مراقبات و اعمال ماه رجب

مراقبات و اعمال ماه رجب

نسخه ۱.۰
۵۰۰
نصب فعال
کتاب‌ها و مطبوعات
دسته
۲
مگابایت
حجم

"المراقبات" یا "اعمال السنة" یکی از تالیفات گران‌سنگ آیت الله میرزا جواد آقا ملکی تبریزی است که آن را با هدف روش های سیر و سلوک معنوی و از احادیث صحیح و گهر بار ائمه علیهم السلام، ادعیه و اوراد مخصوص به ایام و لیالی و ماه و سال از منابع موثق در آن گردآوری نموده است.
جایگاه کتاب المراقبات آنقدر بالاست که حتی علامه طباطبائی مفسر کبیر قرآن، درباره این کتاب می گوید: قصد ستایش این کتاب گران سنگ و گران قدر یا تعریف و توصیف مولف آن را ندارم. چرا که این کتاب دریایی است پر از مروارید که در پیمانه نگنجد و نویسنده آن بدون شک الگوی بلند مرتبه و والا مقامی است که قدر و ارزشش با مقیاس قابل انداازه گیری نیست و همین عذر خواهی موجه کافی است و نا امیدی از دستیابی ما به هدف و رسیدن به مقصود، برای راحتی عذر خوبی است و ما را کفایت می کند.
این کتاب بر اساس ماههای سال فصل بندی شده است و مولف از سر شوق و خوف الهی به سخن پرداخته که حقا در نورانیت و صفا بخشیدن به دل خواننده مشتاق، نوشتاری اثر بخش است.
در این نرم افزار فصل هشتم کتاب المراقبات گردآوری گردیده است که به اعمال و مراقبات های معنوی در ماه رجب می پردازد. امید است که مورد نظر شما مخاطبان عزیز قرار گیرد.

logo-enamad logo-samandehi