ساخت شمارە مجازی رایگان کشورها

ساخت شمارە مجازی رایگان کشورها

نسخه ۰.۰.۰
۱۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۱
مگابایت
حجم

برای دیدن سایر برنامه های      تیم حرفه ای        لطفا بر روی  تیم حرفه ای  درج شده زیر عنوان برنامه کلیک کنید و یا در فاصله بین درج نظر و توضیحات این برنامه در قسمت برنامه های دیگر توسعه دهنده ، سایر برنامه های  تیم حرفه ای  را مشاهده فرمایید.

 

این برنامه شامل :

*** آموزش تصویری و گام به گام ساخت شماره مجازی رایگان کشور فیلیپین ،  اندونزی ،  آمریکا     و   کانادا   و انگلیس   برای ثبت نام در برنامه های اجتماعی و ارتباطی با استفاده از برنامه های تست شدە و تضمینی ***** شماره سازی مجازی برای شبکه های اجتماعی** شماره سازی مجازی برای انواع ثبت نام ها که نیاز به تایید شماره دارند.

** اس ام اس دادن رایگان به شماره های آمریکا

** همچنین می توانید بصورت مجازی شماره های مختلف بسازید و از آنها برای ارتباط و تبلیغات استفاده کنید.

شاید خیلی از شما برایتان اتفاق افتاده باشد که نیازمند یک شماره بجز شماره اصلی خودتان، آن هم در خارج از کشور باشید. شما هم با این نرم افزار می توانید یک شماره اختصاصی برای خود ثبت کنید و برای عضویت در شبکه های اجتماعی به جای شماره خود از شماره اختصاصی کشور فیلیپین، اندونزی، آمریکا، کانادا و انگلیس استفاده کنید.

با استفاده از برنامه شماره ساز امریکا برای نرم افزارهای اجتماعی می توانید بصورت مجازی شماره های مختلف بسازید و از آنها برای ارتباط و تبلیغات استفاده کنید. همچنین می توانید بدون محدودیت هر تعداد شماره ای که میخواهید بسازید. حتی می توانید ایالت و سایر جزییات را هم خودتان مشخص کنید.

برای راحتی کار شما تمامی مراحل به صورت تصویری آموزش داده شده است.

***  دوستان باید توجه داشته باشید درصورتی که در طی انجام مراحل با مشکلی مواجه شدید یا کد فعال سازی برایتان ارسال نشد حتما برنامه ها را آپدیت کنید و در صورتی که با آپدیت هم مشکلتان حل نشد حتما از طریق ایمیل با ما مکاتبه کنید. حتما شما را راهنمایی خواهیم کرد.

 

منابع :

منبع در برنامه درج شده است.

کلمات کلیدی :

 موبایل - گوشی - شماره کشورها - آمریکا - اندونزی - فیلیپین - انگلیس - کانادا - ساخت شماره مجازیlogo-enamad logo-samandehi