تست مطلوبیت اجتماعی * روانشناسی

تست مطلوبیت اجتماعی * روانشناسی

نسخه ۹۴.۱۲.۷
۱۰
نصب فعال
سبک زندگی
دسته
۱
مگابایت
حجم

*مورد تایید و تحت نظارت کانون مشاوران ایران*


دوست دارید میزان مطلوبیت اجتماعی خود را مورد سنجش قرار دهید؟ این تست را انجام دهید. این تست میزان مطلوبیت شما را در اجتماع مورد نسجش قرار داده و نظر شما و دیگران را در مورد خود اجتماعی شما در اختیارتان قرار می دهد. فقط در انجام تست به اصل صداقت دقت داشته باشید. این تست یک تست معتبر، ساده و علمی (روانشناسی و شخصیت_شناسی) است که به صورت رایگان در اختیار شما قرار داده شده است.


تست روانشناسی و شخصیت شناسی


امید است بتواند یاری رسان شما در زندگی فردی، اجتماعیتان باشد و شما را برای موفق تر شدن راهنمایی کرده، در انجام ازدواج درست یاری نماید، خانواده و فرزندان سالم را برای شما به ارمغان آورد. یکی از بزرگ ترین نکات موفقیت هر فرد شناخت خود از طریق تست های روانشناسی و شخصیت شناسی که می تواند مشکلات و قوت های شخصیتی شما را مشخص کرده و به شما کمک کند.


ما در زمینه های مختلف، تست روانشناسی و شخصیت شناسی ارائه کرده ایم تا بتوانید خود را مورد سنجش قرار دهید. با نظرات خود ما را راهنمایی کنید تا بتوانیم تست ها و محصولات روانشناسی بهتری ارائه دهیم و از سویی حمایت شما سبب ترغیب ما به انجام فعالیت های گسترده تر می شود.


با سپاس فراوان


مرکز مشاوره


در صورت نیاز به پرسش و پاسخ در مورد مشکلات شخصی و خانوادگی خود به سایت مرکز مشاوره و یا تالار  گفتگو با مشاوران مراجعه کنید


 


.comمشاورخانوادهwww.


www.Kanonir.ir


دیگر نرم افزار های اندروید سایت کانون مشاوران ایران در " کافه بازار" را دانلود کرده و در مورد خود آگاهی کسب کنید


یا با شماره های زیر تماس حاصل کنید


02144034490


 

logo-enamad logo-samandehi