وکیل تیک

وکیل تیک

نسخهٔ ۷
+۱۰ هزار
نصب
ابزارها
دسته‌بندی
۲۰ مگابایت
حجم
وکیل تیک

وکیل تیک

وکیل تیک
نسخهٔ ۷
+۱۰ هزار
نصب
ابزارها
دسته‌بندی
۲۰ مگابایت
حجم
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

سامانه مشاوره حقوقی تلفنی و آنلاین

با نصب وکیل تیک میتوانید از هر کجای ایران و در هر زمان به بهترین وکلای ایران دسترسی داشته باشید.

به راحتی با چند کلیک مشاوره حقوقی تلفنی بگیرید و از دیگر خدمات وکیل تیک شامل مشاوره متنی ، ارائه راهکار ، تحریر اوراق قضایی ، تحریر قرارداد استفاده نمایید.

پس از ثبت درخواست مشاوره تلفنی ، با سرشماره وکیل تیک به شما تماس گرفته می شود و بدون تحمیل هزینه تماس میتوانید به راحتی از وکیل دادگستری مشاوره حقوقی دریافت کنید.

برای اولین باید در ایران با ثبت درخواست میتوانید در جلسه قرارداد خود از خدمات وکیل استفاده نمایید با ثبت درخواست همراهی وکیل در جلسه قرارداد در نشانی جلسه قرارداد شما ، یک وکیل دادگستری به مدت ۲ ساعت شما را همراهی و در جلسه قرارداد شما حضور خواهد داشت.

وجه تمایز وکیل تیک این است که تمام وکلای وکیل تیک دارای پروانه معتبر وکالت دادگستری بوده و عضو کانون وکلا دادگستری یا مرکز وکلای قوه قضاییه می باشند.

دسترسی به وکیل با چندتا کلیک در وکیل تیک

ساید وکلا:

وکلای محترم دادگستری نیز میتوانند به خانواده بزرگ وکیل تیک بپیوندند و علاوه بر ایجاد صفحه اختصاصی برای خود و ارائه مشاوره حقوقی و کسب درآمد و جذب موکل از خدمات متنوع وکیل تیک در حساب کاربری خود همچون تقویم هوشمند وکالتی ، پرونده الکترونیکی موکلین ، دفتر خدمات قضایی اختصاصی ، محاسبات حقوقی ، کتابخانه ، ابزارهای تخصصی شامل بانک قوانین، آرا ، نظرات مشورتی ، نشست های قضایی ، ترمینولوژی حقوقی و چندین خدمت دیگر بهرمند شوند 


با وکیل تیک حرفه ای وکالت کنید

نظرات کاربران - ۴۶ رأی
۴.۱ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
علی
علی
۱۴۰۱/۱۰/۲۱
بسیار عالی حتما نصب کنید
ABOLFAZL
ABOLFAZL
۱۴۰۱/۱۰/۱۹
خوب عالی هست
عباس
عباس
۱۴۰۱/۱۰/۲۹
بی نظیر هست