مترجم داستان

مترجم داستان

نسخه ۱.۱
۵۰۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۱۴
مگابایت
حجم

این برنامه با دیگر برنامه  های انگلیسی خیلی فرق دارد !
در این برنامه همراه با خواندن بیش از  3200 داستان های انگلیسی (فرانسوی , آلمانی , ایتالیایی , اسپانیایی) می توانید صوت مربوط به آن داستان را هم بشنوید و با کلیک بر روی کلمه مورد نظرتان معنی آن کلمه را به صورت آفلاین در کنارش سه سوته ببینید .

ما جدیدترین و تاثیر گذارترین متد یادگیری زبان انگلیسی از نظر مشهورترین اساتید ادبیات انگلیسی , که در بهترین دانشگاه های دنیا نیز وجود دارد را برای شما آورده ایم .
این روش یادگیری آنقدر تاثیر گذار است که حتی نیاز به استاد هم ندارد !!! و به گونه ای عمل می کند که شما را در یادگیری لغات انگلیسی , تلفظ کلمات , مکالمه و ... استاد می کند .
لازم است بدانید که این برنامه علاوه بر زبان انگلیسی , چهار زبان زنده دیگر دنیا را هم برای شما آورده تا آن ها را هم یاد بگیرید (فرانسوی , آلمانی , ایتالیایی , اسپانیایی) .
توجه ! 
بزرگترین اساتید ادبیات در دنیا بر این باورند که یادگیری زبان انگلیسی اگر همراه با شادی و تفریح باشد نه تنها از یاد نمی رود بلکه موثرترین و بهترین راه نیز می باشد . 
این روش موثر , داستان های مخصوصی را برای شما آماده میکند که از نظر معنای لغت , مکالمه , گرامر و .... شما را به بهترین سطح ممکن در یادگیری می رساند و همچنین برای یادگیری تلفظ صحیح کلمات و جملات برای شما داستان های صوتی را هم مهیا ساخته است .
شما می توانید همراه با صوت داستان آن را روخوانی نمایید تا علاوه بر تلفظ کلمات و جملات , لهجه انگلیسی شما نیز بهبود یابد و حتما به این فکر افتاده اید که وقتی فیلم های زبان اصلی تماشا می کنید , آن فیلم را بدون زیر نویس متوجه شوید , پس این برنامه را از دست ندهید .
این یک برنامه دیکشنری هم هست زیرا شما می توانید کلمه , جمله و یا حتی داستان خود را به آن بدهید تا آن را به راحتی برای شما ترجمه کند .
در این برنامه حین خواندن داستان که خود سرگرمی محسوب می شود اگر به کلمه ای رسیدید که معنی آن را نمی دانستید با کلیک بر روی کلمه مورد نظر بدون آن که از داستان خارج شوید یا وارد صفخه دیگری شوید معنی آن را با سرعت هر چه تمام تر در کنار آن خواهید دید که این کار را همزمان با صوت برنامه نیز می توانید انجام دهید . 
راستی برای سرگرمی و نشاط بیشتر شما در این برنامه جوک و شعر های انگلیسی (فرانسوی , آلمانی , ایتالیایی , اسپانیایی) هم وجود دارد که معنای آن ها نیز با یک کلیک به شما گفته می شود .
و در آخر باید بگویم که هر چیزی که شما برای یادگیری زبان انگلیسی (فرانسوی , آلمانی , ایتالیایی , اسپانیایی) نیاز دارید در این برنامه وجود دارد .

امکانات :
1-امکان جستجوی پیشرفته در هر لیستی که باشید
2-قابلیت ذخیره شدن داستان های صوتی در گوشی شما
3-امکان اضافه کردن داستان توسط خود شما
4-محیط گرافیکی بسیار زیبا و شاد برای بهبود یادگیری شما
5-کم کردن نور صفحه نمایش مطابق با شب و روز
6-تمام صفحه شدن برنامه برای راحتی بیشتر شما
7-کوچک و بزرگ کردن اندازه فونت
8-داشتن چهار زبان زنده دیگر دنیا , علاوه بر زبان انگلیسی

logo-enamad logo-samandehi