مفاتیح الجنان سبز (صوتی)

مفاتیح الجنان سبز (صوتی)

نسخه ۴.۶.۶
۱۰۰
هزار
نصب فعال
مذهبی
دسته
۶
مگابایت
حجم

مفاتیح الجنان سبز کامل ترین و صوتی، دارای بیش از ۷۰۰ عنوان محتوا شامل تمامی دعاها، زیارات، اعمال و ملحقات آورده شده در کتاب مفاتیح الجنان به همراه ملحقات تکمیلی و سوره هایی از قرآن مجید.

پس از استقبال گسترده کاربران در سال 92 از مفاتیح سبز و کسب جایگاه    محبوبترین اپ های اندروید   پشتیبانی و توسعه آن را تداوم بخشیدیم و خوشحالیم که هم اکنون با امکانات و تعدد بیشتر کاربران میزبان دعاها و دل های آنهاییم. 

***   طی ماه مبارک رمضان    بیش از 1 میلیون    عنوان از عناوین این مفاتیح توسط کاربران خوانده شد که خود گواهی بر معنویت این ماه و مشوق ما برای به روزرسانی های بعدی است، از استقبال شما و بازخوردهایتان متشکریم.    ***

** توجه:

برای کسانی که در ایمیل ها و بعضا کامنت ها از عنوان برنامه که اشاره به "کامل" نشده پرسیدند: متاسفانه به جهت برخی بی مهری ها از طرف کافه بازار عبارت "کامل" از عنوان این برنامه حذف شد(با این توضیح که قانون این هستش و هیچ برنامه ای نباید عبارت "کامل" را در عنوان داشته باشد) تا این برنامه در جایگاه پایینتری نسبت به سایر برنامه ها قرار گیرد.

بزودی:

- بخش قرآنی کامل!

- ذکر شمار، حرکت خودکار و قبله نما! 


* ویژگی ها

- متن کامل کتاب با ترجمه و صوت (بیش از 120 عنوان صوتی). 

- فهرست من (فهرست شخصی زیارات و دعاها).

- محبوب ترین های کاربران، اعمال روز و ایام خاص(محرم، رمضان، اربعین و ...).

-   پین کردن  و ارسال نوشته ها. 

- شخصی سازی نوشته ها، فونت، ترجمه، اعراب و ...

- جستجوی و دسترسی آسان.

-  محتوای مفاتیح بصورت تاکید بر منبع می باشد.

- فارسی ساز داخلی  برای دستگاه های فاقد زبان فارسی و عربی.


توجه:    برنامه از جنبه محتوا کامل بوده و زیارات و ادعیه بسیاری به مانند زیارت عاشورای معروفه و غیر معروفه، حدیث کساء، دعای جوشن کبیر و جوشن صغیر، دعای عهد، دعای عرفه، دعای کمیل، دعای ندبه، مناجات امیرالمومنین، دعای ابوحمزه ثمالی، دعای یستشیر و مشلول، دعای عظم البلاء، اعمال ماه رمضان، شبهای قدر و ... و تمامی مواردی که در کتاب مفاتیح الجنان نوشده شده را دارا می باشد.

برنامه‌های دیگر توسعه‌دهنده

بیشتر
logo-enamad logo-samandehi