زبان عشق

زبان عشق

نسخهٔ ۱.۰
نصب +۱ هزار
دسته‌بندی سبک زندگی
حجم ۱۱ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۷ اسفند ۱۳۹۶
زبان عشق

زبان عشق

زبان عشق
نسخهٔ ۱.۰
نصب +۱ هزار
دسته‌بندی سبک زندگی
حجم ۱۱ مگابایت
آخرین بروزرسانی ۲۷ اسفند ۱۳۹۶
مشاهده‌ی نتایج بررسی آنتی‌ویروس

تصاویر برنامه

معرفی برنامه

جزئیات بیشتر

یه آقایی بود که فکر می کرد هر کاری که امکانش هست داره انجام میده تا رابطه خوبی با خانومش داشته باشه، اما با این وجود خانومش همیشه ناراحت بود.

واقعیت این بود که خانومش دوست داشت که بهش گفته بشه دوستت دارم، چقدر امروز خوشگل شدی، من میمیرم واسه مهربونی‌های تو و اینطور جملات عاشقانه و تاییدآمیز....

اما آقای قصه ما این رو متوجه نمی شد. همیشه باخودش می‌گفت من که دارم به هر نحوی به خونواده و خانومم خدمت می‌کنم، من توی شستن ظرفا کمکش می‌کنم، تعمیرات خونه رو انجام میدم، از لحاظ مالی چیزی کم نمی‌زارم، من دارم "عشق واقعی" رو نشونش میدم اون چندتا جمله و کلمه اضافی که مهم نیستند.

خب این مثل این میمونه که من برم چین با مردمش فارسی صحبت کنم بعد هم بگم من این‌قدر دارم قشنگ و شیوا صحبت می‌کنم چرا اینا متوجه نمیشن؟!!!!بعدم عصبی بشم از اینکه نتیجه نمی‌گیرم

توی قصه ما، زبان عشق آقای خونه «خدمت کردن» بود و زبان عشق خانوم خونه «کلمات تایید آمیز». چون آقا خودش دوست داشت اونجوری بهش عشق ورزیده بشه فکر می‌کرد باید با خانومش هم با همون زبان عشق صحبت کنه. خیلی مهمه که زبان عشق همسرمون رو بدونیم و با اون زبان بهش عشق بورزیم.


زبان عشق شما چیست؟

همه ما می خواهیم که مورد قدردانی قرار بگیریم, می خواهیم که خواسته بشویم. می خواهیم تا فهمیده شویم و مورد اهمیت قرار بگیریم. همه ما می خواهیم تا به ما عشق ورزیده شود. مجرد باشیم یا متاهل, عشق و محبت ماهیت زندگی ما می‌باشد.هریک از ما به روشی عشق خود را بیان می کنیم.

دکتر چپمن در پرفروش‌ترین کتاب نیویورک تایمز به نام «پنج زبان عشق» این نظریه را مطرح می کند. مشکلات زناشویی ما اغلب یک دلیل ساده دارد: ما به زبان عشق متفاوتی با یکدیگر صحبت می کنیم. دکتر چاپمن پس از سی سال تجربه به عنوان مشاور ازدواج, پنج زبان برای عشق شناسایی کرد:

کلمات تایید آمیز

وقت گذراندن با یکدیگر

دریافت هدیه

خدمت کردن به یکدیگر

تماس فیزیکی

در این برنامه با آزمونی ساده به شما کمک می‌کنیم تا ابتدا زبان عشق خود و پس از آن زبان عشق همسرتان را درک کنید تا بتوانید زندگی مشترک موفق‌تری را تجربه نمایید.

منابع ما برای این اپ کتاب و وب سایت دکتر گری چپمن به نشانی www.5lovelanguages.com بوده‌اند.

با دنبال کردن ما در شبکه‌های اجتماعی از مطالب جدیدی که در این مورد منتشر می‌کنیم هم استفاده کنید:

تلگرام - اینستاگرام - آپارات و همین‌طور وب‌سایت زبان عشق

نظرات کاربران - ۳ رأی
۵ از ۵
۵
۴
۳
۲
۱
hossein66
hossein66
۱۴۰۱/۱۲/۰۱
این تست رو میشه گفت از کتاب پنج زبان عشق گری چاپمن بوجود اومده که قابل ستایش هست از تهیه کننده محترم این تست توصیه میکنم حتما کتاب پنج زبان عشق رو بخونید و بهش عمل کنید من فکر میکنم بهترین کتاب در زمینه روابط زوجین و خانواده این کتاب باشه چون آدمی به عشق زنده هست و لاغیر
نیما
نیما
۱۳۹۶/۱۲/۲۸
خیلی خوب بود
سعیده
سعیده
۱۳۹۸/۱۰/۰۸
فیلم زبان عشق برای به من بفرستی