Candy Crush Saga – کندی کراش

Candy Crush Saga – کندی کراش

نسخه ۱.۲۱۷.۰.۳
+۵۰۰ هزار
نصب فعال
تفننی
دسته
۸۲ مگابایت
حجم

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

بازی Candy Crush Saga؛ آبنبات‌هایی از جنس دوز!

گیم‌های تفننی، بازی‌هایی هستند که داستان خاصی ندارند و فقط برای سرگرمی و گذران وقت طراحی می‌شوند. ساخت این بازی‌ها به زمان پیدایش اولین گیم‌های کامپیوتری برمی‌گردد. با پیشرفت تکنولوژی و استقبال کاربران از گیم تفننی موبایلی، بازی‌های جذابی در این دسته‌بندی تولید شده است. شاید بتوان یکی از برترین بازی‌های این ژانر را Candy Crush Saga دانست که کاربران زیادی تجربه انجام آن را دارند. 
بعضی تصور می‌کنند چون این بازی در دسته‌بندی تفننی ساخته شده، هیجان چندانی ندارد؛ اما پیش از دانلود بازی Candy Crush Saga از بازار باید بدانید با یک گیم همه‌چیزتمام روبه‌رو هستید.

بازی Candy Crush Saga

بازی Candy Crush Saga سال 2012 تولید شد. شرکت بازی‌سازی King در ساخت این گیم از همه ظرفیت‌هایش استفاده کرده است. این شرکت تخصص زیادی در طراحی بازی‌های تفننی به‌ویژه از نوع دوز دارد. شما می‌توانید بازی‌های دیگری را مانند Diamond Digger Saga، Diamond Diaries Saga، Pet Rescue Saga و Farm Heroes Saga از گروه King تجربه کنید.
هدف اصلی بازی Candy Crush Saga همان دوز زمان بچگی ماست! در این بازی دست‌کم سه آبنبات را در یک ردیف پشت‌سر هم قرار دهید تا حذف شوند؛ دقت کنید که این سه آبنبات حتما باید از یک نوع باشند. آنچه باعث هیجان بیشتر Candy Crush Saga می‌شود، اهداف مختلفی است که در هر بخش از بازی باید به آن برسید. 
بازی Candy Crush Saga در بخش‌های مختلفی ساخته شده؛ در هریک از آن‌ها هدفی مشخص برای پیروزی در بازی تعریف شده است. معمولا هر بخش، 15 مرحله دارد که شامل مراحلی با درجه سختی آسان، متوسط و سخت هستند.
لذت و هیجان این بازی ممکن است شما را تا حدزیادی وابسته انجام آن کند. بنابراین طراحان Candy Crush Saga سیستمی برای اجرای بازی درنظر گرفته‌اند. شما درطول انجام گیم، پنج "جان" خواهید داشت. با هربار باخت در بازی، یکی از جان‌هایتان ازدست می‌رود. پس از ازبین‌رفتن همه جان‌ها، شما دیگر اجازه بازی ندارید؛ تا زمانی‌که دست‌کم یکی از جان‌هایتان برگردد. هریک از جان‌های شما پس از 30 دقیقه به حالت اولیه برخواهد گشت.

مخاطبان Candy Crush Saga

نمی‌توان به‌درستی گفت چه کسانی مخاطب بازی‌های تفننی هستند. این بازی‌ها معمولا برای افرادی طراحی می‌شوند که دنبال سرگرمی جذابی برای اوقات‌فراغتشان می‌گردند. بازی Candy Crush Saga هم به این شیوه ساخته شده است. افراد از هر سن و هر سلیقه‌ای می‌توانند بازی با Candy Crush Saga را تجربه کنند. 
هرچند این بازی نسبت به گیم‌های جنگی، ساده‌تر است؛ اما هیجان زیادی برایتان خلق می‌کند. تلاش برای رسیدن به هدف هر مرحله و نابودی موانع بازی، Candy Crush Saga را به یکی از هیجان‌انگیزترین گیم‌های تفننی تبدیل کرده است. اگر زمان زیادی را در مسیر رفت‌وآمد یا در اتاق انتظار می‌گذارید، بد نیست بازی Candy Crush Saga را تجربه کنید.

