سبزپرداز | قبض، ساختمان، انرژی

سبزپرداز | قبض، ساختمان، انرژی

نسخه ۷.۰.۳
۵
هزار
نصب فعال
امور مالی
دسته
۱۹
مگابایت
حجم

سبزپرداز یک برنامه مدیریت حرفه‌ای قبوض، ساختمان و انرژی می‌باشد. در این برنامه شما می‌توانید قبض‌های خود را از طرق مختلف در برنامه ذخیره، با کارت شتابی پرداخت و مدیریت کنید. همچین شما می‌توانید با تعریف یک ساختمان و اتصال قبوض مرتبط با آن، مصرف انرژی ساختمان خود را با میانگین مصرف در منطقه مربوطه مقایسه نمائید.

شما به عنوان مدیر ساختمان، می‌توانید با تعریف واحدها و شارژهای ساختمان، ساختمان خود را مدیریت کنید. همچنین واحدها می‌توانند شارژ و یا هزینه‌های ساختمان را با کارت شتابی پرداخت به حساب مدیر ساختمان واریز کنند.

از ویژگی‌های سبزپرداز می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

پرداخت با کارت شتابی

شما می‌توانید از طریق تمامی کارت‌های شتاب و مستقیم در داخل سبزپرداز به سرعت و سادگی قبض خود را پرداخت نموده و اطلاعات پرداختی خود (نظیر کد رهگیری و تاریخ پرداخت) را در برنامه ذخیره نمائید.

پرداخت با بانکت

شما می‌توانید قبض خود را از طریق برنامه بانکت، به راحتی پرداخت نموده و اطلاعات پرداختی خود (نظیر کد رهگیری و تاریخ پرداخت) را در سبزپرداز ذخیره نمائید.

دریافت قبوض (فعالسازی پیامکی)

شما می‌توانید با انتخاب استان، نوع قبض خود (آب، برق، گاز، تلفن ثابت و جرایم رانندگی) و اطلاعات مربوطه، خدمات پیامکی برای قبض خود را فعال نمائید تا از آن پس قبض مربوطه برای شما پیامک شود. لازم به ذکر است در صورتی که شرکت خدماتی مربوطه در استان شما خدمات پیامکی خود را راه‌اندازی کرده باشد، در لیست سبزپرداز قرار خواهد گرفت. همچنین سبزپرداز تمامی پیامک‌های مرتبط با قبوض را خوانده و به صورت خودکار به لیست قبوض شما می‌افزاید. شما می‌توانید این امکان را در تنظیمات فعال و یا غیر فعال نمائید.

مدیریت قبوض

شما می‌توانید انواع قبوض خود (نظیر آب، برق، گاز، تلفن ثابت، تلفن همراه، قبوض دیتا، جرایم رانندگی، عوارض شهرداری، مالیات و ...) را در داخل سبزپرداز از طریق بارکدخوان و یا دستی ذخیره نماید. پس از آن می‌توانید مدیریت کامل بر روی قبوض خود داشته باشید. به عنوان مثال می‌توانید اطلاعات یک قبض را با دوره‌های قبلی خود مقایسه کرده و قیمت‌های قبوض خود را در طی دوره‌های قبلی مشاهده نماید. همچنین می‌توانید یادداشت‌های متفاوت برای هر یک از قبوض خود داشته باشید.

مدیریت ساختمان‌ها و انرژی

شما می‌توانید یک ساختمان را با مشخصات آن در سبزپرداز افزوده و قبوض آب، برق و گازی که مرتبط با این ساختمان می‌باشند، به آن متصل نمایید. در این حالت شما می‌توانید مقایسه‌ای از مصرف انرژی (آب، برق و گاز) نسبت به میانگین مصرف منطقه داشته باشید.

از ویژگی‌های مدیریت ساختمان می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • مدیریت صندوق
  • مدیریت واحدها
  • تعریف شارژهای ثابت واحدها
  • تعریف فاکتورها و پرداخت‌ها
  • تابلوی اعلانات
  • تعریف حساب بانکی مدیر جهت تسویه حساب‌ها
  • و ...

مدیریت کارت‌های شتابی

شما می‌توانید کارت‌های شتابی خود را در برنامه سبزپرداز جهت پرداخت‌های خود افزوده و مدیریت کنید. اطلاعات کارت‌های بانکی شما فقط در برنامه ذخیره شده و هیچ‌گاه سمت سرور و یا در پروفایل کاربری شما ذخیره نخواهند شد.

حساب کاربری

تمامی اطلاعات شما نظیر قبوض، ساختمان‌ها و اطلاعات پرداخت در حساب کاربری شما به صورت امن ذخیره و نگهداری می‌شوند. در این حالت چنانچه برنامه سبزپرداز از گوشی شما پاک شود و یا بخواهید آن را بر روی گوشی دیگری استفاده نمائید، اطلاعات شما در حساب کاربری خود محفوظ بوده و حذف نخواهند شد.

سبزپرداز با هدف حذف قبوض کاغذی، مدیریت ساختمان، مدیریت مصرف بهینه انرژی و حفظ محیط زیست (با قطع نکردن درختان) فعالیت خود را شروع نموده و در حال توسعه امکانات بیشتر می‌باشد.

آدرس شبکه‌های اجتماعی

http://bit.ly/2RzZlF6 - اینستاگرام

http://bit.ly/2KSbXF8 - شبکه اجتماعی

logo-enamad logo-samandehi