آمیرزا
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
میلیون
نصب فعال
کلمات و دانستنی‌ها
دسته
۵۵
مگابایت
حجم
انتخاب بازار
بازی‌های انتخاب بازاردر رسانه‌ها

آمیرزا، با دایره لغات خود میرزاها را مغلوب کنید

در این نقد و بررسی به سراغ بازی اندرویدی آمیرزا خواهیم رفت. یک بازی با حروف الفبای جذاب برای تلفن های همراه که با گرافیک دوست داشتنی و جالب خود می تواند هر بازیکن ایرانی علاقمند به این سبک را مجذوب خود نماید.

بررسی بازی آمیرزا؛ چالشی از جنس شیرینی

آمیرزا شاید در مرحله ایده عنوانی کپی به حساب بیاید ولی سازنده با استفاده درست از پتانسیل های همین گیم پلی تکراری موفق شده یکی از بهترین عناوین بازی با حروف ایرانی را منتشر برساند؛ ساخته «نردبان اندیشه فردا» به راحتی می تواند موفقیت های باقلوا را تکرار کند و اگر از ما بپرسید، بین این دو عنوان آمیرزا بازی سرگرم کننده تری است.

بررسی بازی ایرانی آمیرزا، آقای موفق در پوشش جدید

بازی موبایلی آمیرزا، ساخته جدید نردبان راه اندیشه یا همان سازندگان موفق بازی محبوب باقلوا، بازی که توانست به بیش از ۱ میلیون نصب در کافه بازار دست پیدا کند و در کمترین زمان، به بازی بدل شد که خیلی از بازیکنان علاقه مند به این سبک را طرفدار و عاشق خود کرد.

معرفی بازی آمیرزا: حدس کلمات مطابق ذائقه ایرانی

بازی آمیرزا با درنظر گرفتن ذائقه ایرانی از دیدی متفاوت قصد دارد تا بازی با کلمات را به گوشی‌های موبایل بیاورد. در این بازی باید با متصل کردن حروف به یکدیگر، کلمات مخفی را پیدا کنید و از آزمون هر یک از میرزاهای جهان بازی با موفقیت عبور کنید. استفاده از موسیقی سنتی و استایل زیبای هر یک از مراحل بازی، به ویژه برای ما ایرانی‌هاآشنا و دلنشین است و تجربه بازی را در طولانی مدت لذت بخش می‌کند.

بررسی بازی آمیرزا

در بازی تعدادی “میرزا” وجود دارد که هر کدام معرف درجه سختی و هوش شما خواهند بود، به این صورت که هر میرزا تعدادی جدول در اختیار دارد که بسته به روند بازی سخت تر میشود و باید بعد از حل جداول ساده آماده رویارویی با جدولهای سخت تر باشید. پس همه چیز به میزان هوش شما بستگی دارد که چه قدر میتوانید کلمه معنی دار بسازید!

نقد و بررسی بازی آمیرزا، جدول کلمات شیرین فارسی

بازی آمیرزا یک بازی موبایل ایرانیست که در دسته بازی های جدول کلمات قرار میگیرد. در این بازی موبایل ایرانی شما می بایست با استفاده از حروفی که به شما نمایش داده می شود شروع به ساخت کلمات کنید و مراحل بازی را به پایان برسانید. اگر از علاقه مندان سر و کله زدن با کلمات و جداول هستید این نقد و بررسی را از دست ندهید.

«آمیرزا» آن‌چه خوب است پدر و مادرها درباره این بازی بدانند

آمیرزا بازی جذاب ایرانی برای علاقه‌مندان به معماهایی با واژگان و حروف! این بازی سرگرمی مفیدی را برای بازیکن به همراه خواهد آورد. البته نکات ظریفی نیز هست که خوب است کودکان و نوجوانان به آن توجه کنند ...

معرفی بازی ایرانی آمیرزا - دنیای شیرین کلمات

آمیرزا با محیطی چشم نواز و بومی و گرافیک و موسیقی زیبا و دوست داشتنی یکی از برترین بازی‌های داخلی در سبک جدول کلمات محسوب می‌شود که می‌تواند تاثیر به سزایی در افزایش قدرت هوش و حافظه شما داشته باشد.


نظرات کاربران

مهدی ۸۹۹
۱۴۰۰/۰۳/۰۲
امتیاز پر کردن جداول و گردونه، بازی روزانه، بسیار کم است. و محدودیت کلمات در تمام مراحل یک نوع اجحاف. و کسر یک حرف ۴۵ امنیاز واقعا زیاد است.
Gh Saeedi
۱۴۰۰/۰۳/۰۱
عالی
yasaman
۱۴۰۰/۰۳/۰۱
واقعا از سازنده این بازی ممنونم ایکاش ادامه داشت عالی میشد
D.M.D.M.
۱۴۰۰/۰۳/۲۷
عالیه خیلی😄😄😄😄
ramin9060
۱۴۰۰/۰۳/۲۷
عالی
محمد
۱۴۰۰/۰۳/۲۷
عاآاالییی🤩🤩🤩
حسین
۱۴۰۰/۰۳/۲۷
عالیه دمتون گرم
شمالی..
۱۴۰۰/۰۳/۲۷
عالیه.عالی
مهد ی
۱۴۰۰/۰۳/۲۷
سلام عالی است
صدیقه
۱۴۰۰/۰۳/۲۷
عالی
لاکی
۱۴۰۰/۰۳/۲۷
عالی بود
setzang
۱۴۰۰/۰۳/۲۷
بازی بسیار عالی ست پر از مراحل شگفت انگیز و هوشی ♡
Asal
۱۴۰۰/۰۳/۲۷
بسیار عالی❤❤❤❤❤