کلماتیک | بازی حدس کلمات

کلماتیک | بازی حدس کلمات

نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ایدر رسانه‌ها

بررسی بازی کلماتیک؛ ماجراجویی با عجیب ترین کلمات فارسی

شنیده اید می گویند بازی های ویدیویی بهتر از هر چیزی می توانند به انسان ها درس بیاموزند؟ حکایت «کلماتیک» هم همین است. بازی به قدری کلمات ناشناخته فارسی دارد که حتی در سخت ترین متن های کتاب ادبیات فارسی دوران تحصیل نیز به ندرت آن ها را دیده اید.

بازی کلماتیک، حدس کلمه همراه با خاطرات سفرهای مادربزرگ

یکی از مهمترین عواملی که بازی های این دسته بندی را تا این حد پرطرفدار و تا حدودی اعتیاد آور کرده، حس خوب پیروزی بعد از حدس هر کلمه و عطش یادگیری کلمات جدید است. امروز قصد داریم به معرفی و بررسی بازی کلماتیک بپردازیم، یک بازی دوست داشتنی در دسته بندی کلمات که به لطف ریزبینی های خوب تیم توسعه دهنده خود پتانسیل های زیادی برای رسیدن به موفقیت‌های مهم دارد.

بررسی بازی کلماتیک؛ ماجراجویی همراه با حدس کلمات شیرین فارسی

یادگیری، چالش و حس شیرین موفقیت سه عامل مهمی که باعث شده این روزها دسته بندی کلمات و دانستنی نه تنها میزبان بازی های متعددی باشد بلکه رکوردهایی مختلفی را به ثبت برساند. شاید بتوانیم بازی آفتابه را یکی از اولین بازی های موفق سبک کلمات بنامیم، اما توجه داشته باشید که این موفقیت سال ها پیش رقم خورده و حالا با تغییر ذائقه کاربران ایرانی، بازی های جدیدی از این سبک مورد پسندشان قرار گرفته است. در این مقاله قصد داریم به نقد و بررسی بازی کلماتیک، ساخته اردیبهشت استودیو بپردازیم که به لطف قواعد و شرایط خاص خود توانسته یکی از عناوین موفق سبک کلمات باشد.

معرفی بازی موبایل کلماتیک؛ بازی جذاب با حروف

بازی موبایل حدس کلمه‌ی «کلماتیک» که اردیبهشت استودیو آن را برای اندروید و iOS منتشر کرده است، به خوبی می‌تواند با گیم‌پلی ساده‌اش مخاطبان را به خود مشغول کند. طراحی مناسب و راضی‌کننده‌ی رابط کاربری، داستانی زیبا و هزاران حرف که باید برای یافتن کلمه به هم متصل کنید، بازی کلماتیک را به اثری جذاب تبدیل کرده است.


نظرات کاربران

مهدیه
۱۴۰۰/۰۵/۱۰
عالیه نصب کنید
محمد عطا
۱۴۰۰/۰۵/۰۸
این بازی خیلی عالی بود باید کلمات را حدس زد حتما نصبش کنید
پانته آ صانعی
۱۴۰۰/۰۵/۰۷
فوق العاده است حتما نصبش کنید
ابوالفضل
۱۴۰۰/۰۵/۰۶
بازی خوبی هست حتما نصب کنید
فرفره دو
۱۴۰۰/۰۵/۰۴
سلام چالش روزانه از ساعت 12 شب به بعد می‌توان مکرر بازی کرد و سکه گرفت خواستم بگویم برنامه را درست کنید
محسن
۱۴۰۰/۰۵/۰۲
دوستان چرا بروزرسانی نمیشه
سلما
۱۴۰۰/۰۴/۲۹
من سلما ۹ ساله هستم واقعا خوب
....
۱۴۰۰/۰۴/۲۸
خوب
پوریا
۱۴۰۰/۰۴/۲۷
سلام دیروز بیستم و ششم تیرماه هزارو چهارصد،این بازی رو اپدیت کردم اما بعدش بعد از چندثانیه خودکار از بازی خارج میشه،،واقعاااااا رو مخه..این چه آپدیتی بود؟؟؟؟
رها
۱۴۰۰/۰۴/۲۷
چند وقته چالش روزانه نداره و قطع میشه
آریامنش
۱۴۰۰/۰۴/۲۷
بمدت 3هفته هست چالش روزانه ام بازنمیشه. میگه اینترنت متصل نیست. امانت دارم.
m.m
۱۴۰۰/۰۴/۲۵
خیلی عالی هست فقط دو روزه از وسط بازی خارج مبشه
میلاد
۱۴۰۰/۰۴/۲۶
بدون اینترنت خوبه ولی وقتی به اینترنت وصل میشود میپره وقطع میشه حتی درموقع چرخش امتیاز لطفا رسیدگی کنید ممنون ویک مورد دیگر امتیاز پایان بازی ۳۲ میداد الان کرده ۱۳