همراه کارت

همراه کارت

نسخه ۵.۵.۳۱
میلیون
نصب فعال
امور مالی
دسته
۲۲
مگابایت
حجم
انتخاب بازار
برنامه‌های انتخاب بازار

در رسانه‌ها

امور بانکی خود را مدیریت کنید - همراه کارت زیر ذره بین

داشتن اپلیکیشنی که بتواند بیشتر امور بانکی ما را انجام دهد حتما مفید خواهد بود. نرم افزار همراه کارت برنامه ایست که بسیاری از خدمات بانکداری را در خود جای داده است و کار شما را راحت می کند. اگر یک یا چندین حساب و کارت بانکی داشته باشید می توانید با نصب " همراه کارت " روی تلفن همراهتان به آسانی آنها را مدیریت کرده و امور بانکی خود از پرداخت قبض و خرید شارژ گرفته تا انتقال وجه و گرفتن صورت حساب را با کمترین هزینه زمانی انجام دهید. در ادامه با ذره بین همراه باشید تا به بررسی این اپلیکیشن کاربردی بپردازیم.

اپلیکیشن همراه کارت، یک همراه مطمئن و کار آمد

انجام امور بانکی مختلف از جمله کارت به کارت، پرداخت قبوض، خرید شارژ، پرداخت جریمه و... به صورت غیرحضوری تنها بخشی از کارهایی است که به شما در مدیریت زمان و رهایی از ترافیک شهری روزانه کمک میکند. اما خب باید توجه داشته باشید که انتخاب یک اپلیکیشن ایمن و البته کامل یکی از شرایط مهمترین شرایط استفاده درست از خدمات غیرحضوری می باشد. در این نقد و بررسی قصد داریم به سراغ اپلیکیشنی از بانک آینده برویم؛ این اپلیکیشن که همراه کارت نام دارد به لطف طراحی خوب و امکانات زیاد خود میتواند یک انتخاب سنجیده برای انجام کلیه امور مالی شما باشد.

بررسی اپلیکیشن همراه کارت؛ دستیار امور بانکی

شرکت تجارت الکترونیکی ارتباط فردا با اپلیکیشن «همراه کارت» یک هدف را دنبال می‌کند؛ این که با گردآوری تمام نیازهای شما از تراکنش‌های مالی در یک اپلیکیشن بتواند مدیریت امور مالی را تسهیل کرده و برایتان وقت بخرد. نتیجه تولید محصولی بوده که ضمن ارائه امکانات روتین اپ‌های این حوزه، اندکی رنگ و بوی خلاقیت هم در آن دیده می‌شود.

بررسی و دانلود اپلیکیشن همراه کارت؛ انتقال پول و پرداخت قبوض به راحتی چند لمس ساده!

همراه کارت یکی از اپ‌های مشهور در دنیای اپلیکیشن‌های پرداخت است که به عنوان سامانه انتقال پول شناخته شده و با پشتوانه بانک‌های بزرگی همچون آینده که جزو سردمداران بانکداری اینترنتی در ایران شناخته می‌شود، پا در عرصه رقابت با برنامه‌های رنگارنگ موجود در این حوزه گذاشته است که در این مطلب قصد بررسی موشکافانه این برنامه حوزه پرداخت بانکی را داریم.

رسانه چیکاو - برنامه همراه کارت ؛ قدرتمند در انجام تراکنش های مالی

رسانه چیکاو – برنامه همراه کارت از جمله اپلیکیشن هایی است که در حوزه ارائه خدمات پرداخت و بانکی فعالیت خود را از سال ۱۳۹۳ شروع کرد. همراه بانک با ارائه خدمات عالی و پرکاربرد در این حوزه سعی کرده تا رضایت کاربران را جذب کند و تقریبا در این امر موفق بوده است. همراه بانک خدماتی را از جمله کارت به کارت، خرید شارژ، خرید بسته اینترنت، پرداخت قبض و جریمه، اعلام موجودی و۱۰ تراکنش آخر، استعلام قبض موبایل و تلفن، گزارش اعتبار بانکی و… را برای کاربران فراهم آورده است. همراه رسانه چیکاو باشید.

logo-enamad logo-samandehi