آموزش زبان انگلیسی « سبز »

آموزش زبان انگلیسی « سبز »

نسخه Gr۱۱
رایگان
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
۱۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۲
مگابایت
حجم

سبز شو ! رشد کن!


اپلیکیشن «سبز» روشی نوین و هوشمند ، برای حفظ سریع و دائمی واژگان


تنها با صرف ۱۰-۱۵ دقیقه زمان در هر روز و در کمتر از سه ماه  ،  ۸۳۹ واژه ضروری آزمون های زبان انگلیسی خصوصا آزمون کنکور سراسری را به شکل مستقیم و بیش از ۲۰۰۰ واژه را به شکل غیر مستقیم   ۱-به راحتی ۲- به سرعت  ۳- برای همیشه  ۴- و به شکل کاربردی  فرا بگیرید!  این کلمات به همراه اطلاعات ارزشمند زیر برای هر کلمه (که هر کدام مبنای یکی از روش های حفظ کلمات هستند) روزانه توسط الگوریتم های هوشمند جعبه لایتنر و روش Tick 8  به شما نمایش داده می شوند :


 


 ۱-  تعریف کلمه ( مانند آنچه در دیکشنری ها می بینیم): به عنوان مثال کلمه Revolution به معنی «انقلاب» :   


       a forcible overthrow of a government or social order in favor of a new system.


۲-  یک جمله و یا متن برای آموختن کاربرد و چگونگی استفاده از کلمه (مانند آنچه در 504 واژه می بینیم): 


By the end of the war, Woodrow Wilson hoped for a liberal revolution in Germany, whereas the Bolsheviks anticipated a socialist revolution .


۳-  یک جمله کدینگ فارسی اختصاصی برای یادگیری سریع و بلند مدت کلمه :  « روالشون کارهای انقلابی بود! »    


۴-  دسته های کلمات مترادف برای هر کدام از ترجمه های دیگر  یک کلمه :


انقلاب
revolution, revolt, solstice, upheaval, mutation
دور
circle, cycle, orbit, revolution, circuit, wheel
چرخش
rotation, spin, turn, swirl, revolution, roll
شورش
insurgency, rebellion, revolt, riot, uprising, revolution


 


 همچنین  قابلیت های   تلفظ صوتی کلمه ، نوشتن یادداشت ، ویرایش تمام اطلاعات و جزییات فوق و اضافه کردن کلمه جدید توسط کاربر ، قابلیت تشخیص گفتار فارسی برای سهولت در وارد کردن ترجمه و کمک به فرایند یادگیری  و ... نیز قرار داده شده است.


 


  تمام امکانات نرم افزار برای ۱۰۰ کلمه اول باز و رایگان است .پس از آن با یک مرحله پرداخت درون برنامه ای(فقط به مبلغ 1000 تومان!) به دیتابیس کامل برنامه دسترسی خواهید داشت.


 با توجه به حجم کم نرم افزار (  ۲ مگابایت! )  توصیه ما ، یکبار امتحان این روش است! 

با تشکر و تقدیم احترام 
گروه ایراندروید 


 


توضیحات بیشتر: 


حفظ کردن کافی نیست! کلمات را یاد بگیرید!فراگیری لغات و اصطلاحات یک زبان،همواره بخش اصلی یادگیری آن بوده است . خصوصا در مورد زبان انگلیسی که دایره لغات و تلفظات، بسیار پررنگ تر از مباحث مربوط به گرامر و جمله بندی است تا جایی که در کنکور سراسری در درس زبان ۸ تست به شکل مستقیم از لغات طرح می شوند.علاوه بر آن بقیه سوالات ، درک مطلب ها ،کلوز تست ها و حتی برخی سوالات کاملا گرامری،به شکل غیر مستقیم به دانش شما از کلمات و اصطلاحات وابستگی پیدا میکنند.
اما فقط حفظ کردن کلمات به شکل عادی کافی نیست.
زبان شناسان معتقدند برای اینکه فرد بتواند به زبان جدید صحبت کند،کلمات در ذهن او باید از حالت یک سویه و غیر فعال،به حالت دو سویه و فعال تبدیل شوند.در این حالت ذهن ابتدا جمله فارسی را می سازد،سپس کلمات فارسی را به انگلیسی تبدیل میکند،بنابراین تنها دانستن معنی کلمه «water» کافی نیست بلکه باید بدانید برگردان انگلیسی کلمه «آب» میشود «water». راه حل این مشکل استفاده از روش های تعاملی و مبتنی بر ترجمه فارسی است.
از سوی دیگر شما احتیاج به پیدا کردن ارتباط های کلمات با کلمات دیگر دارید که توصیه می شود با استفاده از مترادف ها و متضاد ها به آنها مسلط شوید.
همچنین لغات انگلیسی به دلیل اشتراکات کمی که با زبان فارسی دارند و شباهت های زیادی که با یکدیگر دارند ،دارای پروسه حفظ و یادگیری سختی هستند،برای حل این مشکل اخیرا روش هایی تحت عنوان تصویرسازی و کدینگ کلمات مورد استقبال قرار گرفتند. اما برای انتقال کلمات به حافظه بلند مدت نیز مرور زیاد و منظم توصیه شده است که بر پایه آن روش های معروف جعبه لایتنر و Tick 8 ابداع شدند.
مشکل بعدی کلمات دو بخشی،پسوند یا پیشوند دار،حروف اضافه و اصطلاحات هستند که احتیاج دارند در جمله های مثال و در متن ها مورد بررسی قرار گیرند. مانند روشی که کتاب های بسیار مشهور ۵۰۴ ، ۱۱۰۰ واژه و  ... دارند. 


در این نرم افزار همه ی روش ها ، در کارند!


هر کدام از روش های فوق  باید دقیق و منظم اجرا شوند و نهایتا تلاش ، پشتکار و صرف زمان نسبتا زیادی را میطلبند. اما ترکیب و استفاده از آنها به وسیله الگوریتم های هوشمند نرم افزار « سبز » اکنون مسیر جدیدی را پیش روی شما قرار میدهد...


 


 


 


برچسب ها : آموزش ، کلمات انگلیسی ، کنکور ، زبان انگلیسی کنکور ، حفظ لغات ، Tick Eight ، Tick 8 ،  1100 ،  504 ، واژه ، روش های حفظ ، GRE  ، Word ، Words ، Vocab ، vocabulary , vocabularies  ، تشخیص گفتار 

logo-enamad logo-samandehi