جستجو موزیک

جستجو موزیک

نسخه ۲.۱.۲
۵۰
نصب فعال
ابزارها
دسته
۵
مگابایت
حجم

جستجوگر موسیقی

همه ما در شرایطی روبرو می شویم که به یک آهنگ گوش می دهیم اما نام خواننده / گروه یا آهنگ را نمی شناسیم. Music Searcher برنامه ای است که به طور خاص برای کمک به شما در شناسایی موسیقی در سریعترین زمان ممکن ایجاد شده است. ما می دانیم که تمرکز روی تشخیص موسیقی چقدر برای شما سخت است ، بنابراین این برنامه می تواند به شما کمک کند.


تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که برنامه را در دستگاه خود پخش کنید ، Music Searcher به آن گوش فرا خواهد داد و سپس به شما امکان می دهد نام آهنگ ، نام خواننده و سایر اطلاعات مورد نظر خود را بدانید. این یک برنامه یاب عالی موسیقی است ، فقط به این دلیل که به ندرت می توانید آهنگی را که قبلاً به تنهایی پخش می شود ، شناسایی کنید.


Music Searcher با دیگر انواع منبع موسیقی ، از جمله رادیو یا تألیف موسیقی در اینترنت ، از جمله دیگران کار می کند. تا زمانی که بتوانید آهنگ را گوش کنید ، Music Searcher به شما کمک می کند موسیقی را به سرعت و با نتایج عالی شناسایی کنید.


اگر همیشه می خواستید موسیقی را به سرعت و با نتایج عالی شناسایی کنید ، همین حالا Music Searcher را بارگیری کنید. شما از تجربه فوق العاده خوشحال خواهید شد و می توانید نام آهنگ را در هیچ زمان پیدا نکنید!

امکانات:


در چند ثانیه موسیقی را تشخیص دهید

• نام گروه و آهنگ را بیاموزید

• سریع و بسیار کارآمد

• تاریخچه یاب موسیقی را بررسی کنید


logo-enamad logo-samandehi