FRZ Racing

FRZ Racing

نسخه ۱.۰.۲۷
هزار
نصب فعال
رانندگی
دسته
۳۹
مگابایت
حجم

با FRZ: Racing یک ماشین‌سواری سریع و هیجان‌انگیز را تجربه کنید! رقابتی نفس‌گیر و دیوانه‌وار برای دریفت کشیدن و از خط پایان رد شدن!
- ماشین‌های باحال و متنوع - کاوش در مناطق هیجان‌انگیز - حالت بازی تک نفره - حالت بازی چندنفره موسیقی و صداگذاری با کیفیت

در رسانه‌ها

معرفی FRZ Racing: مسابقه مرگبار در جاده های پر پیچ و خم

در زندگی همه افراد، همواره سوژه هایی برای تجربه هیجان وجود دارد و در این میان هر کس به موضوع خاصی علاقه دارد. بعضی از این سوژه ها دارای طرفداران بیشماری هستند که سرعت یکی از آنهاست. رانندگی با سرعت زیاد و انجام حرکات نمایشی با خودرو، جزو علاقه مندی بسیاری از مردم و به خصوص رده سنی جوانان میباشد. در ادامه میخواهیم این هیجان را با هم تجربه کنیم اما نه در کوچه و خیابان بلکه با انجام یک بازی اندرویدی! اگر خود را راننده قابلی میدانید، ما را در معرفی بازی “FRZ Racing” همراهی کنید.

کورس بندانگشتی ها؛ معرفی بازی FRZ Racing

شکی نیست که همگی فینگرسافت را به خاطر بازی فوق العاده اش Hill Climb Racing می شناسیم. این استودیوی خوشنام و پرآوازه اندکی پس از موفقیت جهانی این بازی تپه نوردی، سریعا دست به کار شد و بازی اعتیادآور دیگری را برای موبایل گیمرهای مشتاق عرضه کرد؛ عنوان مسابقه ای FRZ Racing که باید در آن با ماشین های بندانگشتی در پیست هایی پرپیچ و خم کورس بگذارید.

logo-enamad logo-samandehi