مرد عنکبوتی

مرد عنکبوتی

نسخهٔ ۳
نصب +۱۰۰ هزار
دسته‌بندی اکشن
حجم ۶ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۳ آبان ۱۴۰۱
مرد عنکبوتی

مرد عنکبوتی

تیم بازی سازی بلوط
نسخهٔ ۳
نصب +۱۰۰ هزار
دسته‌بندی اکشن
حجم ۶ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۳ آبان ۱۴۰۱
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

توجه: نیاز به دانلود دیتا 1400 مگ

حتما راهنمای داخل بازی مطالعه شود.

دو تجربه جدید با سیستمی جدید. مرد عنکبوتی با لباس قرمز رنگ خود و محبوب همگان با همان شخصیتی که از قبل میشناختیم و مرد عنکبوتی سیاه. در بازی مرد عنکبوتی ۳ اختیارات و توانایهای جدید و منحصر به فردی به بازی و شخصیت مرد عنکبوتی و سایر کاراکتر ها اضافه شده و … .

این بازی برگرفته شده از فیلمی با همین نام ساخته شده توسط کمپانی مارول می باشد. داستان بازی از آنجا شروع می شود که مرد عنکبوتی وارد ساختمانی که در حال سوختن است می شود تا زنی را که در داخل ساختمان گیر افتاده است را نجات دهد. بهترین دوست او شخصی به نام هری است که به نوعی رقیب او نیز به شمار می آید. در همین حال فردی به نام فلینت مارکو که یک محکوم فراری است در یک آزمایشگاه سقوط کرده و به یک مرد شنی تبدیل شده است. اتفاقات بازی کاملا مشابه فیلم می باشد. اتفاقات بازی در شهر نیویورک رخ می دهد و شما در نقش مرد عنکبوتی از برج ها و ساختمان های شهر بالا بروید، همچنین علاوه بر ماموریت های اصلی، ماموریت های فرعی هم وجود دارد. در بازی بیش از ۱۰ داستان متفاوت وجود دارد که باید تک تک آن ها را با موفقیت به پایان برسانید.

نظرات کاربران - ۶۱۰ رأی
۴.۲ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
کاربر بی‌نام
کاربر بی‌نام
۱۴۰۲/۱۰/۰۷
واقعا بده
ارسلان
ارسلان
۱۴۰۱/۱۰/۱۳
بازی خیلی مسخره ای هست چون رفتم توی بازی یه دقیقه اینترنت رو خاموش کردم دیدم میزنه تلاش مجدد روش زدم هی تبلیغ اومد آخرم هرکاری کردم نیومداین یک ستاره هم برای این دادم تا بتونم نظربدم.
فلی
فلی
۱۴۰۱/۱۱/۲۸
من الکی پلکی اینترنت مصرف کردم چون بازی همش بی دلیل خطا میده و نمیشه بازی رو نصب کرد