خرجدون

خرجدون

نسخه ۱.۰
+۱۰۰
نصب فعال
امور مالی
دسته
۳۲۹
کیلوبایت
حجم

توسط «خرجدون»، شما می‌توانید تا به آسانی تمام مخارج گروهی‌تان را مدیریت کنید. در واقع خرجدون این امکان را به تمامی افراد می‌دهد تا بدون مشخص کردن مادرخرج و یا دفتر مخارج از جیب خود برای گروه خرج نمایند و در هر زمان که احساس نیاز کردند میزان بدهکاری و بستانکاری همه افراد را ملاحظه فرمایند. علاوه بر اینها اصلی‌ترین ویژگی خرجدون محاسبه مقدار پولی است که هر فرد باید به فرد دیگر بدهد تا حساب و کتاب کل گروه صاف گردد.

کاربرد اصلی خرجدون در:
- خوابگاه
- پیکنیک
- کمپ
- و موارد مشابه می‌باشد.

امکانات اصلی:

- ثبت نامحدود خرجدون‌ با مشخصات و عکس
- مشاهده تمام مخارج گروه همراه با اطلاعات کامل
- مشاهده تمام مخارج یک نفر و با اطلاعات کامل
- جمع کل مخارج گروه و هر فرد به صورت مجزا
- محسابه بدهکاری هر فرد به افراد دیگر گروه
- ارسال از طریق پیامک

این اپلیکیشن کاملا رایگان در اختیار شما قرار می‌گیرد و هیچ‌گونه محدودیتی در تعداد و یا زمان در آن وجود ندارد. لطفا پس از استفاده، مشکلات احتمالی را با ما در میان بگذارید تا در بروزرسانی‌های بعدی اصلاح گردد. منتظر نظرات، پیشنهاد و انتقاد شما دوست گرامی از طریق ایمیل گروه توسعه‌دهندگان هستیم.

لینک نقد و بررسی خرجدون در سایت Appreview :
http://appreview.ir/%D8%AE%D8%B1%D8%AC%D8%AF%D9%88%D9%86/

معرفی شده توسط digiato به عنوان اپ کاربردی حسابداری:
http://digiato.com/article/2014/10/15/جعبه-ابزار-اپلیکیشن-هایی-که-شما-را-در-م/

در رسانه‌ها

نقد و بررسی خرجدون

محاسبه تراکنش های مالی انجام گرفته بین چند نفر، در خیلی از مواقع مانند گردش دسته جمعی، زندگی در خوابگاه دانشجویی و غیره مورد نیاز واقع میشود تا سهم هرکس در این میان مشخص گردد. به همین دلیل در اینطور مواقع، شخصی را به عنوان مدیر انتخاب میکنند تا محاسبه مخارج را انجام داده و به آنها نظارت نماید. حال باید دید که چه راهی برای سهولت و همچنین افزایش دقت در انجام این کار وجود دارد. “خرجدون” برنامه ای است که در این زمینه به شما معرفی خواهیم کرد. با ما همراه باشید تا به نقد و بررسی این اپلیکیشن اندرویدی بپردازیم.

جعبه ابزار: اپلیکیشن هایی که شما را در مدیریت دخل و خرجتان یاری می دهند

اپلیکیشن خرجدون صرفا برای مدیریت مخارج دسته جمعی طراحی شده. حتما تا به حال شده که با تعداد زیادی از دوستانتان برای گشت و گذار به بیرون رفته اید، اما هنگام خداحافظی و رسیدن موعد حساب و کتاب، برای محاسبه سهم هر شخص و تقسیم مساوی خروج دچار مشکل شده اید. خرجدون با رابط کاربری بسیار ساده و راحت، به شما در محاسبه سهم هر شخص در یک سفر دسته جمعی کمک می کند. روند کار بدین صورت است که مثلا شما رویدادی تحت عنوان دربند را در اپلیکیشن ثبت می کنید. سپس باید تک تک دوستانتان را در آن ثبت کرده و هر هزینه ای که دوستانتان پرداخته اند را در پروفایلش ثبت کنید.

logo-enamad logo-samandehi