Weather

Weather

Version 2.0
3000 Tomans
Install +1 K
Category Weather
Size 5 MB
Last Update 2015 November 3
Weather

Weather

Hadi ranjbar
Version 2.0
3000 Tomans
Install +1 K
Category Weather
Size 5 MB
Last Update 2015 November 3
View the antivirus scan results

Images

Introduction

More Info

**برنامه آپدیت شده.مجددا دانلود کنید.نیاز به پرداخت مجدد نیست**


همیشه پیش بینی وضعیت هوا یکی از مهمترین موضوعاتی بوده که همگی ما به طور روزانه به آن توجه می کردیم. با دانستن پیش بینی هوای روزهای آینده همیشه برنامه ریزی کرده ایم و مسافران و کشاورزان خود را برای شرایط جوی پیش رو آماده کرده اند.
برنامه هواشناس یک برنامه ی کاربردی جامع همه جانبه با امکانات فراوان است که به راحتی آخرین پیشبینی هوای 14 روز آینده را به همراه جزییات فراوان در اختیار شما عزیزان قرار می دهد. این برنامه محدود به هیچ منطقه ی جغرافیایی نبوده و در هر کجا که باشید به سادگی می توانید به آخرین پیش بینی آب و هوا دست یابید.این برنامه به مانند یک پیش خدمت خوب است و تمامی آنچه را که نیاز دارید به صورت هوشمند در اختیار شما قرار می دهد.


از ویژگی های این برنامه می توان به موارد زیر اشاره کرد:


 


-دریافت پیش بینی هوای 14 روز آینده:


به راحتی آخرین پیش بینی هوای 14 روز آینده رادریافت کنید. لیست پیش بینی در فرمت زیبا برای هر روز با تاریخ فارسی به همراه حداکثر و حداقل درجه حرارت روز به شما ارائه می شود.همچنین شما به راحتی می توانید این اطلاعات را به اشتراک بگذارید. تمامی اطلاعات به صورت خوش تعریف بوده و با یک نگاه به راحتی قابل درک است. شما با ورود به جزییات هر روز از 14 روز ارائه شده می توانید رطوبت ، فشار هوا و همچنین سرعت باد را نیز مشاهده کنید.


 


-نوتفیکیشن:


ما کار شما را آسان نموده ایم. نیازی به باز کردن برنامه برای دیدن وضعیت هوای هر روز ندارید. شما به راحتی به وسیله ی نوتفیکیشن وضع هوای همان روز را مشاهده خواهید کرد.


 


-ویجت:


به نوتفیکیشن اعتقاد ندارید؟ مشکلی نیست. ما راه دیگری را برای ارائه ی پیش بینی هوای روزهای آینده برای شما در نظر گرفته ایم. در این برنامه دو ویجت برای شما قرار گرفته. ویجت اول پیش بینی هوای روز را به شما ارائه می کند. این ویجت در اندازه ثابت نبوده و به راحتی می توان آن را تغییر اندازه داد تا اندازه آن را برحسب چینش صفحه موبایل یا تبلتتان باشد. نوع دوم ویجت تنها در اندروید Lolipop به بالا در دسترس است و جزئیات هوای امروز و روزهای اولیه را به صورت یک لیست در اختیار شما قرار می دهد.


 


-بهینه سازی شده برای تبلت و اندازه های مختلف:


این برنامه را بر روی گوشی ها و تبلت های مختلف در حالت ها و اندازه های مختلف قرار دهید و به قدرت جادویی برنامه پی ببرید. همانطور که در اسکرین شات های برنامه می بینید اگر برنامه را بر روی تبلت باز کنید با نمایی زیبا و جذاب مواجه می شوید. همچنین این برنامه در حالت عمودی و افقی طراحی های مختلفی دارد و بهترین تجربه ی کاربری را در اختیار شما قرار می دهد.


 


-پس زمینه زنده Muzei :


از نوتفیکیشن و ویجت خسته شده اید؟ جادوی طراحی ما هنوز ادامه دارد. آیا دوست دارید هنگامی که هوا ابری است پس زمینه ی گوشی شما خود به خود به عکسی از هوای ابری تغییر کند؟ یا هنگامی که برف می آید و یا هوا آفتابی است عکسی مناسب همان شرایط جوی برای شما نمایش داده شود؟ بله این قابلیت در برنامه هواشناس به صورت داخلی تعبیه شما. تنها کافی است نرم افزار رایگان  Muzei را از بازار دانلود کنید و در آن برنامه ی هواشناس را به عنوان پس زمینه ی زنده انتخاب کنید و به جادوی تجربه ی کاربری  برنامه هواشناس پی ببرید.


 


-دریافت هوشمند و خودکار پیش بینی هوای روز:


این برنامه با تحقیق فراوان و با توجه به توصیه ها و روش های برنامه نویسی گفته شده توسط تیم توسعه ی اندروید در گوگل نوشته شده. نیازی نیست که نگران دریافت پیشی بینی هوا یا مصرف حجم زیاد اینترنت باشید. این برنامه به صورت هوشمند و بهینه با توجه به مدل برنامه نویسی کلوچه بزرگ اطلاعات را از سرور هواشناسی دریافت می کند. حجم استفاده شده ناچیز بوده و هیچ دریافت بی موردی انجام نخواهد شد.


 


-مصرف بسیار بسیار کم باتری:


با توجه به تمهیداتی که در برنامه صورت گرفته و همچنین برنامه نویسی استاندارد این برنامه شما به هیچ وجه دچار افت باتری و کاهش راندمان گوشی نمی شوید. می توان به جرات گفت که این برنامه هیچگونه بر روی مصرف باتری دستگاه شما اثری نمی گذارد.


 


-افکت های زیبا


- بهره مندی از زیرساخت نقشه و موقعیت یابی گوگل


 


این برنامه تا کنون بهترین برنامه ای است که توسط من نوشته و طراحی شده. بیش از 4 ماه کد نویسی این برنامه طول کشیده و با تحقیق فراوان سعی شده این برنامه به استاندارد ترین حالت ممکن بر اساس سه اصل برنامه نویسی اندروید یعنی Enchant me, Amaze me, Make my life simpler باشد. در ادامه لطفا ما را از نظرات مثبت و سازنده ی خود برخوردار کنید و با امتیاز 5 ستاره حمایت.کلمات کلیدی : پیش بینی هوا ، پیش بینی هوای فردا ، هواشناسی ، هوا شناسی

User Reviews - 98 Rates
3.5 from 5
5
4
3
2
1
الیاس
الیاس
2019/12/07
خیلی بد
محمد
محمد
2017/10/10
خیلی بده نام شهر نمی نویسه
علی صادقی
علی صادقی
2015/12/31
بدرد هیچی نمیخوره برنامه شما