اوقات شرعی گویا + تقویم ۹۷(اذان گو)

دسته مذهبی
نصب‌های فعال ۲۰٬۰۰۰+
حجم ۶٫۸ مگابایت
نسخه 3.2

توضیح

دوست دارید یه برنامه داشتید که مثل رادیو در سحرهای ماه رمضان نزدیک اذان که میشه زمان مانده را گوینده اعلام کنه؟ اذان گو برنامه ای برای پخش اذان و یادآوری اوقات شرعی است که با همه برنامه های مشابه تفاوتی اساسی دارد.


با این امکان میتوانید خیلی راحت برای نماز اول وقت برنامه ریزی کنید وحتی اگه هم حواستون پرت شد نمازتون قضا نشه!ویجت این برنامه تمامی اطلاعاتی که نیاز دارید را در خودش داره و خیلی جامع و کامل طراحی شده و جوری طراحی شده که در صورتی که نسخه اندرویدتون پشتیبانی بکنه میتونید آن را در صفحه قفل گوشی هم استفاده کنید.
 


توجه: ما تمام تلاش خود را برای دقت و صحت محاسبات این برنامه انجام داده ایم اما مسوولیت بررسی صحت و درستی عملکرد این برنامه با کاربر میباشد و گروه رایمون در قبال عملکرد، صحت و دقت محتوای این برنامه هیچگونه مسوولیت شرعی ندارد.


در ضمن با توجه به نظر برخی مراجع برای ادای فرایض (نماز و روزه) رعایت جانب احتیاط برای امساک و ادای فرایض را بفرمایید.
 


راهنمای تنظیمات برای پخش اذان


اذانگو برای عملکرد صحیح پخش اذان، باید در پس زمینه فعال باشد و در صورتی که اینطور نباشد به صورت صحیح کار نخواهد کرد یا بعد از مدتی از کار خواهد افتاد. برخی برنامه ها مانند برنامه های مدیریت مصرف باتری و مدیریت حافظه با متوقف کردن سایر برنامه های در حال اجرا در حافظه باعث عملکرد ناصحیح برنامه میشوند یا حتی می توانند عملکرد برنامه را بعد از مدتی به صورت کامل متوقف کنند. برنامه هایی مانند Clean Master ، 360 security ، AMC Security ،  DU Battery و ... در جهت کاهش مصرف باتری برنامه های پس زمینه را غیرفعال میکنند که باعث عدم عملکرد برنامه بعد از مدتی میشوند. لذا باید آنها را این عملکرد آنها را غیرفعال یا برنامه اذانگو را به فهرست استثنائات آنها بیافزایید. همچنین بعضی تنظیمات پیش فرض دستگاه ها برای مدیریت مصرف نیرو ممکن است برای اذانگو اختلال به وجود آورند.


 


توجه: این برنامه همانند اکثر اپلیکیشنها برای دریافت آمار و گزارش خطاهای احتمالی، نمایش اطلاعیه ها و ... مقدار کمی از حجم اینترنت شما استفاده میکند.​

تغییرات آخرین نسخه

اصلاح تقویم 97 و بروزرسانی مناسبتها مطابق با تقویم رسمی کشور (موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران)

دسترسی‌ها

  • مشاهدهٔ اتصالات Wi-Fi
  • مشاهدهٔ اتصالات شبکه
  • دریافت اطلاعات از اینترنت
  • دسترسی کامل به اینترنت
  • ممانعت از به خواب رفتن دستگاه
  • اجرا شدن در هنگام راه‌اندازی
  • خواندن وضعیت تلفن و شناسه
  • کنترل لرزش
  • mobi.raimon.SayAzan.permission.C2D_MESSAGE