Noghte Khat

Noghte Khat

Version 1.2
Install +100 K
Category Puzzle
Size 605 KB
Last Update 2013 August 5
Noghte Khat

Noghte Khat

Masoud Androidi
Version 1.2
Install +100 K
Category Puzzle
Size 605 KB
Last Update 2013 August 5
View the antivirus scan results

Images

Introduction

More Info

به زودی نسخه جدید بازی با امکانات جدید در دسترس عزیزان خواهد بود.
لطفا با مراجعه به سایت جشنواره نرم‌افزارهای موبایل ایران به بازی نقطه خط رأی دهید: http://iranappfest.com/1017,androidi.NoghteKhat

نکته مهم برای به روزرسانی
در ابتدا لازم است از تمامی عزیزانی که با ارسال نظرات خود از این بازی حمایت کردند سپاسگزاری کنم. لطف دوستان بیش از حد انتظار بنده بود و حقیقتاً من را شرمنده خود کردند. امیدوارم در نگارش جدید به اکثر نیازهای دوستان پاسخ داده باشم.
لطفاً توجه داشته باشید متاسفانه به دلیل یک اشتباه در ارسال نگارش پیشین، استثنائاً در این نگارش پیش از نصب فایل جدید لازم است نگارش پیشین را حذف و سپس نسبت به نصب آخرین فایل اقدام فرمایید. بدیهی است با این کار نتایج ثبت شده تا این لحظه حذف می گردند. بابت این رخداد عذرخواهی بنده را بپذیرید. مطمئن باشید از این پس دیگر این اشتباه تکرار نخواهد شد.
در نگارش 1.2 تغییرات و قابلیت های ریز و درشتی اعمال گردیده که مهمترین آن ها بهبود حساسیت لمس صفحه جهت رسم خطوط، امکان بازی دو نفره با بلوتوث، مشخص نمودن آخرین خط کشیده شده و قابلیت قطع و وصل صدا می باشد.
امیدوارم بتوانم در آینده ای نه چندان دور قابلیت بازی آنلاین را نیز به این بازی اضافه کنم.

پ.ن: متاسفانه در بعضی از سایت ها این بازی که کاملا به صورت رایگان در اختیار دوستان قرار گرفته است را با قیمت های مختلف به فروش می رسانند!!! به همین دلیل در صفحه اولیه بازی عبارت «کاملا رایگان» اضافه شده است. بدیهی است که بیان این عبارت به معنی محدودیت در قابلیت ها و دفعات اجرای بازی نمی باشد.

نقطه بازی (نقطه خط) یک بازی قدیمی و خاطره انگیز برای اغلب ما است. امید است این برنامه بتواند یادآور خاطرات خوب قدیم دوستان باشد.

روش بازی
طرف‌های بازی می‌بایست خانه‌های بیشتری را از آن خود کنند. بدین ترتیب که هر طرف می‌تواند با لمس یک خط خاکستری آن خط را به رنگ انتخاب شده‌ی خود در آورد و سپس نفر بعدی به همین ترتیب عمل می‌کند. هرگاه یک نفر چهارمین خط آزاد یک مربع را لمس کند، مربع به نام آن شخص برچسب خورده، یک امتیاز به امتیازهای او افزوده شده و می‌تواند به عنوان جایزه یک خط دیگر نیز بکشد. این روند تا لمس آخرین خط خاکستری باقیمانده ادامه پیدا می‌کند و برنده بازی کسی است که بیشترین امتیاز/مربع را کسب کند.

توجه:
چنانچه بازی در دستگاه شما به درستی اجرا نمی‌شود و یا هرگونه نقص و ایرادی در آن مشاهده نمودید، با ذکر نام دستگاه خود نقص مشاهده شده را اعلام فرمایید تا در اسرع وقت نسبت به رفع آن اقدام شود.

ویژگی‌های نگارش 1.1:
* دو سطح سختی «ساده» و «معمولی»
* قابلیت انتخاب رنگ برای هر بازیکن
* ذخیره نتیجه بازی‌ها

قابلیت‌های نگارش‌های آینده با توجه به بازخورد و تمایل عمومی نسبت به نگارش کنونی:
* افزودن سطح سختی «دشوار»
* افزودن قابلیت بازی آنلاین

www.androidi.org

User Reviews - 2,608 Rates
4.3 from 5
5
4
3
2
1
*AsHeGhE**TanHa*
*AsHeGhE**TanHa*
2014/05/19
باسلام من دوتا پیشنهاددارم اول اینکه سطحش رویکم سخت ترکنید دوم اینکه قابلیت بازی انلاین روهرچه سریعتر بذاریدموافقالطفا لایک که شایدرسیدگی شد
.mohammad amin.
.mohammad amin.
2014/06/24
عــــــــــالی بود دمتون گرم... فقط ی چیزی فک کنم اگه آنلاین باشه بهتره. اونایی ک موافقن لایک کنن.
Alireza
Alireza
2013/12/29
عالی، حجم کم، رایگان