هزار
نصب فعال
اکشن
دسته
۱۰۵
مگابایت
حجم


اگر بازیکن حرفه ای هستید، بسم الله ... 
هدف بگیرید، مسافت و زاویه را تخمین بزنید و در نهایت فرمان آتش را صادر کنید تا با بارش آتش از آسمان دمار از روزگار بعثی‌ها درآورید. 
بازی آتش‌بار برمبنای بخشی از عملیات‌های مهم دوران هشت سال دفاع مقدس طراحی شده است. در این بازی شما در نقش یک دیده‌بان باید با تخمین مسافت و زاویه، در انهدام اهداف و مواضع دشمن، به توپخانه کمک کنید. 
ویژگی‌ها: 
- مکانیزمی منحصربفرد و بدیع 
- محیط‌های جذاب و متنوع 
- مأموریت‌های چالش برانگیز 
- جلوه‌های ویژه و گرافیک چشم‌نواز 
- صداگذاری سطح بالا 
- استفاده از عناصر و تجهیزات متناسب با دوران 8 سال دفاع مقدس 
پشتیبانی: 
کاربران ما برای ما خیلی عزیز هستند. نظرات شما دوستان میتونه باعث بهبود بازی‌های ما و تجربه بهتر بازی برای شما باشه. هرگونه مشکل، نظر و انتقادی داشتین میتونید از طریق ایمیل یا آدرس تلگرامی با ما درمیان بذارید. تیم پشتیبانی ما  به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی و دریافت نظرات شما بازیکنان حرفه‌ای هستن. 
آدرس ایمیل و پشتیبانی: 
info@samerstd.com


پشتیبانی تلگرام:

@Samerstd_support


اخبار محصولات و آپدیت‌های جدید بازی رو هم می‌تونید از طریق وب‌سایت و کانال‌های رسمی استدیو سامر به نشانی‌های زیر دنبال کنید: 
کانال رسمی تلگرام و اینستاگرام: 
@samerstd
وب سایت: 
www.samerstd.com استدیو سامر، جمعی از متخصصان و دانشجویان کارشناسی ارشد هنرهای رایانه‌ای دانشگاه هنر اسلامی تبریز است که به صورت تخصصی در زمینه پژوهش و تولید بازی‌های دیجیتال، نرم افزارهای واقعیت مجازی (VR) و واقعیت افزوده (AR) در حال فعالیت می‌باشد. 
logo-enamad logo-samandehi