نقطه خط

نقطه خط

نسخه ۱.۲
۱۰
هزار
نصب فعال
معمایی
دسته
۶۰۵
کیلوبایت
حجم

به زودی نسخه جدید بازی با امکانات جدید در دسترس عزیزان خواهد بود.
لطفا با مراجعه به سایت جشنواره نرم‌افزارهای موبایل ایران به بازی نقطه خط رأی دهید: http://iranappfest.com/1017,androidi.NoghteKhat

نکته مهم برای به روزرسانی
در ابتدا لازم است از تمامی عزیزانی که با ارسال نظرات خود از این بازی حمایت کردند سپاسگزاری کنم. لطف دوستان بیش از حد انتظار بنده بود و حقیقتاً من را شرمنده خود کردند. امیدوارم در نگارش جدید به اکثر نیازهای دوستان پاسخ داده باشم.
لطفاً توجه داشته باشید متاسفانه به دلیل یک اشتباه در ارسال نگارش پیشین، استثنائاً در این نگارش پیش از نصب فایل جدید لازم است نگارش پیشین را حذف و سپس نسبت به نصب آخرین فایل اقدام فرمایید. بدیهی است با این کار نتایج ثبت شده تا این لحظه حذف می گردند. بابت این رخداد عذرخواهی بنده را بپذیرید. مطمئن باشید از این پس دیگر این اشتباه تکرار نخواهد شد.
در نگارش 1.2 تغییرات و قابلیت های ریز و درشتی اعمال گردیده که مهمترین آن ها بهبود حساسیت لمس صفحه جهت رسم خطوط، امکان بازی دو نفره با بلوتوث، مشخص نمودن آخرین خط کشیده شده و قابلیت قطع و وصل صدا می باشد.
امیدوارم بتوانم در آینده ای نه چندان دور قابلیت بازی آنلاین را نیز به این بازی اضافه کنم.

پ.ن: متاسفانه در بعضی از سایت ها این بازی که کاملا به صورت رایگان در اختیار دوستان قرار گرفته است را با قیمت های مختلف به فروش می رسانند!!! به همین دلیل در صفحه اولیه بازی عبارت «کاملا رایگان» اضافه شده است. بدیهی است که بیان این عبارت به معنی محدودیت در قابلیت ها و دفعات اجرای بازی نمی باشد.

نقطه بازی (نقطه خط) یک بازی قدیمی و خاطره انگیز برای اغلب ما است. امید است این برنامه بتواند یادآور خاطرات خوب قدیم دوستان باشد.

روش بازی
طرف‌های بازی می‌بایست خانه‌های بیشتری را از آن خود کنند. بدین ترتیب که هر طرف می‌تواند با لمس یک خط خاکستری آن خط را به رنگ انتخاب شده‌ی خود در آورد و سپس نفر بعدی به همین ترتیب عمل می‌کند. هرگاه یک نفر چهارمین خط آزاد یک مربع را لمس کند، مربع به نام آن شخص برچسب خورده، یک امتیاز به امتیازهای او افزوده شده و می‌تواند به عنوان جایزه یک خط دیگر نیز بکشد. این روند تا لمس آخرین خط خاکستری باقیمانده ادامه پیدا می‌کند و برنده بازی کسی است که بیشترین امتیاز/مربع را کسب کند.

توجه:
چنانچه بازی در دستگاه شما به درستی اجرا نمی‌شود و یا هرگونه نقص و ایرادی در آن مشاهده نمودید، با ذکر نام دستگاه خود نقص مشاهده شده را اعلام فرمایید تا در اسرع وقت نسبت به رفع آن اقدام شود.

ویژگی‌های نگارش 1.1:
* دو سطح سختی «ساده» و «معمولی»
* قابلیت انتخاب رنگ برای هر بازیکن
* ذخیره نتیجه بازی‌ها

قابلیت‌های نگارش‌های آینده با توجه به بازخورد و تمایل عمومی نسبت به نگارش کنونی:
* افزودن سطح سختی «دشوار»
* افزودن قابلیت بازی آنلاین

www.androidi.org

در رسانه‌ها

معرفی بازی: نقطه خط

بازی نقطه خط یکی از جذاب‌ترین سرگرمی‌های قدیمی است. همه ما مطمئناً ساعت‌های زیادی را با دوستان و هم‌کلاسی‌های خود صرف این بازی کرده‌ایم. بازی‌ای که در عین سادگی، بی‌نهایت جذاب و سرگرم کننده است. حالا در این عنوان باری دیگر سازندگان سعی کرده‌اند با کمک این بازی جذاب و دوست‌داشتنی، عنوانی جدید خلق کنند. نقطه خط همان داستان قدیمی را دارد: وصل کردن نقاط به هم و تصاحب بیش‌ترین فضای ممکن! هرچند گیم‌پلی این بازی کار جدید و خلاقانه‌ای نیست، اما کماکان تجربه یک سرگرمی قدیمی روی گوشی‌های‌مان می‌تواند بازهم جذاب باشد. در ادامه با ما همراه باشید.

نقطه خط

زندگی بدون تفریح و بازی امکان پذیر نمیباشد، حتی برای بزرگسالان! اگر نتوانیم خستگی فکری که ناشی از کار و مشغله روزمره است را جبران کنیم حتما از لحاظ روحی صدمه میبینیم. حال که موبایلمان همیشه همراهمان است چه خوب اگر هر از گاهی به آن سری بزنیم و کمی بازی کنیم.

logo-enamad logo-samandehi