سرعت نما (هد آپ دیسپلی)

سرعت نما (هد آپ دیسپلی)

Version Limited
نصب +۲۰ هزار
Category رفت و آمد
Size ۳ مگابایت
Last Update ۲۷ آذر ۱۳۹۵
سرعت نما (هد آپ دیسپلی)

سرعت نما (هد آپ دیسپلی)

آرمین خادمی
Version Limited
نصب +۲۰ هزار
Category رفت و آمد
Size ۳ مگابایت
Last Update ۲۷ آذر ۱۳۹۵
View the antivirus scan results

Images

Introduction

More Info

امروزه شاهد رقابت خودروسازان کوچک و بزرگ برای جذب مشتریان هستیم. سطح اولیه رقابت در عرضه کیفیت بهتر‌ و نصب قابلیتها و آپشن‌های متنوع بر روی خودروها انجام می‌پذیرد. یکی از آپشن‌هایی که امروزه بر روی خودروهای گران قیمت عرضه می‌شود،هدآپ دیسپلی (head-up display) یا به صورت مخفف hud هست که اطلاعات صفحه نمایش را بصورت شفاف بر روی شیشه جلوی خودرو منعکس می‌کند.

 این قابلیت جذاب نه تنها جنبه زیبایی دارد بلکه بیشتر برای دستیابی به سطح بالاتری از ایمنی در رانندگی استفاده می‌شود، انسان در حین رانندگی ناگزیر مدت زمان کوتاهی را باید متوجه صفحه کیلومتر خودرو بوده و‌به اطلاعات مندرج در‌آن دست پیدا کند. همین زمان بسیار کوتاه ممکن است باعث پرت شدن حواس راننده از اتفاقات پیش رو شده و منجر به روی دادن حوادث ناگوار شود. حال اگر اطلاعات صفحه کیلومترشمار خودرو در راستای دید راننده و رو به جلو باشد، می‌تواند باعث افزایش میزان سطح امنیت در‌ رانندگی شود.

 همان گونه که ذکر شد این قابلیت هنوز فراگیر نشده و بر روی تعداد بسیار کمی از خودروهایی تعبیه شده است که معمولا در خیابان‌ها و جاده‌ها تردد می‌کنند.  برنامه ای که  به شما معرفی میکنیم امکان بهره مندی از این آپشن بدون در نظر گرفتن نوع خودرو برای شما میسر شود .

جی پی اس  رو روشن کنین وارد برنامه شین و موبایلو زیر شیشه جلوی ماشین بزارین.

#sport

#HUD

#هدآپ

User Reviews - ۱۴۱ Rates
3.5 from 5
5
4
3
2
1
ایوب
ایوب
۱۳۹۶/۱۰/۱۹
چطوری بگید
محمد
محمد
۱۳۹۶/۰۴/۲۸
چه جوری کار می کنه؟!؟!
omid
omid
۱۳۹۶/۰۳/۲۹
چجوری کار میکنه لطفا بگید