توضیح

بازی نبرد هور، یک بازی دو بعدی با گرافیک فوق العاده زیبا و جذاب متشکل از دو گیم پلی متفاوت (مخفی کاری و اکشن) است که در محیط هور، نیزار و آبراهه های مناطق هورالعظیم و جزیره مجنون در جنوب غربی کشور، طراحی شده و کاربر در هر مرحله دو ماموریت شناسایی (به عنوان یک رزمنده غواص) و  تخریب مواضع شناسایی شده (به عنوان رزمنده سوار بر قایق ) را بر عهده دارد.

بازیباز ضمن بهره مندی از جذابیت های بازی با عبور از موانع دشمن، شناسایی مواضع دشمن، درگیری و جنگ و تخریب مواضع دشمن ، اطلاعات و آموزش های ویژه ای در خصوص غواصی، لوازم غواص، روش های شناسایی و ... به دست خواهد آورد و همچنین اطلاعات مهمی در خصوص عملیات های بزرگی که غواص ها نقش مهمی در انجام آن ها داشته اند، شهدای غواص، مهارت ها، توانمندیها و مشکلات رزمندگان غواص نیز آشنا شود

دسترسی‌ها

  • ممانعت از به خواب رفتن دستگاه
  • خواندن وضعیت تلفن و شناسه
  • کنترل لرزش
  • دسترسی کامل به اینترنت

در رسانه‌ها

معرفی بازی موبایل ایرانی نبرد هور

جنگ هشت ساله ایران و عراق، به عنوان یک رخداد در تاریخ کشور، تا به امروز در بازی‌های ویدیویی ایرانی مختلفی به تصویر کشیده است و نبرد هور، ساخته استودیو مهاد هم یکی از همین دست بازی‌ها است. این بازی با محوریت عملیات‌هایی از جنگ طراحی شده که در آن‌ها، غواص‌ها نقش تعیین‌کننده‌ای داشتند. این بازی در جریان جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران، لوح تقدیر را در بخش «بهترین دستاورد طراحی بازی» به دست آورد و همین بهانه‌ای شد تا نگاهی به این بازی داشته باشیم.

نقد و بررسی تخصصی بازی نبردهور

نبرد هور از بازی های ارزشی ساخته شده موجود در کافه بازار هست که در سبک “تاکتیکی” برای یادبود شهدای غواص هشت سال دفاع مقدس ساخته شده. این بازی به خوبی بازی کننده را با فعالیت غواصی آشنا میکند و میتوان گفت سراغ سوژه ی خوب و جدیدی رفته است.