انجیل بارنابا (برنابا) كتاب مقدس

انجیل بارنابا (برنابا) كتاب مقدس

نسخهٔ ۱.۰
۵۰۰۰ تومان
نصب +۱ هزار
دسته‌بندی کتاب‌ها و مطبوعات
حجم ۳ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۵ مرداد ۹۴
انجیل بارنابا (برنابا) كتاب مقدس

انجیل بارنابا (برنابا) كتاب مقدس

آراد اپس
نسخهٔ ۱.۰
۵۰۰۰ تومان
نصب +۱ هزار
دسته‌بندی کتاب‌ها و مطبوعات
حجم ۳ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۵ مرداد ۹۴
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

**نسخه کامل و باستانی انجیل **


مسیحیت از ادیان ابراهیمی است که پیروان بسیاری در جهان دارد. رابطه ای که مسیحیان با خداوند و مسیح برقرار می کنند و نگاهی که به متن مقدس خود دارند، تفاوت چشمگیری با نسبت و رابطه ای دارد که ما با خداوند، پیامبر عظیم الشأن اسلام و قرآن کریم برقرار می کنیم. 


 اناجیل  از طریق حواریون مسیح، نه شخص او، نقل شده اند و تفاوت هایی نیز با هم دارند اين نسخه الكترونيكي از منابع كمياب و خاص مي باشد


بارنابا در اخبار: در ترکیه کتاب مقدسی کشف شده است که بیش از 1500 سال پیش به صورت دستی نوشته شده است. این کتاب مقدس به شدت واتیکان را نگران کرده است، چرا که حاوی "انجیل برنابا" است. برنابا یکی از حواریون عیسی مسیح بود و با "پولس مقدس" سفر می کرده است.

به نوشته ی سایت خبری "oxu.az " به نقل از خبرگزاری "ANSPRESS "، این کتاب در سال 2000 میلادی کشف شده بوده است و در مکانی مخفی در موزه ی "مردم نگاری" آنکارا از آن نگه داری می شد.

 صفحات این کتاب از جنس چرم بوده و به زبان عیسی مسیح یعنی "زبان آرامی" نوشته شده است. برخی از صفحات این کتاب نیز در مرور زمان سیاه شده اند. بر اساس اطلاعات دریافتی، این کتاب توسط متخصصان مورد بررسی قرار گرفته و اصل بودن آن ثابت شده است.
 


برخی از محققان مسیحی با بررسی متن این کتاب مقدس مدعی شده اند که عیسی به صلیب کشیده نشده و همچنین او فرزند خداوند نبوده است، ولی او پیامبر خدا بوده و آپوستل پاول " پالس مقدس" تنها یک انسان فریبکار بوده است. 

در اواخر این کتاب نیز (بر طبق روایت اسلامی) نوشته شده است که عیسی در صعود به اوج آسمانها زنده بوده است و به جای او، "یهودا اسخریوطی" از حواریون عیسی که مکان وی را به دشمنانش نشان داد، به صلیب کشیده شد.

در این کتاب همچنین ظهور آخرین ناجی اسلام نیز پیش گویی می شود. 

واتیکان به شدت از کشف این کتاب ابراز نگرانی می کند و به دولت ترکیه پیشنهاد داده است تا با کارشناسان کاتولیکی در "شورای کلیسای نیقیه روم" بنیشند و محتویات این کتاب را مورد بررسی قرار دهند.

 گفته می شود که "شورای کلیسای نیقیه روم" اقدام به سانسور و حذف برخی از محتوای "کتاب انجیل " نموده است. این حذفیات شامل  "انجیل برنابا" نیز بوده است.


*** اين نسخه موبايل كامل و دقيق و ترجمه شده از نسخه اصلي معتبر بين المللي و بدون سانسور است.


#انجیل #مسیح ٫مسیحیت٫بارنابا٫برنابا٫کتاب٫بایبل #بایبل

نظرات کاربران - ۵۱ رأی
۴.۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
سلام. کاقعا عالی بود
سلام. کاقعا عالی بود
۱۳۹۴/۰۸/۰۱
سلام. عالی بود. توسعه میکنم که علاوه بر قرآن این کتاب رو هم بخونید. داستان های واقعی و آموزنده و زیبایی داره
امیر
امیر
۱۳۹۴/۰۹/۱۸
خیلیییی عالی و کامل بود
هومن
هومن
۱۳۹۴/۰۶/۲۱
خوب بود ,خوشمان امد !😀😀😀