فضای رنگارنگ بازی

این بازی فضای عجیب‌وغریبی دارد؛ طراحان شرکت King، محیطی پر از شکلات و آبنبات با رنگ‌های شاد و شکل‌های بامزه ساخته‌اند. شاید در نگاه اول فضای شلوغ و رنگارنگ Candy Crush Saga شما را سردرگم کند. افرادی که از طرح‌های ساده خوششان می‌آید، به‌احتمال زیاد طراحی محیط بازی را نمی‌پسندند. اگر انیمیشن آلیس در سرزمین عجایب را دوست داشتید، بی‌تردید بازی با Candy Crush Saga لذت می‌برید. فضای این بازی مانند انیمیشن پرطرفدار آلیس پر است از المان‌های عجیب!

بخش‌های مختلف بازی Candy Crush Saga

بازی Candy Crush Saga از بخش‌های مختلفی ساخته شده است و هر بخش 15 مرحله دارد. قفل هریک از این 15 مرحله با پیروزی در مرحله قبلی باز می‌شود. این مراحل به‌ترتیب آسان به سخت طراحی شده‌اند. در هر بخش باید هدفی خاص را دنبال کنید. 
گاهی باید در مدت زمان محدودی با جمع‌آوری آبنبات‌ها، به امتیازی مشخص برسید. در بعضی از بخش‌ها زمانی موفق و برنده می‌شوید که خانه‌هایی مشخص را حذف و نابود کنید. اگر در بازی Candy Crush Saga پیش بروید و به بخش‌های پیشرفته برسید، باید میوه‌هایی را از خانه‌های بالایی به پایین صفحه ببرید. یکی از جذاب‌ترین بخش‌های این بازی مربوط به مراحلی با محدودیت حرکت است. در این بخش‌ باید با تعداد مشخصی حرکت، به امتیاز بازی برسید. 
شاید رسیدن به هدف بازی Candy Crush Saga در هر مرحله شرط لازم باشد، اما شرط کافی نیست! هر مرحله امتیازی مشخص دارد؛ برای موفقیت در مراحل بازی باید علاوه‌بر رسیدن به هدف آن، امتیاز مرحله را هم به‌دست آورید. پس از پایان مرحله، متناسب با عملکردتان در Candy Crush Saga یک تا سه ستاره کسب خواهید کرد.

آبنبات‌های Candy Crush Saga

طراحان شرکت King به‌خوبی از حقیقتی درباره بازی‌های دوز اندرویدی باخبر بودند. آن‌ها می‌دانستند خطر یکنواختی این گیم‌ها را تهدید می‌کند. این مشکل در طولانی‌مدت می‌تواند باعث شود بازیکنان قید وقت‌گذرانی با Candy Crush Saga را بزنند. به همین دلیل با ایجاد بخش‌ها و هدف‌های متنوع کاری کردند شما هربار با موضوعی جدید روبه‌رو شوید. 
در این بازی شما با آبنبات‌های گوناگون هم مواجه خواهید شد که لذت سرگرمی با Candy Crush Saga را دوچندان می‌کنند. گاهی به آبنبات‌هایی مقاوم برمی‌خورید که برای حذفشان باید چندبار ردیفی از آبنبات‌های یکسان بسازید. بعضی از شکلات‌های این بازی مانند بمب عمل می‌کنند و درصورتی‌که حذف نشوند، منفجر خواهند شد. در چنین حالتی شما امتیاز بازی را ازدست داده و می‌بازید. 
برای حذف آبنبات‌ها می‌توانید آن‌ها را در دسته‌های سه‌تایی، چهارتایی، پنج‌تایی یا شش‌تایی قرار دهید. دسته‌های سه‌تایی فقط از آبنبات‌هایی ساخته می‌شود که در یک ردیف باشند. اگر برای تشکیل دسته‌های چهارتایی، یک مربع بسازید، موشک‌هایی شکلاتی به‌دست می‌آورید. 
ساخت دسته‌های چهارتایی در یک ردیف، بمب‌هایی با قدرت عمل در خط‌های افقی یا عمودی Candy Crush Saga ایجاد می‌کند. تشکیل پنج شکلات با توپولوژی شبیه به شکل T بمب‌هایی خواهد ساخت که کار شما را برای موفقیت در بازی راحت‌تر می‌کند. اگر پنج آبنبات را در یک ردیف کنار هم بگذارید، توپی رنگین‌کمانی خواهید داشت. ترکیب این توپ با هر آبنباتی از بازی، باعث تکثیر آن در صفحه گیم می‌شود.

