها دارای تلفظ فونتیک هستند. از این طریق می توانید اطمینان حاصل کنید که تلفظ واژه را به خوبی یاد گرفته اید.


✔ در زبان بیاموز برخلاف بیشتر نرم افزارهای آموزش زبان، معانی متفاوت هر واژه با دقت از هم جدا شده و هر معنی به همراه مثال به شما آموزش داده می شود. این کار باعث می شود درک بهترین از نحوه درست به کار بردن هر واژه در معانی متفاوت داشته باشید. همچنین واژه ها برحسب ادات سخن یا Part of speech (مثلا اسم، فعل، قید، صفت و ...) هم از هم جدا شده اند و معانی هر یک به صورت جداگانه آموزش داده می شود.


✔ ما در زبان بیاموز تمام محتوای خود را تولید می کنیم. محتوای این برنامه کپی شده نیست، و با دقت و وسواس زیادی انتخاب و طبقه بندی شده است. تمام محتوای برنامه به صورت تخصصی با هدف آموزش زبان طراحی شده است. پس از مرور واژه ها و استفاده از مثال ها به خوبی به این موضوع پی می برید.


امکانات غیر رایگان


استفاده و مرور واژه های زبان بیاموز برای همه دسته ها کاملا رایگان است. حجم محتوایی که در این برنامه به صورت رایگان ارائه می شود احتمالا شما را شگفت زده خواهد کرد. حتی اگر نمی توانید برنامه را خریداری کنید همچنان برای ما یک کاربر با ارزش به شمار می روید، البته متاسفانه به علت هزینه های تولید محتوا ما مجبوریم بخشی از امکانات برنامه را غیر رایگان در اختیار شما قرار دهیم. با خرید امکانات پولی، یکبار برای همیشه می توانید از همه امکانات غیر رایگان برنامه (که به سرعت در حال افزایش هستند) در بخش واژه آموزی در زبان خریداری شده استفاده کنید.


فلش کارت و لایتنر: زبان بیاموز دارای یک فلش کارت پیشرفته به همراه لایتنر است. این فلش کار به صورت خودکار واژه هایی که در هر دسته کمتر یاد گرفته اید بیشتر به شما نمایش می دهد تا در نهایت کل واژه های دسته را یاد بگیرید.


آزمون زبان (به زودی): در این بخش می توانید یک آزمون پیشرفته از تمام واژه های دسته ای که مطالعه کرده اید را بگذرانید. پس از گذراندن آزمون نتایج آن را میبینید و با واژه هایی که بلد نبودید بیشتر آشنا می شوید.

تغییرات آخرین نسخه

تغییرات نسخه ی 2.0.5

 1. اضافه شدن فلش کارت لاینتر به تمام بخش های فعلی اپلیکیشن. این لایتنر با توجه به میزان تسلط شما بر هر واژه، با نمایش بیشتر واژه هایی که کمتر یاد گرفته اید، امکان یادگیری دقیقتری را برای شما ایجاد میکند. (غیر رایگان)
 2.  امکان استفاده از چهار نوع متفاوت فلش کارت برای زبان آلمانی🇩🇪: فلش کارت آلمانی به فارسی (برای یادگیری کلمات از آلمانی به فارسی)، فلش کارت فارسی به آلمانی (برای یادگیری کلمات از فارسی به آلمانی)، فلش کارت اسامی (برای یادگیری جنسیت و حالت جمع اسامی)، فلش کارت افعال (برای یادگیری شکل گذشته و شکل صرف افعال)
 3.  امکان استفاده از سه نوع متفاوت فلش کارت برای زبان انگلیسی🇬🇧: فلش کارت انگلیسی به فارسی (برای یادگیری کلمات از انگلیسی به فارسی)، فلش کارت فارسی به انگلیسی (برای یادگیری کلمات از فارسی به انگلیسی)، فلش کارت افعال (برای یادگیری شکل گذشته افعال)
 4. امکان مشاهده میزان پیشرفت هر بخش و دسته، نمایش پیشرفت و نمایش بخش های یاد گرفته شده در اپلیکیشن
 5. باز طراحی گرافیکی بخش زیادی از اپلیکیشن برای بهبود رابط کاربری
 6. اضافه شدن یک راهنمای اولیه (آنلاین) به اپلیکیشن برای راحتی نصب و راه اندازی
 7. اضافه شدن مجموعا بیش از 1500 واژه جدید به بخش های آلمانی و انگلیسی
 8. اضافه شدن لغات کتاب Schritte 2 در آلمانی و لغات کتاب Interchange 1 در انگلیسی

دسترسی‌ها

 • com.bamooz.vocab.deutsch.permission.C2D_MESSAGE
 • دریافت اطلاعات از اینترنت
 • خواندن کارت حافظه
 • تغییر یا حذف محتویات کارت حافظه
 • کنترل لرزش
 • مشاهدهٔ اتصالات شبکه
 • دسترسی کامل به اینترنت
 • پرداخت از طریق بازار
 • ممانعت از به خواب رفتن دستگاه

در رسانه‌ها

به سرعت یاد بگیرید - زبان بیاموز زیر ذره بین

با توجه به گسترش ارتباطات و پیشرفت روزافزون سطح آموزشی کشور، همه ما ملزم به فراگیری زبان های خارجی به خصوص زبان انگلیسی هستیم. اما یادگیری زبان جدید مانند هر مهارت دیگر، پروسه ای طولانی و هزینه بر دارد. اگر می خواهید از زمان های مرده خود برای یادگیری بهره ببرید و با سرعت بالاتری این روند را طی کنید، استفاده از اپلیکیشن های آموزشی بهترین گزینه انتخابی خواهد بود. نرم افزار " زبان بیاموز " می تواند وظیفه آموزش زبان انگلیسی و آلمانی شما را بر عهده گرفته و به دلیل استفاده از روشی ساده و موثر یادگیری شما را تضمین کند. در ادامه با ذره بین همراه باشید تا به بررسی این اپلیکیشن آموزشی بپردازیم.

معرفی، نقد و بررسی اپلیکیشن زبان بیاموز؛ شروعی راحت برای یادگیری زبان

شروع هر کاری در ابتدا دشوار است به خصوص وقتی که بحث یادگیری در میان باشد اما خوشبختانه در دنیای پیشرفته امروز، بسیاری از کارها آسان شده اند و به کمک اپلیکیشن های موبایل میتوانیم امور متعددی از جمله آموزش را به راحتی انجام دهیم. هرچند یادگیری زبان های خارجی نیاز به صرف وقت و هزینه دارد اما برنامه “زبان بیاموز” به افرادی که دارای این شرایط نیستند کمک میکند تا زبان انگلیسی و آلمانی را در کنار هم و از پایه آموزش ببینند. با ما در نقد و بررسی این اپلیکیشن اندرویدی همراه شوید.