نشان - مسیریاب و نقشه نـشــان

نشان - مسیریاب و نقشه نـشــان

نسخه ۶.۶.۳
۲
میلیون
نصب فعال
رفت و آمد
دسته
۲۰
مگابایت
حجم

مسیریاب  نشان با در نظر گرفتن ترافیک آنلاین ،  سریع‌ترین و کم‌ترافیک ترین مسیر را به شما پیشنهاد کرده و در طول مسیر هشدار نزدیک شدن به دوربین ،‌ پلیس ، و تصادف را نیز به شما اعلام می‌کند.

ویژگی‌های اصلی :

  • نقشه ایران به همراه بیشترین جزئیات و ترافیک آنلاین
  • سخنگوی فارسی با قابلیت بیان نام خیابان‌ها برای بی‌نیاز شدن از مشاهده‌ی نقشه
  • پیدا کردن مکان‌های عمومی اطراف مانند رستوران، پمپ بنزین، خودپرداز، هتل و …
  • امکان جستجو بدون نیاز به تایپ (تشخیص گفتار فارسی)
  • مسیریابی با در نظرگرفتن طرح‌های ترافیک و زوج و فرد برای کنترل عدم ورود ناخوداگاه به داخل طرح ‌ها (تهران، مشهد،‌ اصفهان)
  • قابلیت انتخاب مسیر سرراست در تنظیمات مسیریابی
  • هشدار حضور پلیس، دوربین کنترل سرعت، تصادف و ترافیک

این اپلیکیشن نقشه همراه شماست که نقشه‌ همه‌ی شهرهای کشور را در خود جای داده است.


وبسایت نشان : neshan.org

ایمیل پشتیبانی کاربران نشان: support@neshan.org

کانال تلگرام مسیریاب نشان: http://t.me/neshan_nav

پشتیبانی تلگرام کاربران نشان: @neshan_admin

در رسانه‌ها

بررسی اپلیکیشن نشان؛ یک مسیریاب بومی

بعد از تجربه نه چندان مطلوب دال، نوبت به مسیریاب بومی دیگری به نام «نشان» رسیده که بر خلاف رقیبش این بار با سرمایه‌گذار خصوصی و بدون شعارهای اغراق‌آمیز تلاش کرده که شانس خود را برای مقبول مردم واقع شدن امتحان کند. اما چقدر در این کار موفق بوده؟ این سؤالی است که تلاش داریم تا پایان این بررسی به پاسخ آن برسیم.

نقد و بررسی برنامه نقشه و مسیریاب نشان

ممکن است برای شما هم پیش بیاید که به دلایل مختلف از جمله مسافرت و عدم آشنایی با شهر قادر به یافتن مقصد مورد نظر خود نباشید. در چنین شرایطی اپلیکیشن های مسیریابی می‌توانند شما را در رسیدن به مقصد راهنمایی کنند. از بهترین برنامه هایی که در این راستا ارائه شده است، می‌توان به اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان اشاره کرد.

به کمک نقشه و مسیریاب نشان، راهتان را در هر کجای کشور پیدا کنید

پیدا کردن مسیر همیشه راحت نیست و بعضی مواقع به یک دستیار خوب نیاز داریم تا در میان راه های پر پیچ و خم، سردرگم نشویم. در ادامه قصد داریم اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نشان را به شما معرفی کنیم تا با استفاده از آن، مسیر خود را در هر کجای کشور به راحتی بیابید. با ما همراه باشید تا به نقد و بررسی این برنامه اندرویدی بپردازیم.

نقد و بررسی اپلیکیشن مسیریابی «نشان»

این روزها دیگر کسی وجود ندارد که اصطلاحاً همه‌جا را بلد باشد. البته لزومی هم ندارد وقتی که ابزارهای مسیریابی بیش‌تر از همیشه در دسترس هستند. اگر همه‌ی معابر را هم بشناسید، آگاهی از وضعیت لحظه‌ای ترافیک نیاز به ابزار دارد. چنین ابزارهایی به‌ویژه برای رانندگان بسیار مفید هستند. اپلیکیشن مسیریاب «نشان» یکی از بهترین مسیریاب‌هایی است که برای ایرانیان قابل استفاده است. ما این اپ اندرویدی را روی گوشی نصب کردیم. با ما همراه باشید تا تجربه‌ی ما را از کار با این اپ به شما منتقل کنیم.

logo-enamad logo-samandehi