ترفند‌هایی برای موفقیت بیشتر در Candy Crush Saga

بدون شک سرگرمی با این بازی تفننی لذت‌بخش خواهد بود؛ البته اگر ترفندهایی را برای بازی با Candy Crush Saga بدانید، حس شیرین پیروزی را بهتر درک خواهید کرد. در این بخش چند نمونه از ترفندهای بازی را معرفی می‌کنیم. به‌کمک این راهکارها، سخت‌ترین مراحل Candy Crush Saga را در چند دقیقه پشت‌سر بگذارید.

محل شروع بازی

این موضوع خیلی اهمیت دارد که از بالای صفحه یا پایین آن بازی را شروع می‌کنید. اگر از انتهای صفحه گیم، کار حذف آبنبات‌ها را انجام دهید، شکلات‌ها به‌سمت پایین حرکت می‌کنند؛ به‌این‌ترتیب احتمال تشکیل ردیفی از آبنبات به‌شکل تصادفی افزایش خواهد یافت. با این کار یا شکلات‌ها حذف می‌شوند یا علاوه‌بر حذف، آیتم‌های امتیازی مانند موشک یا بمب می‌سازند.

آبنبات‌های زمان‌دار

اگر با آبنبات‌هایی مواجه شدید که زمان زیادی تا انفجارشان باقی نمانده است، باید طبق نقشه‌ای دقیق، حرکات بعدیتان را انتخاب کنید. در چنین شرایطی حذف آبنبات‌های زمان‌دار باید اولویت شما باشد. بی‌توجهی به این شکلات‌ها باعث باخت شما در چند ثانیه پس از شروع بازی خواهد شد.

حرکت کم‌تر، امتیاز بیشتر

در مراحل ساده بازی همه سعی‌تان را به‌کار بگیرید تا با کم‌ترین حرکت به هدف بازی برسید. وقتی با اتمام بازی، هنوز چند حرکت برای حذف آبنبات‌ها داشته باشید، امتیاز بیشتری به‌دست خواهید آورد. امتیاز بیشتر قطعا شانس شما را برای خرید آیتم‌های کمکی بازی بیشتر می‌کند.

ترفند جان اضافه

گاهی در اوج هیجان بازی به مشکل نبود جان برمی‌خورید. در این شرایط می‌توانید با پرداخت کمی پول، بسته‌های «جان» بخرید و به بازی ادامه دهید. اگر نمی‌خواهید هزینه‌ای برای ادامه بازی Candy Crush Saga بپردازید، از ترفند جان اضافه کمک بگیرید! 
در این ترفند وارد قسمت تنظیم ساعت گوشی شوید و به‌شکل دستی زمان آن را تغییر دهید. اگر ساعت گوشی را عقب بکشید، به‌صورت خودکار جان‌هایتان در Candy Crush Saga شارژ می‌شود.

پیشنهادهای بازی

در بازی Candy Crush Saga هم مانند بیشتر گیم‌های دوز، زمان حرکت آبنبات‌ها اهمیت دارد. اگر مدت زیادی از آخرین حرکتی بگذرد که در گیم انجام دادید، ربات‌های Candy Crush Saga حرکتی را برای ادامه بازی به شما پیشنهاد می‌دهند. اگر تجربه زیادی در این بازی ندارید، شاید توجه به این پیشنهادها جالب باشد؛ با این‌ حال بهتر است پیشنهادهای ربات گیم را جدی نگیرید. بی‌شک خودتان با کمی دقت در صفحه بازی، می‌توانید حرکتی هوشمندانه‌تر انجام دهید.

