نظر سنجی پیامکی

نظر سنجی پیامکی

نسخه ۱.۱۷
۱۰۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۸۹۰
کیلوبایت
حجم

به نام خدا

✔خیلی وقتها لازم است در جمع های خانوادگی یا دوستان یا همکلاسی ها و یا حتی جمع های رسمی تر از جمله ادارات و ... نظر سنجی هایی برای تصمیم گیری برگذار شود..

✔این نرم افزار این امکان را به شما میدهد که نظرسنجی های خود را به صورت کاملا گرافیکی و زیبا با استفاده از پیامک انجام دهید.

✔ همه ما شاید حداقل یک بار در مسابقات نظر سنجی اس ام اسی برنامه نود یا دیگر برنامه های ورزشی شرکت کرده ایم واز آمار لحظه ای پیامک و حرکت گرافیک و تغییر اندازه نمودار آن لذت برده باشیم .

✔✔✔ طرز کار این نرم افزار دقیقا مشابه آن نظر سنجی ها است.

✔ به عنوان مثال استاد الکترونیک در کلاس درس برگذارشدن یا نشدن امتحان میانترم الکترونیک را به خود دانشجو ها سپرد

✔ حال دانشجوها باید تصمیم بگیرند که برگذار بشود یا نه.
همانطور که در تصاویر میبینید دقیقا همین نظر سنجی با این نرم افزار برگذار شد که 40 نفر از دانشجو ها شرکت کردند و به راحتی توانستیم نظر اکثریت را بدانیم که نتیجه اش کنسل شدن امتحان بود.

✔✔ میتوانید دستگاه اندرویدیتان (گوشی یا تبلت ) را در جمع کسانی که قرار است در نظر سنجی شرکت کنند (مثلا کلاس درس ) قرار بدهید و از همه بخواهید به یکی از گزینه ها رای دهند (عدد مربوط به آن گزینه را به شماره شما ارسال کنند).در این حال همه شاهد برگذاری و آمار لحظه ایی نظر سنجی و نمودار آن خواهند بود.

✔✔ میتوانید با استفاده از این نرم افزار به برگذاری مسابقات پیامکی بین افراد زیادی بپردازید.یا حتی مسابقات پیش بینی طراحی کنید...

✔✔✔✔مهم مهم مهم : دوستان اگر بعد از نصب در اجرا و کارکرد نرم افزار مشکلی بود لطفا گوشی خود را یک بار خاموش و روشن کنید.بهتر است بعد از نصب این کار را انجام دهید.

امکانات:
✔حجم کم
✔ گرافیک کاربر پسند
✔ نمودار لحظه ایی زیبا
✔ قیمت مناسب
✔ امکان ارسال پیامک جواب به شرکت کنندگان
✔ امکان ذخیره نظرسنجی های انجام شده
✔ ارسال اسکرین شات نظرسنجی
✔ دقت و سرعت بسیار بالا
و...

خواهش :

★★★★★دوستان خواهش میکنم خواهش میکنم نظر و 5 ستاره یادتون نره ...تورو خدا حمایت کنین لطفا★★★★★

logo-enamad logo-samandehi