کارت‌لند

کارت‌لند

نسخه ۰.۴۲۷
نصب از بازار
با پرداخت درون‌برنامه‌ای
هزار
نصب فعال
تفننی
دسته
۳۲
مگابایت
حجم

یه بازی آنلاین ده شصتی!

شاید شما هم قبلا با کارت‌هایی که عکس بازیکن‌های فوتبال و ماشین و بازیگرها روشون بود بازی کرده باشید. این بار با «کارت‌لند» می‌تونید روی موبایلتون کارت بازی کنید.

قوانین این بازی آنلاین درست عین کارت بازی قدیمیه و البته کمی پیشرفته‌تره چون باید درباره بازیکن‌ها و تیم‌ها کمی اطلاعات داشته باشید و بر اساس اون اطلاعات با کارت‌هاتون بازی کنید. مثلا تو رقابت بین کارت‌ تیم‌های ایران و برزیل، اگر کارت ایران دستت باشه باید یکی از اعداد رو انتخاب کنی که ایران توش بهتر از برزیل باشه. مثلا با «تعداد باخت» می‌تونی برنده بشی چون ایران تو تاریخ جام جهانی تعداد بازی‌های باخته‌اش کمتر از برزیله!

البته فقط فوتبال نیست. تو کارت‌لند می‌تونید از بین دسته کارت‌های جت های جنگی، بازیگرها و ستاره‌های سینما، ماشین‌ها ، ابرقهرمان‌ها و... دسته کارت دلخواهتونو انتخاب و بازی کنید.

با دانلود بازی اندرویدی کارت‌لند خاطره بازی کنید و به دوستاتون هم معرفیش کنید. نظرات و پیشنهاداتتون رو هم حتما به ما بدید چون خیلی به پیشرفت بازی کمک می‌کنه.کارت‌لند در آینده براتون غافلگیری‌ ویژه‌ای داره…ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

موباجیم:

http://mobagym.com/users/Carteland/


اینستاگرام

http://instagram.com/cartelandgame/


تلگرام

https://t.me/cartelandgame

 


logo-enamad logo-samandehi