برای تجربه بازی Candy Crush Saga نیازی نیست گوشی پیشرفته‌ای داشته باشید. این گیم روی ساده‌ترین موبایل‌های اندرویدی هم اجرا می‌شود. برای تجربه این بازی به 84 مگابایت فضا در حافظه گوشی نیاز دارید. ممکن است حجم بازی در به‌روزرسانی‌های بعدی، بیشتر یا کم‌تر شود.

سوالات متداول

بازی Candy Crush Saga حتما روی گوشی‌های پیشرفته‌ اجرا می‌شود؟ 

خیر؛ خوشبختانه Candy Crush Saga روی هر گوشی هوشمند و اندرویدی نصب و اجرا خواهد شد.

آیا باید برای اجرای Candy Crush Saga هزینه‌ای بپردازیم؟ 

دانلود و نصب Candy Crush Saga کاملا رایگان است. گاهی در اجرای این بازی می‌توانید با پرداخت هزینه جان، امتیاز، سکه، آیتم کمکی یا... بخرید. البته با استفاده از ترفندهای بازی نیازی به صرف هزینه اضافه نخواهید داشت.

بازی تفننی Candy Crush Saga چند مرحله دارد؟ 

این بازی از بخش‌های بسیار متنوعی تشکیل شده و هر بخش 15 مرحله با درجه سختی مختلف دارد. با هربار به‌روزرسانی بخش‌ها و مراحل بیشتری به گیم Candy Crush Saga اضافه می‌شود.

در رسانه‌ها

در دنیای شکلات ها غرق شوید - Candy Crush Saga زیر ذره بین

بازی Candy Crush Saga یکی از آن بازی های پرطرفداری است که با رنگ و لعاب متفاوتش توانسته درصد محبوبیت خود را نسبت به دیگر بازی های هم سبکش بسیار بالا ببرد. چندی بعد از انتشار Candy Crush Saga کم کم دانلود این بازی به قدری افزایش یافت تا جایی که می توان گفت فاصله ی زیادی با اکثر بازی های موبایلی پیدا کرده و به اوج نزدیک شده است. این بازی با ظاهر شیرین و شکلاتی اش تفاوت هایی هم در گیم پلی خود ایجاد کرده که همین تغییرات باعث شده استقبال خوبی از آن شود. در ادامه با ذره بین همراه باشید تا به بررسی این بازی زیبا و اعتیادآور بپردازیم.

معرفی بازی Candy Crush؛ اعتیاد شیرین

اولین مرتبه سال 2012 استودیو مورد نظر این بازی را در رسانه اجتماعی فیس‎بوک منتشر کرد ولی استقبال بالای آن باعث شد که برای انواع پلت‎فرم‎ها از جمله اندروید، iOS و بعدها حتی کامپیوترهای شخصی عرضه شود. خیلی از افرادی که به دنبال سرگرمی هستند این بازی را روی گوشی خود نصب می‎کنند ولی گیم‎پلی اعتیادآور آن تا ساعت‎ها باعث سرگرمی آن‎ها می‎شود. Candy Crush Saga جزو بازی‎هایی است که اسم آن را کژوال می‎گذارند یعنی حالت سرگرم‎کننده دارد، رایگان است، نقش عناصر سرگرمی در آن کم‎رنگ است و البته مراحل متنوع و زیادی دارد.

بررسی و مقایسه اپلیکیشن Candy Crush Saga در زینسی

با Candy Crush Saga به دنیای آبنات ‌ها وشیرینی‌های خوشمزه بروید و در مقابل صفحه‌ای رنگارنگ از آبنات‌های مختلف قرار بگیرید. حال با دقت، سرعت و مهارت خود آبنات‌ها را هدایت و جابجا کنید و آنها را جورکنید تا طعم شیرین برنده شدن را بچشید.

