Grand Prix

Grand Prix

Version 1.0.0
10
Active installs
Racing
Category
24
MB
Size

زامبی کشی با ماشین نسخه حمایتی


جایزه بزرگ چیست؟ جایزه بزرگ یک بازی فوق‌العاده هیجان‌انگیز در سبک رکوردزنی است. بسیار بعید به نظر می‌رسد که یک دستگاه اندرویدی همراه خود داشته باشید و یکی از بازی‌های لذت بخش سبک رکوردزنی را تجربه نکرده باشید! پس بر روی آسفالت داغ رانندگی کنید، زامبی‌ها را له کنید و با استفاده از امتیازاتی که به دست می‌آورید زامبی‌ها را نسل کشی کنید! :)


قوانین بازی چیست؟ هدف در بازی رانندگی و له کردن زامبی‌ها با ماشین و ثبت بالاترین امتیاز و جنگ و چالش با زمان است. در ابتدای بازی شما 20 ثانیه زمان دارید، پس بهتر است کنترل ماشین را به دست بگیرید و زامبی‌ها را یکی پس از دیگری زیر ماشین گرفته و له کنید. زمان به سرعت برق و باد می‌گذرد و با صفر شدنش کار شما پایان می‌یابد اما به هیچ وجه نگران نباشید زیرا که با له کردن هر زامبی علاوه بر کسب یک امتیاز، یک ثانیه نیز به زمان شما اضافه می‌شود. کافیست 30 زامبی را له کنید سپس گوشی خود را بلرزانید تا یک فروند جت آمده و بمب بر سر زامبی‌ها بریزد :) همچنین کافیست 50 زامبی را له کنید تا علاوه بر کسب 5 ثانیه به عنوان جایزه، 50 زامبی نیز به محیط بازی اضافه شود.


وسعت بازی؟ بازی در زیر نور خورشید و در جزیره‌های سرسبز و کوچک جریان دارد، محیط بازی می‌توانست یکپارچه و بسیار وسیع باشد اما در نهایت ترجیح داده شد از بخش‌های مختلف و کوچک استفاده شود تا بازی به درستی و با سرعت مناسب بر روی تمام دستگاه‌های اندرویدی اجرا شود.


باز شدن مدهای بیشتر؟ برای اینکه بتوانید از بازی لذت بیشتر ببرید نیاز است که تمام مدهایی را که به صورت پیش فرض قفل است باز کنید. در اینجا با ما همراه باشید تا در اینباره بیشتر توضیح دهیم.

Hard Mode:
برای باز شدن این مود شما باید 250 زامبی را با ماشین له کنید! بازی به صورت پیش‌فرض بر روی حالت آسان است با باز شدن این مد رکورد زنی برای شما سخت‌تر خواهد شد!

God Mode:
برای باز شدن این مد شما باید 500 زامبی! را با ماشین له کنید. رکورد زدن در این مد را کلا باید بی‌خیال شوید!

Fun Mode:
این مود در نوع خود بسیار جالب است، شما 3 دقیقه زمان دارید و بی‌نهایت جت نیز در اختیار شماست! برای باز شدن این مد شما باید با له کردن زامبی‌ها زمان بازی را به 21 ثانیه برسانید!

سخن آخر: ثبت بالاترین امتیاز در این بازی یک چالش لذت بخش و یک مریضی بی‌پایان است! و همه این‌ها با گرافیک و صداگذاری مناسب جالب‌تر نیز می‌شود، پس منتظر چه هستید؟ این بازی را همین الان دانلود کرده و برای همیشه از آن لذت ببرید! :)

ویژگی‌ها:
- 960*540 پیکسل + وضوح و شارپنس بالا
- 50 فریم بر ثانیه به صورت پیش فرض و قابل ارتقاء به 60 فریم بر ثانیه
- گرافیک و صداگذاری مناسب + گزینه‌های تنظیمات گرافیک

پاورقی:
راستی فراموش کردم، اگر می‌خواهید از موسیقی و افکت‌های صوتی بازی لذت ببرید حتما از یک هندزفری باکیفیت استفاده کنید :)


دوستان عزیز ما با نظرات شماهاست که قوت قلب می‌گیریم، منتظر نظرات گرم شما عزیزان هستیم


برای مشاهده سایر آثار به سربرگ "مرتبط" و "برنامه‌های دیگر توسعه‌دهنده" مراجعه کنید.

logo-enamad logo-samandehi