Misha &amp Koosha

Misha &amp Koosha

Version 7.0.1
In-app Purchases
+500 K
Install
Education
Category
44 MB
Size
Misha &amp Koosha

Misha &amp Koosha

Dadeh Pardazan Vira Parsian
Version 7.0.1
In-app Purchases
+500 K
Install
Education
Category
44 MB
Size

Images

Introduction

More Info

اپلیکیشن آموزشی دبستان هماهنگ با مدرسه

آموزش اول دبستان تا پنجم دبستان در اپلیکیشن آموزشی میشا و کوشا کاملا منطبق بر روش و محتوای ارائه شده در مدارس سراسر کشور است.

آموزش آنلاین ابتدایی و رفع نگرانی والدین

تالیف محتوای کمک آموزشی استاندارد توسط مولفین کتب درسی موجب برطرف شدن نگرانی والدین درخصوص کیفیت آموزش ها می شود . این برنامه هر ساله بر طبق تغییرات کتب درسی به روزرسانی می شود.

دارای مجوز رسمی از آموزش و پرورش

داشتن مجوز رسمی از وزارت آموزش و پرورش، نشان دهنده محتواهای آموزشی استاندارد در اپلیکیشن آموزشی میشا و کوشا است.

پوشش کامل آموزش مفاهیم درسی مقطع دبستان

اپلیکیشن میشا و کوشا به صورت یک خودآموز عمل کرده و آموزش تمامی کتاب های درسی مقطع دبستان از جمله دروس ریاضی، فارسی، نگارش، هدیه های آسمانی، قرآن، علوم و ... به ساده ترین و قابل فهم ترین روش ممکن برای دانش آموزان کلاس اول ابتدایی تا کلاس پنجم ابتدایی قرار داده شده است.

بازی های آموزشی دبستان

جذاب ترین بخش برای کودکان ، بازی های طراحی شده در این اپلیکیشن است. بازی های طراحی شده در اپلیکیشن آموزشی ابتدایی میشا و کوشا کاملا بر اساس تمرین های کتاب درسی بوده و موجب علاقه مند شدن دانش آموزان مقطع دبستان به مطالب درسی می شود.

اجرای اپلیکیشن بر روی انواع موبایل و تبلت

اپلیکیشن آموزشی دبستان میشا و کوشا با بهره گیری از تکنولوژی روز بر روی انواع موبایل، تبلت، تخته های هوشمند و حتی تلویزیون های اندرویدی قابل استفاده است.

پشتیبانی قدرتمند اپلیکیشن آموزشی ابتدایی

مجموعه میشا و کوشا دارای واحد مستقل پشتیبانی برای آموزش آنلاین ابتدایی است و با داشتن کارشناسان مجرب، پاسخگویی شایسته برای تمامی سوالات کاربران است.

توسعه مداوم اپلیکیشن آموزشی دبستان

تیم طراحی و برنامه نویسی اپلیکیشن میشا و کوشا دائما در حال توسعه اپلیکیشن موجود هستند و در مقاطع کوتاه، نسخه های جدید را منتشر خواهند کرد. کاربران عزیز با یک بار خرید می توانند نسخه های جدید را رایگان دریافت کنند.

ارزش بالای خرید اپلیکیشن میشا و کوشا

شما با خرید اپلیکیشن آموزشی دبستان میشا و کوشا می توانید به مدت یک سال تحصیلی کلیه امکانات فوق را در اختیار فرزند خود قرار دهید و تاثیرات مثبت استفاده از آن را مشاهده کنید.

 

پشتیبانی : 02122332629 ( 9 صبح الی 18 عصر )

ISBN: 978-622-99930-0-2

محتوای این برنامه بر اساس کتاب های درسی فارسی ، ریاضی ، علوم ، قرآن ، هدیه های آسمان و اجتماعی اول تا پنجم دبستان ، تالیف شده توسط دفتر تالیف وزارت آموزش و پرورش ، تدوین و طراحی گردیده است .

 

 


User Reviews - 4,325 Rates
3.9 from 5
5
4
3
2
1
ویانا
ویانا
2022/09/24
چه عالی
oghyanousa
oghyanousa
2022/05/13
قیمتارو خیلی افزایش دادید... چخبره... دکمه برگشتم میزنی، صفحه کوچیک میشه و نمیره قبل. باقد در بیای دوباره وارد شی... افت کرده بنظرم...
hadis
hadis
2022/09/21
خیلی بازی بدی پیشنهاد میکنم نصب نکنید چون که باید اپلیکیشن شو خریداری کنید