دیکشنری تحلیلگران (لغت نامه لانگمن)

نصب‌های فعال ۵۰۰٬۰۰۰+
حجم ۱۰۹٫۳ مگابایت
نسخه 13.0

توضیح

توضیحات نرم افزار :


هنگامی كه تصمیم می گیرید زبان جدیدی بیاموزید ، خرید یك لغت نامه معتبر از اصلی ترین نیازهای شماست. در دیکشنری تحلیلگران TDictionary تمامی واژه های لغت نامه های گوناگون گرد آوری شده و به آنها توضیح فارسی ، فونتیك و مترادف كلمات اصلی افزوده شده است.

دیگر نیازی به خرید چندین لغت نامه نیست! كافیست پس از اجرای برنامه TDictionary ، لغت انگلیسی مورد نظر را وارد نمایید تا ضمن گوش دادن به تلفظ آن ، معنی فارسی ، فونتیك ، كلمات مترادف ، توضیحات انگلیسی ، مثالهای متنوع ، کاربرد لغت در Speaking و Writing ، لغات ضروری آزمون تافل ، لغات ضروری آزمون آیلتس ، مجموعه 504 لغت کاربردی و ... را در یک صفحه ملاحظه نمایید.

تغییرات آخرین نسخه

«تحلیلگران» به دیدگاه های ارزشمند شما ارج می نهد:

- بهینه سازی اجرا در دستگاه های جدید

- افزودن فایل صوتی آنلاین مثالهای انگلیسی

- افزودن مجموعه COLLOCATION حرفه ای

- افزودن مجموعه THESAURUS حرفه ای

- دسترسی آسان به سرویس «شنبه ها؛ انگلیسی با علیرضا معتمد»

دسترسی‌ها

  • دریافت اطلاعات از اینترنت
  • com.google.android.finsky.permission.BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE
  • ممانعت از به خواب رفتن دستگاه
  • خواندن کارت حافظه
  • تغییر یا حذف محتویات کارت حافظه
  • مشاهدهٔ اتصالات شبکه
  • دسترسی کامل به اینترنت

در رسانه‌ها

معرفی دیکشنری جامع تحلیلگران

هنگامی که به صورت جدی تصمیم می‌گیرید زبان انگلیسی بیاموزید، خرید یک لغت نامه معتبر از اصلی‌ترین نیازهای شما خواهد بود. از جمله معتبرترین دیکشنری‌ها می‌توان به مواردی همچون «Longman، Oxford و ...» اشاره کرد. معمولا حمل و نقل چندین دیکشنری در هر زمان و هر مکانی امکان پذیر نمی‌باشد؛ با استفاده از دیکشنری کامل تحلیلگران یا TDictionary مجموعه کاملی از لغت نامه‌های معتبر به همراه توضیح فارسی کلمات، مترادف‌ها، فونتیک، مثال‌های کاربردی، کاربرد لغات در نوشتن و صحبت کردن و ... به صورت کاملا رایگان در اختیار شما خواهد بود.