انگلیسی اتوماتیک

انگلیسی اتوماتیک

نسخه ۳.۲
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۵۰۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۶
مگابایت
حجم

اگر می خواهید مثل زبان مادری انگلیسی صحبت کنید، پس مثل زبان مادری انگلیسی یاد بگیرید، اول انگلیسی فکر کنید بعد براحتی صحبت کنید.


 این برنامه از ابتکار نابغه زبان دنیا استاد Aj hoge تحت عنوان سیستم آموزشی Effortless بهره برده است، سیستمی که حاصل بیش از بیست سال تجربه ایشان در امر آموزش مکالمه بوده و در سطح جهانی مورد استفاده قرار گرفته و امتحان خود را پس داده است.


استاد A.J.Hoge تضمین کرده اند شما می توانید در کمتر از شش ماه انگلیسی صحبت کنید، این تضمین در نقاط مختلف دنیا عملی شده است.


با سیستم انگلیسی اتوماتیک شما بدون نیاز به فکر کردن در مورد گرامر و حفظ لغات وتنها با گوش دادن روزانه به داستان های پرسشی جذاب می توانید به صورت اتوماتیک انگلیسی صحبت کنید و جملات را به صورت ناخودآگاه به زبان جاری کنید. ذهن شما این قابلیت را دارد و باید به آن تکیه کنید. 


از همین الان دست از محاسبات و آنالیز زبان بردارید و با روش کار آشنا شوید : به این صورت است که در ابتدای هر درس یک داستان کوتاه ساده (معمولا یک صفحه ای) وجود دارد آن را از رو بخوانید (از دیکشنری های موجود در گوشی خود کمک بگیرید ) و بعد از آن که به خوبی با آن ارتباط برقرار کردید اجازه دهید راوی برنامه چند بار برایتان با هیجان تمام تعریف کند، خوب حالا از شما در لابه لای داستان سوالات بسیار ساده و کوتاه پرسیده میشود , شما با جواب کوتاه یک کلمه ای به این سوالات باعث فعال شدن موتور زبان ناخودآگاه خودتان می شوید. به ذهن خود اجازه دهید با هر داستان بمدت یک هفته ارتباط عاطفی برقرار کند و با پرسش های استاد روبرو شود با این کار همه چیز به درستی پیش می رود و هفته آینده به سراغ داستان بعدی بروید. متوجه خواهید شد که سرعت یادگیری شما 4 تا 5 برابر بقیه زبان آموزان خواهد بود ، اگر باور ندارید هم اینک امتحان کنید. 


درس یک و دو به صورت رایگان جهت آشنایی شما با قدرت این سیستم آموزشی قرار داده شده است و با پرداخت هزینه نسخه طلایی این سیستم به صورت کامل در اختیار شما قرار خواهد گرفت. ( قسمت های چند زمانی و تفسیری داستان فقط در نسخه طلایی قابل مشاهده می باشد ) . داستان ها از سطح پایین به بالا در نقشه مرتب شده اند، هر داستان شامل بخش های زیر می باشد :
1- متن داستان (text)
2- داستان صوتی (Audio)
3- اصطلاحات داستان (Vocabulary)
4- داستان پرسشی (mini story) - بخش مهم داستان
5- داستان چند وجهی( poin-of-view story)
6- داستان تفسیری(commentary)


به یاد داشته باشید بنا به پیشنهاد استاد برای کسب بهترین نتیجه شما ملزم هستید در هر روز یک ست کامل از همه بخش های  داستان را گوش دهید و این کار را تا حداقل یک هفته ادامه دهید، هر ست حدود چهل دقیقه میباشد و شما میتوانید در طول روز خود تقسیم کنید.


اگر می خواهید بدون فکر کردن و بصورت اتوماتیک انگلیسی صحبت کنید ، لازم است بدانید اکثر زبان آموزان اگرچه دانش آگاهانه وسیعی از لغات انگلیسی دارند ولی در عمل قادر به استفاده روان از آنها نیستند ، با استفاده از سیستم انگلیسی اتوماتیک شما از راه درست زبان انگلیسی را فراگرفته و با انجام دستورالعمل های تمرینی، بدون فکر کردن و به طور اتوماتیک لغات و جملات را به زبان جاری خواهید کرد و لذت خواهید برد.


روند پیشرفت هر داستان به چهار مرحله زیر تقسیم میشود که قبل از شروع داستان بعدی باید طی شود:


_ هنوز داستان را کامل متوجه نشدم و با لغات کاملا آشنا نیستم ( مرحله لغت یابی و ریدینگ)


_ گوش دادن داستان ها را شروع کردم و هر روز ادامه میدهم ( مرحله یادگیری با ته ته په ته کردند در جواب به استاد)


_ نزدیک یک هفته شد ولی هنوز اتوماتیک وار نمی توانم جواب بدهم و بعضا به فکر فرو میرم.


_ اوکی شد ، کم کم احساس می کنم ذهنم به طور ناخود آگاه می خواد انگلیسی حرف بزنه. ( رفتن به درس بعدی)


هیچ محدودیت سنی برای این مجموعه وجود ندارد ، برای افرادی که تازه با حروف انگلیسی و دیکشنری آشنا شده اند ، هیچ اشکالی ندارد که حتی یک ماه یا بیشتر در یک داستان توقف کنند، مهم پیشرفت سریع آنهاست که مورد تضمین ما می باشد.


بمنظور کسب اطلاع بیشتر از شهرت و تاثیر این سیستم آموزشی به مقالات و ویدئوهای استاد هوگ در اینترنت رجوع کنید.


درصورت بروز مشکل دانلود در برخی مدل های گوشی، اطلاعات ناقص دانلود شده از مسیر زیر قابل حذف است: 
Android/data/MMA_Family


همچنین در نظر داشته باشید ، ترجمه فارسی دروس جزء متد استاد هوگ نمی باشد، حتی موجب نقض اصول آموزشی ایشان است ، ولی به درخواست کاربران و ترس آنها از ترجمه و در نتیجه بازخورد منفی در بازار ، تعداد محدودی از دروس به ناچار ترجمه شده اند. در این مورد درخواست نفرمایید.


پیشنهاد برنامه : دیکشنری شاور و بی نظیر BlueDict

logo-enamad logo-samandehi