پنتل کلاسیک

پنتل کلاسیک

نسخه ۱.۶.۸۳
+۲۰۰
نصب فعال
شبکه‌های اجتماعی
دسته
۵۵
مگابایت
حجم

مخصوص اندرویدهای 7 به پایین

پنتل، یک سوپر اپلیکیشن کاربردی است که ویژگی‌ها و امکانات بسیاری برای معاشرت و سرگرمی دارد.

در این سوپر اپلیکیشن، می‌توانید تماس تصویری با کیفیت، به اشتراک‌گذاری، ارسال و دریافت فایل بدون هیچ‌گونه محدودیتی را تجربه کنید.

علاوه بر این‌ها بازی، برنامه‌های سرگرم‌کننده و انواع آموزش‌ها در اختیار شماست.

پنتل در کنار این ویژگی‌ها، امنیت بالایی در چت‌های متنی، صوتی و تصویری ایجاد کرده است.

شما می‌توانید در پنتل بدون هیچ محدودیتی چت کنید، با دوستان‌تان معاشرت کنید، دوستان تازه‌ای بیابید و با خیال راحت موزیک، فیلم و عکس ارسال کنید. می‌توانید بازی‌های جدید و هیجان‌انگیزی را امتحان کنید یا آموزش‌های موردنیازتان را پیدا کنید.

پنتل یک سوپر اپلیکیشن با ویژگی‌های متنوع است. 

پیام‌رسان اما بدون محدودیت

 ارسال بدون محدودیت فایل‌های صوتی و تصویری با کیفیت اصلی از امکانات برجسته پنتل است. با این اپلیکیشن می‌توانید گروه بسازید و گفت‌وگوی صوتی، تصویری و متنی با امنیت بالا و کیفیت اصلی را تجربه کنید.

مهمانی پنتلی؛ تماس تصویری با چندین کاربر

 با پنتل می‌توانید تماس تصویری با کیفیتی داشته باشید و این تماس تصویری را با دعوت از دوستان‌تان به یک مهمانی مجازی، بدون هیچ‌گونه قطعی یا افت کیفیت تبدیل کنید.

در پنتل می‌توانید ویدئو کنفرانس و جلسات آموزشی و کاری آنلاین برگزار کنید، ویدئو کنفرانس‌ها و جلسه‌ها را ثبت و ذخیره کنید و برای دیگران بفرستید.

در پنتل هیچ فایلی گم نمی‌شود!

به تنهایی یا با دوستان‌تان بازی کنید

از دیگر امکانات سوپر اپلیکیشن پنتل، داشتن بازی‌های گوناگون و جدید است. بازی‌های جذاب و هیجان‌انگیز گروهی و انفرادی پنتل یک انتخاب بی‌نظیر برای ساختن روز شما و دوستان‌تان است.

دوست‌تان تازه بیابید و معاشرت کنید

موقعیت مکانی‌ را در تلفن همراه‌ یا لپ‌تاپ‌تان فعال کنید تا نزدیک‌ترین کسانی را که می‌توانید با آن‌ها معاشرت کنید و دوست شوید، پیدا کنید.

با پنتل بی‌خبر نمی‌مانید!

 پنتل در یک صفحه مجزا که شامل اخبار روزانه تمامی شبکه‌های اجتماعی است شما را  درجریان جدیدترین و پربازدیدترین قرار می‌دهد.

ویژگی‌ها و امکانات دیگر


logo-enamad logo-samandehi