بررسی Candy Crush Saga

یک بازی فکری و صد البته خوشمزه. شکلات های هم رنگ را در پازلی پیچیده کنار هم قرار دهید تا امتیاز بگیرید و به مراحل بعد بروید

بررسی بازی موبایل Candy Crush Saga

بدون شک باید بازی Candy Crush Saga را یکی از موفق‌ترین بازی‌های موبایل چند سال اخیر برشمرد. این بازی که توسط استودیو کینگ ساخته شده، توانسته از زمان انتشارش تا به حال، به یکی از محبوب‌ترین بازی‌های دارندگان دستگاه‌های موبایل تبدیل شود. با زومجی و بررسی این بازی همراه باشید.

بازی موبایل Candy Crush Saga؛ دنیای جذاب آب نباتی

Candy Crush Saga یکی از بهترین بازی‌های تولید شده برای گوشی‌های موبایل است که در سبک Matching3 و برای پلت‌فرم‌های اندروید، آی‌او‌اس و ویندوزموبایل منتشر شده است.

یک بازی خوشمزه

کندی کراش بازی است که توانسته با اختلاف زیاد از کلش او کلنز صفحات مانیتورها و گوشی ها را تسخیر کند . Candy Crush Saga یک بازی پازل مانند است که قانون آن بازی تتریس است . به طوری که هر سه مهره هم شکلی که کنار هم قرار می گیرند ، حذف می شوند و امتیاز برای کاربر این گونه ثبت می شود. نسخه جدید این بازی با نام کندی کراش سودا نیز تجربه ای متفاوت را برای شما ایجاد می کند. این بازی محبوب از استراتژی freemium استفاده کرده است ، یعنی شما بازی را رایگان دریافت می کنید ولی برای استفاده از امکانات پیشرفته باید پول پرداخت کنید. با نقد و بررسی این بازی محبوب با ما همراه باشید…

اپ‌رسان: Candy Crush Saga دنیایی خوشمزه و مفرح در گوشی هوشمند شما

اگر به بازی‌های سبک پازلی علاقمند هستید، پیشنهاد می‌کنیم حتما Candy Crush Saga را هم امتحان کنید. بدون مقدمه اگر بخواهیم در مورد این بازی توضیح دهیم باید گفت کندی کراش سگا از آن دسته بازی‌هایی است که وقتی برای اولین بار اجرایش می‌کنید، خیلی سخت است که بخواهید آن را کنار بگذارید!

نظرات کاربران

سی
۱۴۰۰/۰۹/۱۷
سلام من چندروزه بازیم خراب شده وباز نمیشه لطفن راهنمایم کنید
الیکا کاظمی
۱۴۰۰/۰۹/۱۷
عااااااااالی
Mohamed
۱۴۰۰/۰۹/۱۷
عالی
الی
۱۴۰۰/۰۹/۱۰
عالیه ۱۰ ساله دارم بازی میکنم
نیایش
۱۴۰۰/۰۹/۱۰
خوبه ولی حیف به اینترنت وصل نمیشه لطفا پیگیری کنین
11
۱۴۰۰/۰۹/۱۳
سلام بازی مهیجی خیلی ایراد پیدا کرده جایزه نمیده و توی my profile چیزی قبول نمیکنه بخصوص کشور سایت king قطع شده لطفا رفع اشکال کنید
حيدر حيدري
۱۴۰۰/۰۹/۱۲
thanks for best game
ahmady lela
۱۴۰۰/۰۹/۱۱
من تو مرحله ۵۱۸ گیر کردم بالا نمیره لطفا درستش کنید حالا اولین بازی که دوست دارم اونم قطل داره میشه
MR.MD
۱۴۰۰/۰۹/۱۴
عالی
sina.__.fatahi
۱۴۰۰/۰۹/۱۴
کل عمرمو با این به سر کردم
ali
۱۴۰۰/۰۹/۱۳
چرا بعد از مرحله815 جلوتر نمیره؟
تنهایی
۱۴۰۰/۰۹/۱۳
عالیه عزیزم
فرشته
۱۴۰۰/۰۹/۱۲
لطفا پیگیری کنید بازی خوبیه ولی تو مرحله۸۱۵ گیر کرده وهمچنین جایزه هاشم باز نمیشه لطفا درست کنید بازی سرگرم کننده ای عالیه فقط لطفا درستش کنید