Misha &amp Koosha

Misha &amp Koosha

Version 9.0.1
In-app Purchases
Install +500 K
Category Education
Size 40 MB
Last Update 2023 September 27
Misha &amp Koosha

Misha &amp Koosha

Dadeh Pardazan Vira Parsian
Version 9.0.1
In-app Purchases
Install +500 K
Category Education
Size 40 MB
Last Update 2023 September 27
View the antivirus scan results

Images

Introduction

More Info

اپلیکیشن آموزشی دبستان هماهنگ با مدرسه

آموزش اول دبستان تا پنجم دبستان در اپلیکیشن آموزشی میشا و کوشا کاملا منطبق بر روش و محتوای ارائه شده در مدارس سراسر کشور است.

آموزش آنلاین ابتدایی و رفع نگرانی والدین

تالیف محتوای کمک آموزشی استاندارد توسط مولفین کتب درسی موجب برطرف شدن نگرانی والدین درخصوص کیفیت آموزش ها می شود . این برنامه هر ساله بر طبق تغییرات کتب درسی به روزرسانی می شود.

دارای مجوز رسمی از آموزش و پرورش

داشتن مجوز رسمی از وزارت آموزش و پرورش، نشان دهنده محتواهای آموزشی استاندارد در اپلیکیشن آموزشی میشا و کوشا است.

پوشش کامل آموزش مفاهیم درسی مقطع دبستان

اپلیکیشن میشا و کوشا به صورت یک خودآموز عمل کرده و آموزش تمامی کتاب های درسی مقطع دبستان از جمله دروس ریاضی، فارسی، نگارش، هدیه های آسمانی، قرآن، علوم و ... به ساده ترین و قابل فهم ترین روش ممکن برای دانش آموزان کلاس اول ابتدایی تا کلاس پنجم ابتدایی قرار داده شده است.

بازی های آموزشی دبستان

جذاب ترین بخش برای کودکان ، بازی های طراحی شده در این اپلیکیشن است. بازی های طراحی شده در اپلیکیشن آموزشی ابتدایی میشا و کوشا کاملا بر اساس تمرین های کتاب درسی بوده و موجب علاقه مند شدن دانش آموزان مقطع دبستان به مطالب درسی می شود.

اجرای اپلیکیشن بر روی انواع موبایل و تبلت

اپلیکیشن آموزشی دبستان میشا و کوشا با بهره گیری از تکنولوژی روز بر روی انواع موبایل، تبلت، تخته های هوشمند و حتی تلویزیون های اندرویدی قابل استفاده است.

پشتیبانی قدرتمند اپلیکیشن آموزشی ابتدایی

مجموعه میشا و کوشا دارای واحد مستقل پشتیبانی برای آموزش آنلاین ابتدایی است و با داشتن کارشناسان مجرب، پاسخگویی شایسته برای تمامی سوالات کاربران است.

توسعه مداوم اپلیکیشن آموزشی دبستان

تیم طراحی و برنامه نویسی اپلیکیشن میشا و کوشا دائما در حال توسعه اپلیکیشن موجود هستند و در مقاطع کوتاه، نسخه های جدید را منتشر خواهند کرد. کاربران عزیز با یک بار خرید می توانند نسخه های جدید را رایگان دریافت کنند.

ارزش بالای خرید اپلیکیشن میشا و کوشا

شما با خرید اپلیکیشن آموزشی دبستان میشا و کوشا می توانید به مدت یک سال تحصیلی کلیه امکانات فوق را در اختیار فرزند خود قرار دهید و تاثیرات مثبت استفاده از آن را مشاهده کنید.

 

پشتیبانی : 02122332629 ( 9 صبح الی 18 عصر )

ISBN: 978-622-99930-0-2

محتوای این برنامه بر اساس کتاب های درسی فارسی ، ریاضی ، علوم ، قرآن ، هدیه های آسمان و اجتماعی اول تا پنجم دبستان ، تالیف شده توسط دفتر تالیف وزارت آموزش و پرورش ، تدوین و طراحی گردیده است .

 

 


User Reviews - 4,964 Rates
4 from 5
5
4
3
2
1
Unnamed User
Unnamed User
2023/11/18
نصب نکنید
...
...
2023/10/13
عالی فقط کاش پولی نبود لطفا درستش کنید هرکی موافقه لایک کنه مرسی
باران
باران
2023/10/06
مرسی از سازندش من هر سوالی که داشتم میشا و کوشا برای من رفع کرد و هرچی هم که تو کلاس یاد نمی گرفتم میشا و کوشا به من یاد دادن من یک کلاس چهارمی هستم و به نظرم این برنا عالی است