هیولای دیکشنری تصویری Word By Word

هیولای دیکشنری تصویری Word By Word

نسخه ۳.۱
۲۰۰
نصب فعال
آموزش
دسته
۱۴
مگابایت
حجم

فلش کارت های هیولای دیکشنری تصویری Word By Word لانگمن نسخه نمایشی


نسخه کامل را از برنامه هیولای لغت دانلود کنید.مشخصات:
سطح:مبتدی/متوسط
لغات:4145 عدد
فلش کارت:1963 عدد
فایلهای صوتی:4145 عدد
عکس:1965 عدد
دسته فلش کارت:17 عدد
لهجه:آمریکایی
موجود در دیکشنری هیولا:بلی
اندازه:136 MB

دیکشنری تصویری Word By Word لانگمن جزء بهترین دیکشنری های تصویری می باشد که با دیکشنری تصویری آکسفود قابل قیاس است.این کتاب سعی داشته تا طیف متنوعی از لغات را برای شما محیا کند. امیدواریم که این مجموعه مورد توجه شما قرار بگیرد. فصول کتاب:
1.Personal Information and Family, 2.Common Everyday Activities and Language, 3.Numbers/Time/Money/Calendar, 4.Home, 5.Community, 6.Describing, 7.Food, 8.Colors and Clothing, 9.Shopping, 10.Community Services, 11.Health, 12.School, Subjects, and Activities, 13.Work, 14.Transportation and Travel, 15.Recreation and Entertainment, 16.Nature, 17.International travel and Tourism

این برنامه یکی از هیولاهای موجود در نرم افزار مجتمع هیولای لغت می باشد که به عنوان نسخه نمایشی منتشر شده است. این نسخه شامل 59 فلش کارت از کتاب دیکشنری تصویری Word By Word لانگمن می باشد که برای پیش نمایش محصول ارائه شده است. در صورتی که تمایل به خرید نسخه کامل داشتید، از دکمه "دریافت نسخه کامل" درون نرم افزار استفاده کنید تا هیولای لغت اصلی را دانلود کنید. سپس از داخل نرم افزار اصلی محصول مورد نظر را خریداری کنید.

- هیولای لغت چیست؟
اگر به یاد داشته باشید هیولای لغت در دی ماه 1392 در قالب 5 نرم افزار مجزا ارائه شد. اما اکنون این برنامه با نسخه مجتمع بازگشته است. در این نسخه محصولاتی برای سه زبان انگلیسی (آمریکایی و بریتانیایی)، آلمانی و فرانسوی ارائه شده است. هیولای لغت شامل فلش کارتهای صوتی تصویری از کتابهای معروف به سبک جعبه لایتنر حرفه ای برای آموزش زبان می باشد. این فلش کارت ها شامل:
- تلفظ واقعی کلمات
- تمام مثال های کتاب ها به همراه روخوانی آنها
- معنی فارسی و انگلیسی لغات
- عکس مرتبط با معنی لغات
- علامتگذاری لغت استفاده شده در جمله ها
- روخوانی به ترتیب لغات برای دیکشنری های تصویری که به یادگیری شما به کمک تصویر نمایش داده شده می افزاید
- معنی دیکشنری لغات که همراه با مثال، مترادف و متضاد می باشد.
- دیکشنری لمسی سخنگو که در صورت ندانستن هر لغتی فقط کافی است آنرا لمس کنید تا معنی و تلفظ آنرا فوراً یاد بگیرید. (اگر این تلفظ برای شما کار نمی کند باید موتور TTS را بر روی گوشی خود نصب کنید. می توانید آنرا دانلود کنید)

- فلش کارت های تمرین که جای سوال و جواب تغییر می کند و معنی انگلیسی کلمه به همراه جمله کتاب اما با جای خالی نمایش داده می شود که شما به دلخواه می توانید لغت مورد نظر را تایپ و یا حدس بزنید. در صورت تایپ کردن، برنامه درستی و یا اشتباه لغت تایپ شده را به شما نمایش می دهد. بدین ترتیب لغات را همراه با دیکته یاد خواهید گرفت.


 


 


 


نکته در مورد فلش کارتهای تمرین: این کارتها در نسخه نمایشی بلافاصله بعد از فلش کارت اصلی به شما نمایش داده می شود تا طرز کار آنرا ببنید. اما در نسخه کامل، تمرین ها فردای روزی که لغت اصلی را برای اولین بار یادگرفتید نمایش داده می شود. این رویه به خاطر این است که معنی ای که همان روز یاد گرفتید در حافظه کوتاه مدت شما می باشد و انجام فلش کارت تمرینی به شما کمکی نمی کند. اما اگر بتوانید در فردای آنروز به فلش کارت تمرین پاسخ دهید این نشان می دهد که لغت را درست یاد گرفتید.


 


 


 


نکته در مورد طرز کار کردن با فلش کارتها
اگر لغتی را بلد نیستید گزینه "دوباره" را بزنید
اگر معنی آنرا خوب حدس زدید، گزینه "خوب"
و اگر معنی آنرا کاملا می دانید گزینه "آسان"
این گزینه ها به شما کمک می کند روی یادگیری خود کنترل کامل داشته باشید
دقت کنید که عدد نوشته شده بر روی دکمه ها زمان بعدی نمایش کارت را به دقیقه یا روز نمایش می دهد. شما می توانید با این قابلیت دقیقا جعبه لایتنر خود را کنترل کنید این ویژگی ای است که نرم افزارهای مشابه ندارند. در نرم افزارهای مشابه شما فقط می توانید به سیستم بگویید که یک لغت را بلد هستید یا نه و هیچ کنترل بر روی زمان نمایش بعدی کارتها ندارید و نرم افزار بسته به سلیقه برنامه نویس و الگوریتم پیاده شده آن نرم افزار به زور برای شما کارتها را زمانبندی می کند. اما در هیولای لغت این امکان به شما داده می شود که خودتان

logo-enamad logo-samandehi